سبد خرید شما خالی است!
پس از انتخاب کالا، تحویل کالا با پیک، پست پیشتاز و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است. قبل از مراجعه حضوری حتما هماهنگ نمائید.

گیت کنترل تردد نفر رو : گیت کنترل تردد چیست ؟ قیمت گیت ورود و خروج افراد و خرید گیت تردد نفر ؛ قیمت گیت تردد نفر رو به همراه مشخصات فنی انواع گیت کنترل تردد افراد جهت کنترل تردد نفر و کنترل ورود و خروج افراد با استفاده از دستگاه ورود و خروج مبتنی بر گیت

گیت کنترل تردد نفر رو : گیت کنترل تردد چیست ؟ قیمت گیت ورود و خروج افراد و خرید گیت تردد نفر ؛ قیمت گیت تردد نفر رو به همراه مشخصات فنی انواع گیت کنترل تردد افراد جهت کنترل تردد نفر و کنترل ورود و خروج افراد با استفاده از دستگاه ورود و خروج مبتنی بر گیت


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش گیت کنترل تردد ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

گیت کنترل تردد - سر شاخه‌ها :


لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

گیت کنترل تردد

گیت کنترل تردد چیست ؟ گیت کنترل تردد که با نام های گیت کنترل تردد نفر رو ، گیت تردد نفر ، گیت ورود و خروج افراد ، دستگاه کنترل تردد و گیت کنترل تردد افراد شناخته می‌شود به مجموعه ی موانع فیزیکی بر سر راه تردد افراد در مترو ، دانشگاه ، سازمان ها ، ارگان ها ، ادارات ، مدارس ، شرکت ها ، کارخانجات و سایر اماکن پر تردد گفته می‌شود که کنترل ورود و خروج افراد را به صورت ساختار یافته و مکانیزه بر عهده دارند. قیمت گیت ورود و خروج افراد و قیمت گیت تردد نفر رو به همراه مشخصات فنی انواع گیت کنترل تردد افراد در کنار معرفی انواع دستگاه ورود و خروج در این بخش در دسترس شما می‌باشند. برای خرید گیت تردد نفر ، درخواست مشاوره و اطلاع از مشخصات فنی انواع گیت کنترل تردد پس از بررسی مطالب و محصولات سایت با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمائید.

انواع گیت تردد برای مدیریت و کنترل ورود و خروج افراد و خودرو در نظر گرفته می‌شوند. پر مصرف ترین انواع گیت کنترل تردد نفر، گیت شیشه ای مترویی (گیت های کنترل عبور و مرور افراد در مترو)، گیت بازرسی فرودگاه ها، گیت نگهبانی کنترل تردد افراد در ادارات و سازمان ها، گیت حضور و غیاب، گیت فلزیاب و گیت دستی بازرسی بدنی (مورد استفاده در فرودگاه ها و اماکن حساس امنیتی)، و انواع گیت فروشگاهی (معروف به دزدگیر فروشگاهی یا گیت ضد سرقت فروشگاهی) می‌باشند. دسته دیگری از گیت های حراستی و گیت نگهبانی، انواع گیت کنترل تردد خودرو به محوطه های مهم و گیت کنترل ورود و خروج ماشین به پارکینگ می‌باشند.

گیت حراستی بازرسی و گیت تردد شیشه ای کنترل تردد نفر و گیت راهبند خودرو از جمله تجهیزات حراستی، نگهبانی، انتظاماتی، حضور و غیاب و کنترل دسترسی می‌باشند که به کمک نگهبانی و حراست مراکز و ساختمان های مختلف آمده و در ایجاد امنیت محیطی بسیار موثر و مفید می‌باشند.

گیت کنترل تردد شیشه ای یکی از انواع گیت تردد نفر رو با کاربرد بسیار در ایستگاه مترو و همچنین ورودی اماکن اداری می‌باشد. در این بخش به ارائه انواع گیت های شیشه ای تردد افراد و سایر انواع گیت های کنترل تردد نفر رو از قبیل گیت کنترل تردد اهرمی، گیت کنترل تردد کشویی، گیت تردد میله ای، گیت مترویی، گیت تردد باله ای و گیت کنترل تردد سه اهرمی میپردازیم. قیمت انواع گیت سیستم کنترل ورود و خروج افراد برای کنترل تردد افراد و مدیریت عبور و مرور نفر به داخل و خارج مجموعه ها و ساختمان ها به همراه مشخصات فنی تجهیزات مورد نیاز برای کنترل تردد مجموعه های پر تردد در همین بخش در دسترس شما می‌باشند.

