سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

تجهیزات ویپ VoIP نیوراک سیسکو استریسک | قیمت خرید و فروش تجهیزات ویپ شبکه تلفن اینترنتی ویپ

تجهیزات ویپ VoIP نیوراک سیسکو استریسک | قیمت خرید و فروش تجهیزات ویپ شبکه تلفن اینترنتی ویپ


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش تجهیزات ویپ ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

تجهیزات ویپ - سر شاخه‌ها :


تجهیزات ویپ

تجهیزات ویپ VoIP نیوراک سیسکو استریسک | قیمت خرید و فروش تجهیزات ویپ شبکه تلفن اینترنتی ویپ

تجهیزات ویپ VoIP : فروش تجهیزات ویپ نیوراک و تجهیزات ویپ سیسکو، اتکام و استریسک

تجهیزات ویپ VoIP فروش تجهیزات ویپ نیوراک و تجهیزات ویپ سیسکو، تجهیزات ویپ اتکام و تجهیزات ویپ استریسک؛ قیمت خرید اینترنتی کلیه تجهیزات ویپ برای شبکه تلفن اینترنتی ویپ تحت شبکه به همراه هزینه نصب سیستم VOIP بر روی بستر اینترنت و همچنین شبکه وایرلس

تجهیزات ویپ VoIP فروش تجهیزات ویپ نیوراک و تجهیزات ویپ سیسکو، اتکام و استریسک

تجهیزات ویپ VoIP فروش تجهیزات ویپ نیوراک و تجهیزات ویپ سیسکو، تجهیزات ویپ اتکام و تجهیزات ویپ استریسک؛ قیمت خرید اینترنتی کلیه تجهیزات ویپ برای شبکه تلفن اینترنتی ویپ تحت شبکه به همراه هزینه نصب سیستم VOIP بر روی بستر اینترنت و همچنین شبکه وایرلس؛ همگی در فروشگاه اینترنتی پاساک

VoIP Gateway چیست؟

VoIP Gateway قطعه ای سخت افزاری است که هدف آن تبدیل ترافیک تلفنی از وضعیت TDM در خطوط تلفن آنالوگ PSTN به بسته های دیجیتال IP برای انتقال بر بستر شبکه و یا تبدیل دیجیتال به ترافیک تلفنی TDM برای انتقال در بستر خطوط عادی شهری PSTN می‌باشد.

VoIP Gateway چگونه کار می کند؟

VoIP Gatewayها همانند پلی میان شبکه IP و خطوط شهری PSTN عمل می کنند. با توجه به جایی که ترافیک صدا آغاز می‌شود، VoIP Gateway ترافیک صوتی را به فرم مناسب برای دریافت توسط شبکه مقصد تبدیل می کند. اگر ترافیک صدا از شبکه تلفن آنالوگ PSTN شروع شود، VoIP Gateway سیگنال صدای آنالوگ را به سیگنال دیجیتال تبدیل می کند. این سیگنال دیجیتال با استفاده از Codecها فشرده شده و پس از تقسیم شدن به بسته های کوچک توسط یک پروتکل مشخص در شبکه IP منتقل می‌شوند. اگر ترافیک صدا از یک شبکه IP آغاز شود، VoIP Gateway بسته های اطلاعاتی را به سیگنال های دیجیتال تبدیل می کند که سیگنال های دیجیتال هم به آنالوگ برای ارسال در شبکه PSTN تبدیل می‌شوند.

تجهیزات ویپ VoIP فروش تجهیزات ویپ نیوراک و تجهیزات ویپ سیسکو، اتکام و استریسک

انواع VoIP Gateway:

Gatewayها بر دو نوع آنالوگ و دیجیتال هستند.

آنالوگ: VoIP Gateway آنالوگ برای ارتباط تلفن های آنالوگ سنتی به یک سیستم VoIP Phone یا برعکس استفاده می‌شود. برای تامین این هدف دو منظوره یک VoIP Gateway آنالوگ به دو شکل مختلف FXS و FXO وجود دارد.

FXS Gateway: برای ارتباط دادن تلفن ها و ماشین های فکس قدیمی به سیستم تلفنی VoIP استفاده می‌شود.

FXO Gateway: برای ارتباط دادن سیستم تلفنی VoIP به خطوط شهری PSTN استفاده می‌شود.

دیجیتال: برای ارتباط میان سیستم تلفنی VoIP به خطوط مخابراتی دیجیتال مثل T1/E1/BRI استفاده می‌شود. همچنین می توان از VoIP Gateway دیجیتال برای ارتباط سیستم PBX سنتی به یک شبکه IP استفاده کرد.

