سبد خرید شما خالی است!
پس از انتخاب کالا، تحویل کالا با پیک، پست پیشتاز و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است. قبل از مراجعه حضوری حتما هماهنگ نمائید.

دوربین تحت شبکه آنویف مداربسته Onvif IP Camera Network CCTV - قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه IP نونیم POE دار و دوربین آی پی کمرا تحت شبکه رم خور ارزان قیمت و فروش دوربین تحت شبکه مارک دار به همراه راهنمای خرید دوربین مداربسته دیجیتال با کیفیت بالا

دوربین تحت شبکه آنویف مداربسته Onvif IP Camera Network CCTV - قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه IP نونیم POE دار و دوربین آی پی کمرا تحت شبکه رم خور ارزان قیمت و فروش دوربین تحت شبکه مارک دار به همراه راهنمای خرید دوربین مداربسته دیجیتال با کیفیت بالا


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش دوربین تحت شبکه ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

دوربین تحت شبکه - سر شاخه‌ها :


لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

دوربین تحت شبکه

دوربین تحت شبکه آنویف مداربسته یا Onvif IP Camera Network CCTV آخرین نسل دوربین نظارتی می‌باشد که از آن با نام دوربین مداربسته تحت شبکه، دوربین آی پی، دوربین IP، دوربین مداربسته دیجیتال و دوربین مداربسته آی پی IP نیز یاد می‌شود. دوربین های تحت شبکه امروزی اکثرا دارای ماژول POE داخلی می‌باشند و از استاندارد بین المللی آنویف Onvif برای سیستم کدگذاری، مدیریتی و ارتباطی شان استفاده می کنند. در گذشته نه چندان دور استانداردی یکپارچه برای سیستم های تصویری تحت شبکه و دوربین های تحت شبکه (حتی تولیدات معتبرترین مارک های دوربین مداربسته) وجود نداشت، از اینرو مشکلات بسیاری در استفاده ترکیبی و تلفیقی از تولیدات برندهای مختلف وجود داشت که این مشکلات با استفاده از استاندارد یکپارچه و جهانی Onvif آن-ویف در دوربین های مداربسته تحت شبکه و سیستم های مدیریت تصاویر تحت شبکه، و به طور کلی در سیستم های نظارت تصویری بر طرف گردیده است.

فروشگاه اینترنتی پاساک بزرگترین مرکز ارائه انواع دوربین تحت شبکه مارک دار با کیفیت بالا (انواع دوربین تحت شبکه گرانقیمت) به صورت آنلاین می‌باشد. این بخش از فروشگاه اینترنتی پاساک به طور کامل به انواع دوربین مداربسته تحت شبکه اختصاص داده شده است، برای دسترسی به مشخصات و قیمت های مربوط به رکوردرهای تحت شبکه به بخش مربوط دستگاه NVR مراجعه کنید.

علاوه بر سیستم فروش دوربین تحت شبکه به صورت آنلاین، مراکز فروش دوربین مداربسته تحت شبکه و نمایندگی های گروه پاساک در سراسر کشور برای فروش و اجرای پروژه های سیستم های نظارتی مبتنی بر دوربین های مداربسته تحت شبکه در خدمت هموطنان گرامی می‌باشند. با مطالعه مطالب این بخش از راهنمای خرید دوربین مداربسته دیجیتال با کیفیت بالا بهرهمند خواهید شد و در نهایت قادر به تصمیم گیری برای انتخاب بهترین دوربین های نظارتی تحت شبکه برای مکان خود خواهید بود.