برای دریافت مشاوره اولیه جهت درخواست راه اندازی سیستم های کنترل تردد افراد و خودرو با کارشناس فنی ما (مهندس کشاورز 09124150046) تماس بگیرید.

گیت حراستی کنترل تردد شیشه ای نفر رو مترویی قیمت گیت شیشه ای کنترل ترد افراد

نمونه ای از گیت کنترل تردد شیشه ای نفر رو با کیفیت و زیبا با امکان تردد بالا در امکان شلوغ و پر تردد

گیت حراستی بازرسی و گیت شیشه ای کنترل تردد نفر و گیت تردد راهبند خودرو

در این بخش به معرفی انواع گیت های تردد کنترل ورود و خروج افراد و خودروها میپردازیم. همچنین قیمت گیت کنترل تردد شیشه ای و اهرمی و انواع راهبند و تجهیزات بازرسی در همین بخش در دسترس شما می‌باشند.

گیت چیست؟

گیت تردد امنیتی و گیت کنترل تردد حراستی یکی از انواع گیت ها می‌باشند. گیت چیست؟ کلمه گیت از کلمه انگلیسی Gate گرفته شده است و مفهوم کلی و معنای عام آن هر گونه دروازه، درگاه، درب، ورودی و خروجی می‌باشد. گیت تردد نوعی از گیت می‌باشد که برای کنترل ورود و خروج (گیت ورود و خروج) و مدیریت عبور و مرور (گیت کنترل عبور و مرور) افراد و خودروها استفاده میشود.

گیت های بازرسی، نگهبانی و حراستی

در این بخش به معرفی انواع گیت های تردد از جمله گیت کنترل تردد شیشه ای نفر رو، گیت کنترل تردد میله ای و مترویی برای افراد و انواع گیت کنترل تردد نفر رو برای مدیریت ورود و خروج و سیستم کنترل تردد افراد میپردازیم. مشخصات فنی و قیمت خرید انواع گیت کنترل تردد شیشه ای، گیت کنترل تردد میله ای، گیت کنترل تردد مترویی و سایر انواع گیت های تردد، از گیت های تردد ایرانی و چینی گرفته تا انواع گیت تردد ترکیه ای؛ و از گیت های کنترل تردد اهرمی (سه اهرمی خورشیدی ساده) گرفته تا انواع گیت کنترل تردد باله ای کشویی اسلایدینگ مترویی و انواع گیت های نیم قد و تمام قد برای استفاده در دانشگاه ها، مترو، مجتمع های تفریحی و ورزشی، ادارات، سازمان ها، غذا خوری ها، ورودی های سالن تولید و بسیاری از اماکن دیگر. در این بخش همچنین به ارائه محصولات گیت های فلزیاب فرودگاهی و ترددی برای اماکن حساس در این بخش در دسترس شما می‌باشند.

کاربرد انواع گیت تردد بازرسی و حراستی

گیت کنترل تردد نفر رو یکی از ابزارها و تجهیزات مدیریت و کنترل تردد و ورود و خروج افراد می‌باشد. گیت های کنترل تردد در مسیر ورود و خروج افراد در اماکنی همچون دانشگاه ها، مترو، مجتمع های تفریحی و ورزشی، ادارات، سازمان ها، غذا خوری ها، ورودی های سالن تولید، سالن های ورزشی، و باشگاه ها قرار میگیرند و بر تردد مجاز افراد مدیریت و نظارت میکنند. کنترل تردد پرسنل و مراجعین در جهت فراهم آوردن محیطی امن و تحت کنترل در مکان های سازمانی (دولتی و یا خصوصی) بدون ایجاد محدودیت های غیر متعارف، همواره یکی از دغدغه های مهم مدیران می‌باشد تا بتوانند دسترسی افراد را به بخش‌های گوناگون سازمان یا شرکت کنترل و ساماندهی نمایند.