تنها تفاوت بین Gatewayهای آنالوگ و دیجیتال در رابط هایی است که هر کدام استفاده می کنند تا اجزای راه کارهای مختلف را به هم مرتبط سازند.

ویژگی های VoIP Gateway:

 • سازگاری با چندین پروتکل شامل SIP, H.323, MGCP

 • پشتیبانی از Voice Codecهایی چون G.711, G.723.1, G.726, G.729A

 • سازگار با T.38 برای فکس

 • عدم وجود اکو یا بازگشت صدا، Jitter Buffer، VAD و CNG

 • مدیریت تحت وب

 • دریافت تنظیمات به صورت خودکار از طریق TFTP/HTTP

 • مسیردهی تماس و توانایی ظرفیت مسیردهی تماس با کمترین هزینه هر VoIP Gateway تفاوت های ظریفی دارد.

گیت وی VoIP

VoIP Gateway, گیت وی ویپ

انواع گیت وی ویپ : قیمت VoIP Gateway آنالوگ و دیجیتال به همراه بررسی مشخصات

گیت وی ویپ, گیتوی ویپ, VoIP Gateway, گیت وی آنالوگ, گیت وی دیجیتال, گیت وی GSM, پورت FXO, پورت FXS

گیت وی ویپ VoIP Gateway : قیمت خرید گیتوی ویپ؛ گیت وی آنالوگ ویپ، گیت وی دیجیتال ویپ، گیت وی GSM ، گیت وی با پورت FXO و گیت وی با پورت FXS برای خطوط شهری آنالوگ و خطوط داخلی آنالوگ

قیمت خرید انواع گیت وی ویپ : VoIP Gateway

گیت وی ویپ چیست؟

گیت وی ویپ سخت افزاری است که برای ارتباط شبکه مخابراتی (PSTN) با سیستم تلفنی VoIP به کار می رود. در واقع گیت وی VoIP، پل ارتباطی بین شبکه مخابرات تلفن شهری و شبکه تلفنی مبتنی بر IP می‌باشد.

گیت وی های ویپ به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

گیت وی آنالوگ

گیت وی های آنالوگ جهت برقراری ارتباطات آنالوگ، همچون گوشی های تلفن سنتی و یا خطوط شهری، با یک سیستم VoIP مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع گیت وی ها بر اساس نوع اینترفیس آنالوگ در دو دسته گیت وی FXS و گیت وی FXO تقسیم بندی می‌شود.

 • گیت وی FXO

از گیت وی FXO برای اتصال خطوط تلفنی شهری، به شبکه ی VoIP استفاده می‌شود. به عبارت دیگر تماس های شهری آمده از خطوط آنالوگ، توسط این گیت وی به مکالمات VoIP تبدیل می‌شوند.

 • گیت وی FXS

گیت وی FXS برای اتصال گوشی های تلفن آنالوگ قدیمی و نیز تجهیزات فکس عادی به سیستم تلفن VoIP به کار می رود.

گیت وی دیجیتال

این نوع از گیت وی، برای ارتباط سیستم تلفنی VoIP با خطوط مخابراتی دیجیتال همچون خطوط E1 استفاده می‌شود.

گیت وی GSM

این دسته از گیت وی ها امکان ارتباط دو طرفه بین شبکه VoIP و شبکه مخابرات موبایل (GSM) را میسر می سازند؛ راه اندازی سیستم های تلفنی تحت شبکه با استفاده از خطوط تلفن همراه، در مناطقی که دسترسی به خط شهری ندارند (از قبیل کارخانجات و معادن)، یکی از مهمترین کاربردهای این دستگاه است.

کاربردهای اساسی گیت وی ویپ:

ارتباط VoIP با سیستم PBX سنتی

در صورتی که بستر لازم برای جایگزینی سیستم PBX سنتی با سیستم VoIP وجود نداشته باشد و یا به طور کلی قصد داشته باشید که سیستم تلفنی سنتی را در کنار سیستم تلفنی VoIP استفاده کنید، بکارگیری گیت وی ویپ مناسب ترین راه حل می‌باشد. برای این امر با توجه به تعداد تماس های همزمان مورد نیاز، این امکان وجود دارد که با استفاده از گیت وی ویپ آنالوگ یا دیجیتال، مرکز تلفن سنتی موجود را با سیستم تلفنی VoIP، یکپارچه سازید و و در کنار سیستم سانترال، از تمامی امکانات VoIP بهره مند شوید. از این طریق می توان از کنار گذاشتن سیستم های قدیمی و هزینه های زیاد در گام های اولیه راه اندازی شبکه VoIP جلوگیری کرد.