محصولات آی پی کمرای ارائه شده در این بخش در برگیرنده طیف گسترده ای از برندها و مدل های دوربین نظارتی تحت شبکه از انواع دوربین تحت شبکه ارزانقیمت نونیم چینی گرفته تا انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه با کیفیت تولید بهترین مارک های دوربین مداربسته دنیا می‌باشد. اکثر دوربین های تحت شبکه موجود در این بخش از پروتکل های به روز شده آنویف Onvif پشتیبانی میکنند و دارای ماژول POE - Power Over Ethernet داخلی و توکار جهت رهائی از کابل کشی های بیشتر برای برق رسانی به سیستم های تحت شبکه می‌باشند. قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه IP نونیم POE دار و انواع دوربین آی پی کمرا تحت شبکه رم خور ارزان قیمت نیز در همین بخش در دسترس شما می‌باشد.

دوربین تحت شبکه آی پی ONVIF قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه دیجیتال IP آنویف با POE

دوربین تحت شبکه - سیستمی کوچک شامل یک دوربین نظارتی تحت شبکه+سوئیچ 4 پورت POE+منبع تغذیه سوئیچ

پورت پنجم سوئیچ به عنوان UP-Link یا Down-Link برای ارتباط با NVR یا سوئیچ یا روترهای دیگر استفاده میشود.

دوربین تحت شبکه آنویف ONVIF IP Camera با POE - قیمت دوربین مدار بسته دیجیتال تحت شبکه آی پی کمرا رم خور ارزان قیمت

دوربین تحت شبکه معادل کلمات IP Camera / Network Camera / IP CCTV / Network CCTV می‌باشد و از آن با نام های زیر در بازار دوربین نظارتی ایران یاد میشود:

دوربین شبکه

دوربین آی پی

آی پی کمرا

دوربین نظارتی تحت شبکه

دوربین نظارتی دیجیتال

دوربین نظارتی آی پی

دوربین نظارتی IP

دوربین مداربسته تحت شبکه چیست؟ تفاوت دوربین های تحت شبکه با دوربین های آنالوگ و دوربین های HD

همانگونه که در بخش دوربین نظارتی مطالعه کرده اید، یک سیستم دوربین مداربسته از دوربین ها، تجهیزات ذخیره سازی (دستگاه های ضبط تصاویر دوربین مداربسته)، اتصالات و سیستم های ارتباطی و مدیریتی تشکیل شده است. دوربین ها مهمترین بخش یک سیستم نظارتی می‌باشد و وظیفه تبدیل فوتون های نور دریافتی از محیط اطراف از طریق لنز دوربین به سیگنال های الکترونیکی و آماده سازی این سیگنال ها برای ارسال جهت مشاهده آنلاین و یا ذخیره سازی را بر عهده دارند.

در سیستم دوربین های مداربسته آنالوگ و خانواده دوربین های اچ دی، بستر انتقال تصاویر کابل کواکسیال هم محور RG59 می‌باشد، ولی در سیستم های نظارتی تحت شبکه بستر انتقال تصاویر دوربین های IP کابل شبکه 4 زوج به هم تابیده می‌باشد. دوربین های آنالوگ امروزه در حال ترک بازار سیستم های نظارتی می‌باشند، تمامی انواع دوربین مداربسته اچ دی از AHD و HD-CVI گرفته تا TurboHD و HD-TVI دارای ضعف های عمده ای در مقایسه با دوربین های تحت شبکه می‌باشند، از جمله این نقاط ضعف میتوان به محدودیت در کیفیت تصاویر دوربین های اچ دی تا 2 مگا پیکسل (البته تا کنون)، و همچنین امکانات و قابلیت های ارتباطی، مدیریتی و کنترلی بسیار محدودتر نسبت دوربین های آی پی اشاره کرد.

سیستم نظارتی تحت شبکه

سیستم نظارتی تحت شبکه

اتصال 8 دوربین آی پی کمرا با استفاده از سوئیچ POE به دستگاه NVR و سیستم انتقال تصویر تحت وب

ساختار دوربین های تحت شبکه آی پی IP Camera Network CCTV Structure

یک دوربین مدار بسته تحت شبکه در واقع نوعی کامپیوتر کوچک می‌باشد که پس از دریافت اطلاعات تصاویر از حسگر آنها را به اطلاعات دیجیتال تبدیل کرده و مطابق پروتکل های شبکه به شبکه می فرستد. وجود قسمت‌های تبدیل کننده در دوربین های آی پی شبکه باعث افزایش پیچیدگی و هزینه های آنها شده است.

