سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

کرکره برقی اتوماتیک مغازه و کرکره اتوماتیک شیشه ای پارکینگ : لیست قیمت انواع کرکره برقی - تیغه کرکره برقی شیشه ای و درب برقی کرکره ای آلومینیومی و موتور کرکره برقی پنجره و مغازه - موتور ساید زنجیری، موتور توبلار (توبولار / تیوبلار) و موتور سانترال کرکره

کرکره برقی اتوماتیک مغازه و کرکره اتوماتیک شیشه ای پارکینگ : لیست قیمت انواع کرکره برقی - تیغه کرکره برقی شیشه ای و درب برقی کرکره ای آلومینیومی و موتور کرکره برقی پنجره و مغازه - موتور ساید زنجیری، موتور توبلار (توبولار / تیوبلار) و موتور سانترال کرکره


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش کرکره برقی اتوماتیک ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

کرکره برقی اتوماتیک - سر شاخه‌ها :


کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک نسل جدید کرکره های قدیمی کاسه فنر می‌باشند که بدون دخالت انسان و به صورت برقی و با استفاده از ریموت کرکره بالا و پائین میشوند. درب برقی کرکره ای و کرکره برقی اتوماتیک سیستم کنترل تردد مغازه و پارکینگ و پنجره کاربرد دارند. جنس بدنه کرکره های هوشمند امروزی به جای ورق های گالوانیزه قدیمی و یا فنس های مشبک فلزی قدیمی که از استحکام و زیبایی کمی برخوردار بودند، از جنس آلومینیوم (به صورت تیغه کرکره برقی آلومینیومی تک جداره یا دو جداره مستحکم) و یا از جنس تیغه شیشه ای (تیغه کرکره برقی شیشه ای شفاف و پلی کربنات) می‌باشند.

در کرکره های قدیمی کاسه فنری، از نیروی محرکه فنر درون کاسه کرکره و با کمک فیزیکی انسان جهت بالا و پائین بردن کرکره استفاده می شد. در انواع کرکره برقی امروزی به هیچ وجه نیاز به دخالت فیزیکی انسان در مکانیزم باز و بسته شدن کرکره نیست و از موتور کرکره برقی برای این امر استفاده می‌شود. از انواع موتور ساید (موتور زنجیری / موتور گیربوکسی) ، موتور توبلار (موتور توبولار / موتور تیوبلار) و موتور سانترال در کرکره های اتوماتیک امروزی استفاده میگردد.

کرکره برقی اتوماتیک مغازه و کرکره اتوماتیک شیشه ای پارکینگ و کرکره هوشمند پنجره از پر کاربردترین انواع کرکره برقی می‌باشند. گروه بازرگانی پاساک مرکز فروش کلیه تجهیزات مربوط به این از درب های برقی کرکره ای می‌باشد. لیست قیمت کرکره برقی شامل قیمت تیغه کرکره برقی شیشه ای و تیغه درب برقی کرکره ای آلومینیومی، و لیست موتور کرکره برقی پنجره و مغازه و پارکینگ توسط گروه پاساک قابل ارائه می‌باشد. کلیه موتورهای کرکره اتوماتیک برقی شامل موتور ساید زنجیری، موتور توبلار (موتور توبولار / موتور تیوبلار) و موتور سانترال کرکره ارائه میگردند. برای دریافت لیست قیمت تجهیزات و خرید کرکره برقی اعم از موتور و تیغه و لوازم جانبی (اعم از رله، ریموت، شفت، و سایر لوازم مورد نیاز) با شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

کرکره برقی و کرکره اتوماتیک | قیمت موتور کرکره برقی و تیغه کرکره برقی شیشه ای

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی - کرکره اتوماتیک

کرکره برقی، کرکره اتوماتیک، کرکره هوشمند، موتور کرکره برقی و تیغه کرکره برقی: قیمت خرید موتور ساید، توبلار، توبولار، تیوبلار، زنجیری، صنعتی، پر سرعت، آتشنشانی، سانترال، بارزانته