اگرچه تاکنون ابزارهای گوناگونی برای کنترل تردد ابداع و استفاده شده است، ولی بهترین ابزار لازم برای پیاده سازی یک سیستم کنترل تردد اصولی ، استفاده از انواع گیت کنترل تردد و سیستم اکسس کنترل (سیستم کنترل دسترسی) می‌باشد. انواع گیت تردد با به وجود آوردن یک مانع فیزیکی بر سر راه تردد افراد، با استفاده از یک سیستم اکسس کنترل برنامه ریزی شده تنها اجازه تردد به افرادی را میدهند، که قبلاً هماهنگی لازم برای تردد ایشان صورت گرفته باشد. استفاده از انواع گوناگون گیت تردد برای مکان های مختلف میتواند در ساماندهی ترددها بسیار موثر واقع شود.

همچنین برای اماکنی که از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردارند از نوع خاصی از این گیت های تردد استفاده می‌شود که قابلیت فلزیابی و همچنین بازرسی بار را دارا می‌باشند. به این نوع از گیت های تردد، گیت های فلزیاب و یا گیت بازرسی نیز می گوئیم. انواع گیت فلزیاب و گیت بازرسی می توانند هم بخش بازرسی بدنی افراد و هم بخش بازرسی بار و چمدان را دارا باشند.

گیت امنیتی کنترل تردد و گیت کنترل تردد حراستی

گیت تردد شیشه ای مترویی نفر رو، گیت بازرسی فرودگاه و گیت تردد نگهبانی پارکینگ خودرو از انواع گیت امنیتی و گیت کنترل تردد حراستی می‌باشند. کاربرد تمامی گیت های امنیتی، حراستی، حفاظتی و نگهبانی برای ایجاد امنیت در اماکن و حراست از جان و مال افراد می‌باشد. قیمت گیت کنترل تردد حضور و غیاب و سایر انواع گیت تردد در همین بخش در دسترس شما می‌باشد. برای خرید گیت شیشه ای کنترل عبور و مرور افراد در مترو و گیت فلزیاب دستی بازرسی بدنی و گیت راه بند کنترل ورود و خروج ماشین با شماره های شرکت تماس بگیرید.

کاربری انواع گیت کنترل تردد برای اماکن مختلف عبارتند از :

گیت های تردد فرودگاهی

در فرودگاه ها ار انواع گیت تردد برای کاربردهای مختلف استفاده میگردد. به طور کلی گیت های تردد فرودگاهی در چهار نوع گیت بازرسی فرودگاه (گیت بازرسی بدنی مسافرین: گیت های فلزیاب و گیت های ایکس ری)، گیت فلزیاب دستی بازرسی بدنی، گیت بازرسی بار همراه مسافر (گیت X-RAY فلزیاب کشف سلاح و گیت های ایکس ری مخصوص بمب یاب و کشف مواد غیر مجاز همراه مسافرین)، و گیت کنترل تردد صف های خروجی و ورودی فرودگاه در بخش check-in و check-out فرودگاه.

انواع گیت کنترل تردد و گیت بازرسی فرودگاهی از انواع بسیار امن گیت تردد بوده و کاربرد آن در فرودگاه ها بسیار مهم و ضروری است. انواع گیت بازرسی دستی فلزیاب و گیت فلزیاب تمام قد بازرسی افراد و گیت ایکس ری تمام قد بازرسی مسافرین و گیت x-ray بازرسی بار همراه مسافر برای کاربردهای امنیتی از قبیل جلوگیری از عملیات های تروریستی، جلوگیری از قاچاق کالا و ارز، جلوگیری از قاچاق مواد مخدر، و همچنین جلوگیری از به همراه داشتن مواد و لوازم غیر مجاز همراه مسافرین یا درون بار آنها به کار میروند. انواع گیت کنترل تردد Check-in برای کنترل پاسپورت و خروج مسافرین به سمت سالن خروجی باند پرواز فرودگاه و گیت تردد Check-out نیز برای ورود مسافرین به سالن ورودی فرودگاه به کار میروند.