در دوربین های مداربسته تحت شبکه، همانند تمامی تجهیزات تصویربرداری دیگر، از سنسور نوری مبدل فوتون به الکترون با یکی از انواع CCD و یا CMOS استفاده میشود. اندازه های رایج برای سنسورهای CCD و CMOS به صورت 1/4 و 1/3 و 1/2 اینچ (اندازه قطر سنسور مربع یا مستطیل شکل) می‌باشند. جریان الکتریکی به دست آمده از سنسور نوری با طی مسیر در دو چیپست DSP (چیپست پردازش سیگنال دیجیتالی) و چیست شبکه (چیپست کدگذاری تصاویر برای انتقال بر روی شبکه) برای انتقال بر روی بستر شبکه های کامپیوتری آماده میشود.

کیفیت تصویر انواع دوربین IP تحت شبکه

بزرگترین مزیت دوربین های شبکه آی پی محدود نبودن کیفیت تصویر آنها در مقایسه با سایر انواع دوربین مدار بسته می‌باشد. درحال حاضر انواع دوربین تحت شبکه با کیفیت بین 1.3 مگا پیکسل تا 5 مگا پیکسل به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. دوربین های مداربسته دیجیتال با رزولوشن بالاتر از 5 مگا پیکسل در حال حاضر تنها توسط مارک های معتبر دوربین مداربسته تولید میشوند و کاربری آنها برای موارد تخصصی و حرفه ای که نیاز به کیفیت تصاویر بسیار بالا می‌باشد محدود است.

انواع تکنولوژی های دوربین های مداربسته آی پی دیجیتال کمرا

در دوربین های تحت شبکه علاوه بر کلیه پروتکل های تصویربرداری رایج برای دوربین های عکاسی و فیلمبرداری (از قبیل WDR و DNR و ICR و غیره) برخی از پروتکل ها و تکنولوژی ها (از قبیل POE و Onvif و Cloud P2P) به صورت تخصصی مورد استفاده قرار میگیرند.

دوربین تحت شبکه POE ساپورت

کلیه تجهیزات الکترونیکی برای کار نیاز به انرژی برق دارند که این انرژی در دوربین های مداربسته معمولا از طریق منبع تغذیه یا آداپتور با ولتاژ و آمپر مناسب فراهم میگردد. در چنین سیستمی نیاز به کابل کشی مجزا برای اتصال منابع تغذیه و دوربین ها می‌باشد. ولی در شبکه های کامپیوتری محلی LAN اترنت که از کابل شبکه 4 زوج بهم تابیده برای ارتباطات شبکه ای استفاده میکنند، یک زوج از این چهار زوج قابل استفاده برای انتقال جریان برق به مصرف کننده ها و کلاینت های شبکه است. برای استفاده از این قابلیت در نظر گرفته شده در استاندارد اترنت شبکه های کامپیوتری، جریان برق از طریق سوئیچ POE فراهم شده و به سوی دوربین جریان می یابد. البته در سیستم های دوربین مداربسته تحت شبکه، دستگاه های NVR چند پورته نیز میتوانند به عنوان سوئیچ POE عمل کرده و برق مورد نیاز دوربین ها را بر روی بستر شبکه فراهم آورند.

دوربین تحت شبکه POE ساپورت، یک دوربین آی پی بیس می‌باشد که بر روی چیپ شبکه ارتباطی آن ماژول POE برای دریافت برق از زوج سیم POE کابل شبکه وجود دارد. دوربین های شبکه POE نیاز به منبع تغذیه جداگانه ندارند و قادر به استفاده از برق POE جاری بر روی کابل شبکه می‌باشند. با این وجود در اکثر دوربین های تحت شبکه IP ساپورت کننده POE علاوه بر قابلیت تغذیه دوربین آی پی کمرا از طریق POE پورت تغذیه جداگانه نیز در نظر گرفته شده است تا در شرایط خاص کابل کشی و یا در عدم حضور سوئیچ POE یا دستگاه NVR دارای POE بتوان برق مورد نیاز دوربین های IP را از طریق منبع تغذیه مستقل فراهم کرد.