 • موتور ساید کرکره برقی

 • موتور زنجیری کرکره هوشمند

 • موتور صنعتی کرکره اتوماتیک

 • موتور پر سرعت کرکره برقی اتوماتیک

 • موتور صنعتی کرکره برقی مخصوص آتشنشانی

 • موتور سانترال کرکره برقی

 • موتور توبلار کرکره برقی هوشمند

 • موتور توبولار کرکره اتوماتیک برقی

 • موتور تیوبلار کرکره هوشمند برقی

 • موتور بارزانته

 • موتور SDC

 • موتور توربو لیفت

 • تیغه کرکره اتوماتیک

 • تیغه کرکره برقی

 • تیغه کرکره هوشمند

انواع موتور کرکره برقی

برای کرکره های مختلف و برای اماکن مختلف از موتورهای متفاوتی استفاده میشود. انواع موتور کرکره در ادامه آورده شده است.

موتور ساید کرکره برقی اتوماتیک - قیمت موتور ساید کرکره برقی

موتور ساید موتوری است که از آن برای کرکره های برقی، درب های سنگین و … در مراکز و مکان های صنعتی و پارکینگ های مجتمع مسکونی که تعداد تردد آنها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد. چون در سیستم کرکره با موتورهای ساید از فنر و کاسه فنر استفاده نمی‌شود، خرابی های ناشی از آنها از نظر شکستگی فنر و کاسه فنر نیز در این سیستم وجود نداشته و کارکرد با این سیستم لذت بخش خواهد بود. وجود سیستم دستی به صورت جرثقیل زنجیری در هنگام قطع برق برای بالا بردن کرکره و سیستم خلاص کن درهنگام قطع برق برای پائین آوردن کرکره از مزایای دیگر این سیستم است.

قیمت موتور ساید کرکره برقی و قیمت موتور زنجیری گیربوکسی کرکره برقی و خرید موتور ساید صنعتی کرکره برقی اتوماتیک هوشمند صنعتی آتشنشانی از گروه بازرگانی پاساک با تماس تلفنی امکان پذیر است.

موتور ساید کرکره برقی - قیمت موتور ساید کرکره برقی و قیمت موتور زنجیری گیربوکسی کرکره برقی اتوماتیک

کاربردهای موتور ساید

این موتورها همانطور که از نامشان بر می آید در کنار مجموعه نصب می‌شوند. در مراکز و مکان های صنعتی و پارکینگ های مجتمع مسکونی که تعداد تردد آنها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای این سیستم می توان به انبالانس ( UNBALANCE ) بودن آن اشاره کرد که طول عمر بیشتر و کارکرد بدون دردسری نسبت به سیستم های بالانس ( Balance ) ( موتورهای MC و مرکزی ) خواهد داشت و چون در آن از فنر و کاسه فنر استفاده نمی‌شود، خرابی های ناشی از آنها از نظر شکستگی فنر و کاسه فنر نیز در این سیستم وجود نداشته و کارکرد با این سیستم لذت بخش خواهد بود .

مزایا و سیستم عملکرد موتورهای ساید کرکره برقی

در انواع وتور ساید کرکره برقی، وجود سیستم دستی به صورت جرثقیل زنجیری در هنگام قطع برق برای بالا بردن کرکره و سیستم خلاص کن در هنگام قطع برق برای پائین آوردن کرکره از مزایای دیگر این سیستم نسبت به خلاص کن سیمی در سیستم های بالانس می‌باشد، زیرا در سیستم های آنبالانس در هنگام استفاده از سیستم دستی هیچگونه نیروی غیرقابل کنترل نظیر نیروی فنر رو به بالا وجود ندارد و با خلاص کردن، هیچ آسیبی به سیستم وارد نمی‌شود. در صورتی که در سیستم های بالانس با خلاص کردن موتور، درب تحت تاثیر نیروی فنر، روبه به بالا حرکت می نماید و حتی با وجود Stopper، این نیرو می تواند باعث آسیب رساندن به مکانیزم موتور و درب شود.