انتقال خطوط شهری آنالوگ

در نظر بگیرید شعبه اصلی سازمان در شهر تهران و کارخانه سازمان هم در منطقه ای خارج از تهران می‌باشد که به خطوط شهری دسترسی ندارد. یکی از موارد استفاده از گیت وی ویپ انتقال خطوط شهری است که می توان خطوط شهری سازمان اصلی واقع در تهران را به کارخانه مورد نظر که دسترسی به خطوط شهری ندارد، انتقال داد.

تلفن شبکه

تلفن ویپ شبکه VoIP IP Phone

خرید آنلاین تلفن شبکه VoIP IP Phone : قیمت خرید و بررسی مشخصات

تلفن شبکه, تلفن ویپ, تلفن, voip ip phone, تلفن شبکه وایرلس, تلفن شبکه بی سیم, تلفن شبکه با سیم, تلفن شبکه کنفرانس, تلفن شبکه تصویری

تلفن ویپ شبکه VoIP IP Phone : قیمت خرید انواع تلفن شبکه وایرلس، تلفن شبکه بی سیم، تلفن شبکه با سیم (سیمی)، تلفن شبکه تصویری، تلفن شبکه کنفرانس

تلفن ویپ شبکه VoIP IP Phone

انواع تلفن شبکه ویپ

 • تلفن شبکه وایرلس

 • تلفن شبکه بی سیم

 • تلفن شبکه با سیم

 • تلفن شبکه سیمی

 • تلفن شبکه تصویری

 • تلفن شبکه کنفرانس

مبدل تلفن آنالوگ

ویپ, مبدل تلفن آنالوگ, ATA Analog Telephone Adapter

خرید آنلاین مبدل تلفن آنالوگ به ویپ : قیمت خرید و بررسی مشخصات

مبدل تلفن, مبدل تلفن آنالوگ, Analog Telephone Adapter

ویپ مبدل تلفن آنالوگ : قیمت خرید انواع مبدل تلفن آنالوگ به ویپ | قیمت خرید، نصب، فروش مبدل تلفن آنالوگ به ویپ

مبدل تلفن آنالوگ به ویپ VoIP

آداپتور تلفنی و یا ٰVoIP Adaptors چیست؟

آداپتور تلفنی و یا ٰVoIP Adaptors تجهیزاتی هستند که تلفن های آنالوگ معمولی را به تلفنهای IP تبدیل میکنند تا در سانترال های نوین استفاده شوند. این تجهیزات مانند IP Phone ها از پروتکل و استاندارهایی مانند SIP, H.323 و IAX که بر اساس IP و یا Internet Protocol میباشند استفاده میکنند. برخلاف VoIP Gateway ها که تعداد زیادی FXO و یا FXS دارند، ATA ها تنها یک و یا دو پورت FXO و یا FXS دارند. این محصولات برای کاهش هزینه ارتباطات تلفنی راه دور از طریق تبدیل تلفن آنالوگ به IP Phone در ایران بسیار محبوب هستند.

فروشگاه پاساک انواع محصولات و گیتوی های VoIP از مارکهای معتبر مانند Grandstream, Soundwin Linksys, Quintum, (گرندستریم، لینکسیس، سوندوین، کوئینتوم و یا کویینتوم) را در ایران به فروش میرساند. در صورتی که از IP-PBX های نرم افزاری مانند استریسک Asterisk که توسط شرکت Digium عرضه میشود استفاده میکنید با استفاده از ATA میتوانید تلفنهای آنالوگ خود را در IP PBX خود استفاده کنید. IPPBX سانترالهای نوین هستند که بر خلاف PBX های معمولی بر اساس VoIP کار میکنند.