پروتکل های Onvif و انواع دوربین شبکه Onvif (دوربین مداربسته IP تحت شبکه Onvif)

همانگونه که اشاره شده سیگنال تصاویر ایجاد شده توسط حسگرهای نوری CCD و CMOS در دوربین های شبکه باید حداقل دو نوع کدگذاری را قبل از انتقال بر روی بستر شبکه طی نمایند. اولی کدگذاری سیگنال های آنالوگ الکتریکی به پیکسل های تصاویر دیجیتال فریم بندی شده توسط چیپست DPS / Digital Signal Processing می‌باشد و دومی کدگذاری داده های دیجیتال خروجی ماژول DSP و داده های خروجی سایر ماژول های دوربین آی پی (صدا، PTZ ، ماژول های سخت افزاری و نرم افزاری تنظیم لنز و نور و فوکوس، ماژول ها و پروتکل های امنیتی و دسترسی، و سایر ماژول های پردازشی) برای ایجاد جریان داده متناوب و متغیر دو طرفه از سمت دوربین به سمت سیستم مدیریت تصاویر و بالعکس.

در گذشته و قبل از ایجاد پروتکل های استاندارد Onvif آن-ویف ، هر یک از تولید کنندگان تجهیزات سیستم های تصویری تحت شبکه و سیستم های نظارتی مداربسته تحت شبکه، از پروتکل های مختص به خود در الگوریتم های کدگذاری در ماژول DSP و ماژول شبکه استفاده میکردند. در چنین شرایطی که استانداردی یکپارچه و عمومی برای دوربین های تحت شبکه و تجهیزات مدیریت تصاویر تحت شبکه وجود نداشت، کاربران یک سیستم مداربسته شبکه نمی توانستند از چندین دوربین با مارک های متفاوت برای یک سیستم یکپارچه نظارتی استفاده کنند. تنها راه استفاده ترکیبی از دوربین های تولیدی برندهای دوربین مداربسته تحت شبکه مختلف در یک سیستم مداربسته یکپارچه استفاده از استاندراد Onvif توسط تولید کنندگان دوربین های مداربسته می‌باشد.

سازمان Onvif متشکل از کارگروه های مختلف و تحت حمایت برندهای بزرگ سیستم های نظارتی و امنیتی تحت شبکه، از سال 2008 مسئول استانداردسازی پروتکل های ارتباطی بین دوربین های تحت شبکه و تجهیزات مدیریت تصاویر می‌باشد. نتیجه عملکرد این سازمان، استاندارد Onvif با پروفایل های S و G و Q برای یکپارچه سازی رابط های سخت افزاری، واسط های نرم افزاری، پروتکل های ارتباطی و کنترلی، و الگوریتم های پردازشی می‌باشد. هر یک از پروفایل های استاندارد آنویف سطوح مختلفی از مباحث مرتبط در ارتباطات سخت افزاری و نرم افزاری اجزای سیستم های تحت شبکه را در بر میگیرند. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این مورد به مقاله Onvif در بخش مقالات آموزشی گروه پاساک مراجعه نمائید.

P2P Cloud IP Camera - دوربین تحت شبکه P2P

دوربین های تحت شبکه مستقیما به شبکه داخلی متصل میشوند. در صورت اتصال شبکه داخلی به شبکه اینترنت از طریق گیت وی روتر شبکه، امکان دسترسی راه دور و از طریق ریموت به دوربین IP بر اساس پروتکل های امنیتی و پروتکل های دسترسی تعریف شده در سطح Firewall / دیواره آتش شبکه داخلی وجود دارد.