موتور ساید در انواع قدرت های 100 کیلویی و 300 کیلویی و 500 کیلویی و 600 کیلویی می‌باشد و لازم بذکر است در سنگین ترین تیغه ها کرکره متری حدود 8 تا 10 کیلو گرم می‌باشد که ابعاد 10 متر مربع به با لا می توان استفاده کرد این موتور ها قابلیت اتصال به تمامی سیستمهای محدودیت تردد به مانند کارتخوان چشمی و سنسورهای مادون قرمز و برنامه مدیر یت ساختمان اتصال می یابد و لازم بذکر است که برخی از این اپراتور ها دارای باطری در زمان اضطراری می‌باشد که قابلیت عملکردی در حدود 10 تا 15 بار را با باطری داخلی خود را دارا می‌باشد. تفاوت بین این اپراتور با اپراتور توبلار قدرت زیاد و حجم زیاد فیزیکی آن می‌باشد که یکی از بهترین گزینه و مرقوم بصرفه ترین گزینه جهت پارکینگ می‌باشد.

موتور توبلار کرکره اتوماتیک برقی

کرکره های تیوبلار اتوماتیک برقی از موتورهای جدیدی بهره می برند که شکلی استوانه ای و شبیه به لوله دارند که اصطلاحا در صنعت (توبولار موتور یا داخل شفت) نامیده می‌شوند. این نوع موتورها در رنجهای مختلف (با توجه به قدرت موتور) موجود می‌باشند همچنین با توجه به طراحی و دیزاین خاص فیزیکی در هنگام رول شدن قطر کمتری را اشغال میکنند. ضمنا این تیپ موتورها دارای سیستم خلاص کن دستی میباشند که باعث می‌شود در زمان قطع برق در باز و بسته شود.

موتور توبلار کرکره برقی | قیمت خرید موتور تیوبلار و موتور توبولار کرکره اتوماتیک برقی

برخی از محاسن موتورهای توبلار کرکره برقی عبارتند از:

1- به دلیل فیزیک خاص ظاهریشان در زمان رول شدن فضای کمتری را اشغال می کنند.

2- از نظر توان و قدرت کشش، دارای رنجهای مختلفی هستند.

3- به لحاظ قیمت نسبت به موتورهای سانترال و ساید قیمت مناسب تری دارند.

4- در هنگام قطع برق به سیستم خلاص کن دستی مجهز می‌باشند.

موتورهای تیوبلار معمولا در کرکره های آلومینیومی با قدرت 100 نیوتن تا 140 نیوتن و در سایز 80 میلیمیتری عرضه می‌شوند. منبع تغذیه این موتور 220 ولت می‌باشد و دارای تردد مجاز روزانه تا سقف 30 می‌باشد.

این نوع موتورها در مدل های SMART ( اسمارت )، TURBO ( توربو )، QUIKO ( کوییکو )، ACM ( ای سی ام )، BARZANTE (بارزانته) HOFMAN ( هافمن ) موجود است.

کاربرد موتورهای تیوبولار در مصارف خانگی (پرده و پنجره)، تجاری (پارکینگ و فروشگاه) و صنعتی(کارخانجات و دربهای عظیم)، قابل استفاده برای پنجره و دربهای کوچک، تنها موتور دارای 4 میکروسوییچ بسیار دقیق و حساس برای تنظیم کورس کرکره، طراحی جدید و منحصر به فرد برای موقعیت های مختلف مکانی، دارای ویژگی خلاص کن در زمان قطع برق می‌باشد.

این اپراتور قابلیت اتصال به مادون بین درب و باطری بک آپ و انواع ریموت رسیور ها و مدیرت ساختمان و انواع کارتخوان ها و تمامی دستگاه های محدودیت تردد را دارا می‌باشد به همین دلیل این موتورها و کرکره برقی ها را کرکره های هوشمند نامیده می‌شود.

موتور سانترال کرکره برقی پارکینگ و موتور سنترال کرکره اتوماتیک مغازه

موتور سانترال، موتور سنترال، موتور مرکزی، موتور سانترال کرکره برقی، موتور سنترال کرکره برقی، موتور کرکره برقی سانترال، موتور کرکره برقی سنترال، موتور مرکزی کرکره برقی، سانترال کرکره برقی

همچنانکه از نام این تیپ موتور قابل تشخیص است در موقع مونتاژ قطعات و اجزا کرکره برقی موتور، در قسمت میانی و مرکزی شفت نصب میگردد یا به عبارت دیگر شفت کرکره از مرکز موتور می گذرد. موتورهای سانترال به لحاظ قدرت، کیفیت و کشش در رنجهای بسیار متنوع در بازار موجود می‌باشند.