گیت کنترل تردد شیشه ای (گیت تردد مترویی)

یکی از اماکنی که بیشترین استفاده از گیت های کنترل تردد در آن صورت میگیرد ایستگاه های مترو می‌باشند. از آنجایی که در هر ساعت تعداد بسیار زیادی از مسافرین وارد سالن های مترو میشوند و یا از آنها خراج میشوند، دریافت هزینه مترو و کنترل تردد و ازدحام در متروها به صورت غیر خودکار و با استفاده از نگهبان های مترو امکان پذیر نمی‌باشد. در عوض در مترو برای دریافت هزینه تردد مسافرت ویلی مترویی و کنترل ازدحام مسافرین مترو، از انواع گیت کنترل تردد اتوماتیک مجهز به دستگاه اکسس کنترل (سیستم کنترل تردد - سیستم کنترل دسترسی) استفاده میگردد. نوع گیت مصرفی در متروها معمولا از نوع گیت تردد شیشه ای یا گیت کنترل تردد باله ای می‌باشد. دلیل استفاده از گیت های شیشه ای و باله ای عملکرد سریع و بازدارنده این نوع گیت در کنار زیبایی ظاهری آنها می‌باشد.

گیت حراستی

یکی از موارد پر مصرف انواع گیت تردد، برای حفظ امنیت اماکن از طریق حراست ورودی و خروجی ها اماکن می‌باشد، در چنین مواردی، از گیت کنترل تردد با عنوان گیت امنیتی یا گیت حراستی نیز یاد میشود. برای اماکن مهم که دسترسی عموم به آنها آزاد نیست و یا دسترسی عمومی بر اساس مجوزهای صادر شده صورت میپذیرد، استفاده از گیت کنترل تردد بسیار ضروری می‌باشد و از این گیت ها برای کنترل عبور و مرور افراد و مدیریت ورود و خروج آنها به اماکن و ساختمان ها استفاده میشود. انواع گیت تردد مورد استفاده در چنین مکان هایی بستگی به کاربری و نوع مکان مورد نظر دارد. جنس گیت تردد مورد استفاده شده برای چنین اماکنی معمولا یا از نوع گیت تردد شیشه ای و یا از نوع گیت کنترل تردد سه اهرمی (گیت تردد میله ای اهرمی) و یا گیت های تردد باله ای و در موارد خاص گیت کنترل تردد تمام قد می‌باشد.

همچنین سیستم کنترل تردد مورد استفاده در چنین اماکنی ممکن است به صورت سیستم کنترل دسترسی دستی و با استفاده از پوش باتوم (Push Bottom) یا شاسی و از طریق نگهبانی ورودی/خروجی صورت بپذیرد و یا به صورت خودکار و با استفاده از سیستم اکسس کنترل کارتی یا سیستم اکسس کنترل اثر انگشتی یا سیستم اکسس کنترل رمزی یا سیستم اکسس کنترل تشخیص چهره صورت بپذیرد. نوع سیستم مورد استفاده بستگی به کاربری مکان و نحوه پیاده سازی سیستم ورود و خروج دارد.

برخی از موارد پر کاربرد استفاده از گیت های امنیتی و حراستی عبارتند از:

گیت حراستی دانشگاهی - گیت تردد برای دانشگاه ها، دانشکده ها، مدارس و مراکز علمی و آموزشی

گیت حراستی سازمان‌های و ادارات برای کنترل تردد ارباب رجوع ها

گیت حراستی شعب مرکزی بانک ها

گیت حراستی کارخانجات و تولیدی ها

گیت حضور و غیاب

گیت حضور و غیاب یکی از انواع گیت تردد می‌باشد که برای کنترل ورود و خروج پرسنل و کارکنان یک مجموعه و ثبت زمان تردد آنها با استفاده از دستگاه حضور و غیاب میپردازد. در یک سیستم گیت حضور و غیاب ، سیستم تردد از مجموعه ی گیت های کنترل تردد، دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضور و غیاب تشکیل شده است.