معمولا در یک سیستم دوربین مداربسته تحت شبکه کاربران به صورت ریموت به دستگاه NVR یا سرور ذخیره ساز متصل شده و از طریق اپلیکیشن های ویندوزی، لینوکسی، مک، اندرویدی و IOS قادر به مشاهده و مدیریت تصاویر بر روی سیستم ذخیره سازی می‌باشند. در صورتیکه علاوه بر دستگاه ان وی آر ، خود دوربین ها نیز بر روی شبکه داخلی متصل به اینترنت نصب و کانفیگ شده باشند، امکان دسترسی مستقیم به هر یک از دوربین ها مستقل از دستگاه ان وی آر وجود دارد.

در شبکه های کامپیوتری و شبکه های اینترنتی برای دسترسی به هر یک از اجزای شبکه نیاز به داشتن آدرس IP آن دستگاه وجود دارد. بدون آدرس آی پی بسته های درخواست ایجاد کانکشن راه دور و برقراری جریان بیتی از داده های دیجیتال هرگز مسیر خود به دوربین های IP را پیدا نخواهند کرد و تصویری از طرف دوربین ارسال نخواهد شد. برای انتقال تصویر و مشاهده تصاویر دوربین های مداربسته به صورت ریموت از IP Static استفاده میشود (انتقال تصویر دوربین مداربسته با استفاده از آی پی استاتیک). برای انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک سیستم های کلود مبتنی بر سرورهای DDNS مورد استفاده قرار میگیرند.

در دوربین های شبکه P2P بدون نیاز به هیچگونه آی پی استاتیک و تنها با استفاده از شناسه یا بارکد دوربین آی پی کمرای P2P میتوان از راه دور به دوربین ها متصل شد و تصاویر آنها را مشاهده و مدیریت کرد.

نرم افزار های دوربین مداربسته آی پی تحت شبکه

از دیگر قابلیت های بسیار مهم دوربین های مداربسته شبکه دسترسی به نرم افزارهای پیشرفته شبکه است. این نرم افزارها می توانند قابلیت های بی شماری را برای کاربر ایجاد کنند و بسیاری از نیازهای امنیتی و نظارتی مشتریان را به صورت کامل برآورده کنند. از آنجایی که هر یک از دوربین های موجود در شبکه به صورت مستقل قابل آدرس دهی و دسترسی می‌باشند با استفاده از نرم افزارهای کنترل دسترسی و مانیتورینگ شبکه میتوان وضعیت های نظارتی پیشرفته و پیچیده را برای مدیریت ترکیبی تصاویر دوربین های مداربسته ایجاد نمود.

با ترکیب نرم افزارهای پردازش تصویری با سیستم های دوربین نظارتی تحت شبکه و استفاده از سخت افزارهای کنترلی، ترددی، امنیتی، حفاظتی، نظارتی، شمارش گر، تشخیص چهره، و بسیاری از نرم افزارها و سخت افزارهای دیگر میتوان به امکانات و قابلیت های بی همتایی در بحث مدیریت، نظارت و کنترل اماکن مختلف دست یافت و مدیریت هوشمند و یکپارچه اماکن و ساختمان ها را طرح ریزی و اجرا نمود.

کلمات کلیدی

دوربین تحت شبکه چیست؟ | تفاوت دوربین تحت شبکه با آنالوگ | تنظیمات دوربین تحت شبکه | نحوه تنظیم دوربین تحت شبکه | دوربین شبکه | دوربین IP | دوربین آی پی | قیمت دوربین شبکه | قیمت دوربین تحت شبکه | قیمت دوربین IP | قیمت دوربین آی پی | دوربین مگاپیکسلی | دوربین تحت شبکه ارزان قیمت | راه اندازی دوربین تحت شبکه | نرم افزار دوربین تحت شبکه | آموزش نصب دوربین تحت شبکه | آموزش کانفیگ دوربین تحت شبکه | نرم افزار دوربینهای تحت شبکه