کارت PCI ویپ

کارت PCI ویپ, کارت تلفنی استریسک, کارت PCI استریسک, ماژول استریسک

انواع کارت PCI ویپ : قیمت خرید کارت تلفنی استریسک و ماژول ها و کانکتور های توسعه دهنده VoIP

کارت ویپ, کارت VoIP, کارت PCI ویپ, کارت استریسک, کارت PCI استریسک, کارت تلفنی ویپ, کارت تلفنی استریسک, ماژول استریسک, ماژول ویپ, کانکتور استریسک, کانکتور ویپ, کانکتور توسعه دهنده ویپ, ماژول آنالوگ ویپ

کارت ویپ, کارت VoIP, کارت PCI ویپ, کارت استریسک, کارت PCI استریسک, کارت تلفنی ویپ, کارت تلفنی استریسک, ماژول استریسک, ماژول ویپ, کانکتور استریسک, کانکتور ویپ, کانکتور توسعه دهنده ویپ, ماژول آنالوگ ویپ

انواع کارت تلفنی استریسک VoIP : بررسی مشخصات و قیمت خرید آنلاین

سیستم تلفنی استریسک Asterisk Telephony System

استریسک یکی از محبوب ترین سیستم های تلفنی کد باز و چهارچوبی برای ایجاد ارتباط می‌باشد. به صورت ساده این سیستم، کامپیوتر معمولی را به یک سرور ارتباطی تبدیل می کند و با استفاده از شبکه داده ها به تبادل صدا و تصویر می پردازد. این سیستم قابلیت استفاده در شرکت های کوچک و بزرگ و مراکز مخابراتی را به عنوان یک سیستم تلفنی کامل داراست. در صورت نیاز می توان از آن در توسعه شبکه ارتباطی پیشین و ایجاد ارتباط بین شبکه های موجود نیز استفاده کرد. استریسک توسط شرکت Digium پشتیبانی می‌شود.

امکانات سیستم نرم افزاری استریسک عبارتند از:

 • Business Phone System / IP PBX

 • VoIP Gateway

 • Voicemail Server

 • Conference Bridge

 • Call Center

 • IVR Server

قابلیت ها و مزایای استریسک بر دیگر سیستم ها چیست؟

عصاره ای از تکامل امکانات ارتباطی و تکنولوژی در بستر چندگانه ارتباطی که به شما اجازه کارکردی آسان و انعطاف پذیر را درست بر اساس نیازمندی هایتان می دهد. این سیستم قابل اعتماد و با ثبات می‌باشد همچنین دارای کاربردی آسان و قابلیت ارتقا می‌باشد.

پیش نیاز های استفاده از این سیستم چیست؟

اگر خواهان استفاده از این سیستم می باشید باید در زمینه سیستم عامل لینوکس، برنامه های Script و شبکه آشنایی داشته باشید.

کارت تلفنی استریسک چیست؟

کارت استریسک یک نوع کارت VoIP است. یک کارت VoIP مانند Gateway VoIP عمل می کند و تماس های تلفنی آنالوگ را به تماس های VoIP تبدیل می کند. اما تفاوت کارت تلفن VoIP و گیت وی این است که کارت تلفن به تنهایی قابل استفاده نیست و باید در یک کامپیوتر روی اسلات PCI قرار گیرد. در مقابل گیت وی VoIP دستگاهی است که مستقلا در شبکه قرار می گیرد. مزیت استفاده از کارت VoIP این است که می تواند مستقیما بر روی سرور VoIP سوار شود.

انواع کارت ها، ماژول ها و کانکتورهای تلفنی استریسک که نقش سیستم توسعه دهنده ویپ را ایفا می کنند عبارتند از:

 • ماژول آنالوگ استریسک (ماژول آنالوگ ویپ) VoIP Extension Modules

 • کارت PCI استریسک (کارت PCI ویپ)

 • کانکتور توسعه دهنده ویپ

سانترال ویپ

مرکز تلفن و سانترال شبکه ویپ VoIP IP-PBX Call Center

قیمت انواع مرکز تلفن تحت شبکه ویپ VoIP IP-PBX Call Center بررسی مشخصات سانترال ویپ

سانترال ویپ, مرکز تلفن ویپ, مرکز تماس ویپ, مرکز تماس تحت شبکه, سانترال تحت شبکه, سانترال آی پی, IP PBX, VoIP PBX, PBX, Call Center, IP Call Center, VoIP Call Center,

سانترال ویپ و مرکز تماس تلفنی تحت شبکه ویپ VoIP IP-PBX Call Center : قیمت خرید تجهیزات و سرور سانترال ویپ تحت شبکه

بررسی انواع سانترال ویپ سخت افزاری و نرم افزاری VoIP IP-PBX Call Center

در یک سیستم تلفنی تحت IP با تلفن ها و دستگاه های تحت شبکه نیاز به یک سیستم مدیریت مرکز تماس تلفنی می‌باشد.

چنین سیستم مرکز تلفن تحت شبکه ای را سانترال ویپ یا سانترال تحت شبکه ویپ VoIP IP-PBX Call Center می نامند.