در یک سیستم گیت حضور و غیاب، یک نرم افزار حضور و غیاب بر روی کامپیوتر یا سرور نصب میشود، گیت های کنترل تردد در ورودی و خروجی های مجموعه نصب میشوند و دستگاه حضور و غیاب بر روی آنها قرار میگیرد و دستگاه از طریق شبکه با کامپیوتر دارای نرم افزار حضور و غیاب متصل میگردد. ابتدا نیاز است در نرم افزار کنترل تردد اعضا و پرسنل مجموعه تعریف شوند و برخی تنظیمات بر روی نرم افزار صورت پذیرد. پس از راه انداری سیستم کنترل ورود و خروج حضور و غیاب، پرسنل باید در هنگام ورود به ساختمان یا خروج از مجموعه با استفاده از کارت یا اثر انگشت دستگاه حضور و غیاب را فعال نمایند. در این مرحله دستگاه دو کار انجام میدهد، اول اطلاعات و زمان تردد پرسنل را در نرم افزار ثبت میکند و سپس به گیت کنترل تردد دستور باز شدن داده و اجازه تردد به پرسنل را میدهد.

انواع گیت کنترل تردد و سیستم کنترل دسترسی

انواع گیت های کنترل ورود و خروج و تردد افراد بر اساس ظاهر و نحوه عملکرد عبارتند از:

 • گیت کنترل تردد باله ای

 • گیت کنترل تردد اهرمی

 • گیت کنترل تردد سه اهرمی

 • گیت کنترل تردد خورشیدی

 • گیت کنترل تردد میله ای

 • گیت کنترل تردد شیشه ای

 • گیت کنترل تردد مترویی

 • گیت کنترل تردد کشویی

 • گیت کنترل تردد اسلایدینگ

 • گیت کنترل تردد نیم قد

 • گیت کنترل تردد تمام قد

مقایسه انواع مدل های گیت های تردد

انواع گیت های کنترل تردد شیشه ای، اهرمی، کشویی، باله ای، مترویی و میله ای از جهات مختلف با یکدیگر متفاوت می‌باشند. اولین و مهمترین تفاوت این گیت های تردد از لحاظ ظاهر آنها می‌باشد. تفاوت دیگر انواع گیت تردد از نظر استحکام، سرعت عملکرد، میانگین تعداد افراد عبوری و همچنین قیمت با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

انواع سیستم اکسس کنترل (سیستم کنترل دسترسی)

گیت های کنترل تردد تنها به عنوان مانعی فیزیکی بر سر راه تردد افراد عمل می کنند. دستور مورد نیاز برای باز شدن مسیر گیت و یا بسته ماندن مسیر از طریق دستگاه اکسس کنترل (دستگاه کنترل دسترسی) امکان پذیر می‌باشد. انواع دستگاه اکسس کنترل با استفاده از دیتابیسی ساختار یافته و با استفاده از کارت های هوشمند تردد (کارت های RFID و کارت های مایفر)، اثر انگشت و یا تشخیص چهره دستورات لازم را برای انواع گیت ها و سیستم های کنترل تردد صادر می نمایند.

برای دسترسی به مشخصات فنی و قیمت انواع دستگاه اکسس کنترل و دستگاه کنترل دسترسی به بخش دستگاه حضور و غیاب و دستگاه اکسس کنترل مراجعه فرمائید.

گیت کنترل تردد نفر رو - قیمت گیت کنترل تردد شیشه ای ، میله ای و مترویی

فروشگاه اینترنتی پاساک دارای نمایندگی پخش و فروش برخی از معتبرترین برندهای گیت های کنترل تردد ایتالیائی، هلندی، ترکیه ای ، ایرانی و چینی می‌باشد. در این بخش از فروشگاه اینترنتی، به معرفی محصولات بازرسی و انواع گیت کنترل تردد نفرو برای مدیریت تردد افراد می پردازیم.

همچنین در این بخش شما مشتریان گرامی به قیمت خرید لحظه ای انواع گیت کنترل تردد شیشه ای، گیت کنترل تردد میله ای، گیت کنترل تردد مترویی و سایر انواع گیت های تردد؛ از ایرانی گرفته تا ترکیه ای؛ و از گیت های کنترل تردد سه اهرمی / خورشیدی ساده گرفته تا انواع گیت کنترل تردد باله ای اسلایدینگ و انواع گیت های نیم قد و تمام قد برای استفاده در دانشگاه ها، مترو، ادارات، غذا خوری ها، ورودی های سالن تولید و بسیاری از اماکن دیگر؛ دسترسی دارید.