دوربین تحت شبکه تایوانی | انتقال تصویر دوربین تحت شبکه | ارزان ترین دوربین تحت شبکه | تجهیزات دوربین تحت شبکه | تستر دوربین تحت شبکه | تست دوربین تحت شبکه | خرید دوربین تحت شبکه | دوربین تحت شبکه رم خور | خرید دوربین تحت شبکه ارزان | خرید دوربین نظارتی تحت شبکه | دوربین نظارتی تحت شبکه چیست | قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه | دوربین مدار بسته تحت شبکه | دوربین مدار بسته تحت شبکه IP CAMERA | دوربین تحت شبکه HD

دوربین نظارتی تحت شبکه IP | دوربین آی پی کمرا | دوربین ای پی دار | دوربین آی پی چیست | دوربین آی پی ارزان | قیمت دوربین آی پی | دوربین آی پی | دوربین های IP آی پی تحت شبکه | دوربین نظارتی آی پی دار | قیمت انواع دوربین مدار بسته ای پی | دوربین نظارتی IP | دوربین نظارتی IPC | دوربین مدار بسته IP CAM | دوربین مدار بسته تحت شبکه IP CAMERA | دوربین نظارتی دیجیتالی | قیمت دوربین مداربسته دیجیتال | دوربین دیجیتال مداربسته

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی پاساک | فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال | دوربین مداربسته | دوربین مدار بسته | لیست قیمت دوربین مداربسته | دوربین AHD | دوربین مداربسته AHD | دوربین مداربسته آنالوگ | بهترین مارک دوربین مداربسته | انواع دوربین مداربسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | دستگاه NVR | دستگاه ضبط ترکیبی | دستگاه ضبط Turbo HD | دوربین مداربسته اچ دی | دوربین مداربسته توربو اچ دی | سیستم های نظارتی | دوربین داهوا | Hikvision | هایک ویژن | دوربین مداربسته چشم ماهی

اسپرت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین Mini DV | دوربین مینی دی وی | دوربین بیسیم | دوربین وایرلس | وای فای کمرا | دوربین سیم کارت خور | دوربین سیم کارتی | دوربین مخفی سیم کارت خور | دوربین مخفی سیم کارتی | دوربین جاسوسی سیم کارت خور | دوربین مداربسته سیم کارت خور | دوربین مداربسته سیم کارتی | دوربین پرستار کودک | دوربین پرستار نوزاد | دوربین مخفی پرستار کودک | دوربین کنترل اتاق کودک | دوربین کنترل اتاق نوزاد | دوربین مراقبت از نوزاد | دوربین اتاق کودک | مانیتور اتاق کودک

ادامه لینک‌های مفید

سیستم پایش تصویری | سیستم کنترل ترافیک شهری | تجهیزات شبکه | مودم 4G | مودم ADSL | رادیو وایرلس | دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر موبایل | آموزش نصب دوربین مداربسته | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | انتقال تصویر روی موبایل | پنل خورشیدی | قیمت خرید UPS | یو پی اس | گیت حضور و غیاب | گیت کنترل تردد شیشه ای | قفل دیجیتال دستگیره دیجیتال درب | دستگاه اکسس کنترل | دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی | دستگاه حضور و غیاب کارتی | چاپگر صنعتی | جت پرینتر | جت پرینتر هیتاچی | دستگاه برش لیزری | دستگاه تاریخ زن لیزری | دزدگیر پوشاک | دزدگیر فروشگاهی

سیستم اطفاء حریق | سیستم اعلام حریق | ردیاب خودرو | دزدگیر اماکن | دزدگیر خانه | دزدگیر منزل | دزدگیر کلاسیک | دزدگیر اماکن سیم کارتی | دزدگیر سیم کارتی | دزدگیر اماکن بیسیم | خرید دوربین مداربسته | دوربین مداربسته ارزان | فروش دوربین مداربسته | فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته | پخش عمده دوربین مداربسته | نمایندگی دوربین مداربسته | واردات دوربین مداربسته | آموزش تخصصی | انتقال تصویر