دو نوع کلی از سانترال های ویپ وجود دارد:

 • سانترال نرم افزاری ویپ VoIP Software-based IP PBX Call Center

 • سانترال سخت افزاری ویپ VoIP Hardware-based IP PBX Call Center

تجهیزات جانبی VoIP

متعلقات VoIP, هدست ویپ, فکس ویپ, پیجینگ ویپ تحت شبکه

تجهیزات جانبی و متعلقات سیستم ویپ: هدست آی پی، فکس ویپ و پیجینگ تحت ویپ

تجهیزات جانبی ویپ, متعلقات ویپ, VoIP Accessories, هدست ویپ, هدست آی پی, VoIP Headset, IP Phone Headset, فکس ویپ, VoIP Fax, IP Fax, Network Fax, Fax Server, فکس تحت شبکه, سرور فکس, پیجینگ ویپ, پیجینگ تحت ویپ, مخابره ویپ, مخابره تحت ویپ, VoIP Paging

متعلقات VoIP تجهیزات جانبی ویپ: قیمت خرید هدست آی پی، فکس سرور و سیستم صوتی پیجینگ مدرن تحت شبکه؛ FoIP IP Network Fax Server Headset, Network Paging

متعلقات VoIP

متعلقات ویپ

تجهیزات جانبی ویپ

 • هدست ویپ

 • هدست آی پی

 • فکس ویپ

 • پیجینگ تحت شبکه

 • پیجینگ ویپ

سرور فکس شبکه FoIP: Fax over IP یا Network Fax Server

فکس سرور Fax Over IP Servers تمام ارتبـاطات فکس یـک سازمان را بـدون استفاده از کـاغذ و یا دستگاه های مخصوص فکس انجام می دهد. در کل دو نوع سیستم فکس تحت آی پی وجود دارد:

 • سرور فکس شبکه سخت افزاری VoIP Fax Solutions

 • سرور فکس شبکه نرم افزاری Fax Server Softwares

سیستم پیجینگ و مخابره تحت ویپ VoIP Paging System

هدست ویپ VoIP Headset

هدست ویپ یا هدست آی پی فون، هدست های مخصوص گوشی های تلفن تحت شبکه می‌باشند که در سیستم ویپ VoIP به کار می روند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

نرم افزار مدیریت ویپ, نرم افزار ویپ, VoIP management software

خرید آنلاین نرم افزارهای مدیریت ویپ : قیمت خرید و بررسی مشخصات نرم افزار ویپ

نرم افزار, نرم افزار ویپ, نرم افزار مدیریت ویپ, VoIP management software, نرم افزار kmn, نرم افزار kweb rtc

نرم افزار مدیریت ویپ VoIP management software : پخش، فروش، نصب انواع نرم افزار مدیریت ویپ ؛ نرم افزار KWeb RTC, نرم افزار KMN : قیمت خرید و بررسی مشخصات

نرم افزار مدیریت ویپ VoIP

انواع نرم افزار مدیریت ویپ VoIP:

1-نرم افزار تماس های از دست رفته KMN

کوتاه درباره نرم افزار تماس های از دست رفته KMN

با وجود این ماژول این فرصت برای کاربران سیستم تلفنی تحت شبکه فراهم خواهد آمد تا تماس های از دست رفته خود را بر روی نسخه تلگرام خود و یا از طریق پیام کوتاه(SMS) مشاهده نمایند.

2-نرم افزار KWeb RTC

کوتاه درباره نرم افزار KWeb RTC

با این ماژول مخاطبین یک شرکت می توانند از طریق اینترنت و تحت وب با اپراتور های سیستم تماس بگیرند. تماس هایی که از روی وب به سمت سیستم تلفنی ارسال می‌گردد کاملا رایگان بوده و برای مشتری و شرکت هزینه ای در بر نخواهد داشت.

لینک‌های مرتبط:

پاساک | کالای دیجیتال | تجهیزات شبکه | شبکه وایرلس | دوربین نظارتی | شبکه کامپیوتری | شبکه ارتباطی | شبکه مخابراتی | مودم روتر | تجهیزات شبکه کابلی | تجهیزات شبکه باسیم | لوازم جانبی شبکه | فیبر نوری | تجهیزات شبکه وایرلس | تجهیزات شبکه بی سیم | رادیو میکروتیک | وایرلس میکروتیک | رادیو وایرلس میکروتیک | وایرلس یوبی کوییتی | یوبیکیوتی | تجهیزات ویپ | تلفن تحت شبکه | دکل | ارتینگ


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.