گیت کنترل تردد افراد - قیمت گیت های کنترل تردد فلزیاب و انواع گیت بازرسی فرودگاهی

در این بخش همچنین به ارائه محصولات گیت های فلزیاب فرودگاهی و ترددی برای اماکن حساس، می پردازیم.

قیمت برخی از محصولات مقطوع می‌باشد، ولی برخی دیگر دارای تخفیفات ویزه برای اماکن و مشتریان گرامی می‌باشند.

جهت اطلاع از قیمت روز محصولات و همچنین اطلاع از تخفیفات و شرایط ویژه و بهرهمندی از مشاوره رایگان کارشناسان ما، با شماره تلفن های فروشگاه تماس حاصل فرمائید.

گیت کنترل تردد نفر رو و گیت فلزیاب بازرسی - دعوت به همکاری

وارد کنندگان و تولید کنندگان محصولات مرغوب و با کیفیت می توانند درخواست معرفی و ارائه محصولات خود در این بخش را طی نامه ای کتبی سربرگ دار با مهر و امضاء به همراه رزومه خود به آدرس partners@pasakgroup.com ارسال نمایند. کارشناسان بخش امور همکاران ما در اسرع وقت درخواست های شما را بررسی خواهند کرد.

لینک‌های مرتبط

فروشگاه اینترنتی پاساک | سیستم کنترل تردد | انواع گیت کنترل تردد | گیت کنترل تردد افراد | گیت کنترل تردد تمام قد | گیت کنترل تردد دو سویه | گیت کنترل تردد دو طرفه | گیت کنترل تردد باله ای | گیت کنترل تردد میله ای | گیت کنترل تردد نفر رو | گیت کنترل تردد شیشه ای | کنترل تردد | گیت تردد | گیت کنترل تردد | گیت های کنترل تردد | دستگیره الکترونیک | دستگیره دیجیتال | قفل الکترونیک | قفل دیجیتال | دستگاه کنترل دسترسی | دستگاه اکسس کنترل | دستگاه حضور و غیاب | سیستم اکسس کنترل | سیستم کنترل تردد | سیستم کنترل دسترسی | آیفون تصویری

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال | کالای دیجیتال | تجهیزات صنعتی | چاپگر صنعتی | کنترل اصالت دارو | جت پرینتر | جت پرینتر هیتاچی | دزدگیر فروشگاهی | گیت فروشگاهی | گیت حفاظتی | گیت امنیتی | دزدگیر اماکن | تبلیغات اینترنتی | دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته

اسپورت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | خرید دوربین جاسوسی | خرید دوربین مخفی | دوربین جاسوسی | دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین Mini DV | دوربین مینی دی وی | دوربین بیسیم | دوربین وایرلس | وای فای کمرا | تجهیزات شبکه | مودم 4G | مودم همراه جیبی | مودم وای فای ADSL | آنتن وایرلس | رادیو وایرلس | شبکه وایرلس | دانلود | دانلود اندروید | دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر | دانلود مقاله | دانلود فایل | کاتالوگ | لیست قیمت | دانلود نرم افزار تخصصی

آموزش نصب دزدگیر اماکن | آموزش نصب دوربین مداربسته | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | انرژی برق | باتری | کابینت باطری | ژنراتور برق | موتور برق | برق اضطراری | انرژی خورشیدی | پنل خورشیدی | قیمت خرید UPS | یو پی اس | توربین بادی انرژی بادی | سیستم ورود و خروج | راه بند | راهبند اتوماتیک | راهبند | درب اتوماتیک | درب اتوماتیک سکشنال | درب اتوماتیک شیشه ای | درب اتوماتیک پارکینگی | کرکره برقی | تیغه کرکره | موتور سانترال کرکره برقی | موتور ساید کرکره برقی | موتور توبلار کرکره برقی