موتور سانترال کرکره برقی اتوماتیک | قیمت خرید موتور سنترال کرکره اتوماتیک برقی

این موتورها قابل نصب بر روی کرکره های کاسه فنری قدیمی بدون نیاز به استفاده از تیغه های جدید کرکره نیز می‌باشد. سیستم مونتاژ موتورهای سنترال به نحوی است که می بایست از کاسه فنر جهت تکمیل سیستم شفت استفاده کرد، تعداد کاسه فنر در شفت کرکره برقی اتوماتیک ارتباط مستقیم با عرض کرکره برقی دارد و هر آنچه عرض کار افزایش بیابد بر تعداد کاسه فنر شفت افزوده می‌شود.

از ایراد های موتورهای سانترال می توان به زمان زیاد در تنظیم دقیق و ست کردن آنها اشاره داشت. همچنین قسمت تاج موتور اگر موتور با کیفیتی نباشد زود خورده شده و نیاز به تعویض دارد.

موتورهای سانترال معمولا در کرکره های قدیمی، مغازه ای و مسکونی و کرکره های آلومینیومی مصرف دارند. قدرت این موتورها از 180 تا 280 کیلوگرم (150Nm تا 440Nm می‌باشد و با نام های شفت و فنر، مرکزی و ام سی نیز عرضه می‌شود. منبع تغذیه این موتور ها 220VAC بوده و تردد مجاز روزانه آنها تا سقف 30 تردد در روز می‌باشد.

این نوع موتور در مدل های PUJOL (پوژول)، URAL (اورال) ، NICE (نایس) ، CAB (کب) ، ACM (ای سی ام) عرضه می‌شوند.

تیغه کرکره برقی و تیغه کرکره اتوماتیک

قیمت تیغه کرکره برقی هوشمند اتوماتیک - تیغه کرکره هوشمند اتوماتیک؛ جنس تیغه: آلومینیوم اکسترود فوم دار دو جداره، شفاف شیشه ای ضد سرقت، نانو پلی کربنات، نانو کامپوزیت؛ برند: لومیکو، آکپای، آکرول

تیغه کرکره آکپای، تیغه کرکره آکرول، تیغه کرکره برقی آلومینیوم فوم دار دو جداره، تیغه کرکره برقی، تیغه کرکره برقی شفاف، تیغه کرکره برقی نانو پلی کربنات، تیغه کرکره لومیکو، تیغه کرکره نانو کامپوزیت، کرکره برقی شیشه ای ضد سرقت، کرکره شفاف اتوماتیک ضد سرقت

تیغه کرکره برقی هوشمند اتوماتیک | تیغه کرکره اتوماتیک برقی هوشمند

مارک های موتور کرکره برقی و مدل های موتور کرکره اتوماتیک

موتور سانترال ACM TITAM BME Central Motor - سری تیتان

موتور سانترال ACM TITAN S Central Motor - سری تایتان

موتور سانترال ACM UNI TITAN HER Central Motor موتور سنترال ACM سری Uni تایتان

موتور ساید زنجیری ALTAI Side Motor - موتور گیربوکسی آلتای

موتور توبلار ALTAI Tubular Motor - موتور توبلار آلتای

موتور ساید زنجیری AUTOMATIC FIRE STATIONS ROLLING SHUTTER Side Motor - موتور کرکره برقی مخصوص درب کرکره ای آتشنشانی

موتور ساید زنجیری AUTOMATIC Side Motor - موتور زنجیری اتوماتیک

موتور توبلار AUTOMATIC Tubular Motor - موتور تیوبلار کرکره مارک اتوماتیک

موتور ساید زنجیری AUTOMAT Side Motor - موتور گیربوکسی اتوماتیک

موتور توبلار AUTOMAT Tubular Motor - موتور توبولار اتوماتیک

موتور سانترال BARZANTE Central Motor - موتور سانترال بارزانته

موتور ساید زنجیری BARZANTE Side Motor موتور ساید زنجیری بارزانته

موتور توبلار BARZANTE Tubular Motor - موتور توبلار ساید بارزانته

موتور ساید زنجیری BETA Side Motor - موتور ساید بتا

موتور توبلار BETA Tubular Motor

ادامه مدل های موتور کرکره هوشمند برقی

موتور ساید زنجیری BLAC Side Motor

موتور توبلار DOOYA Tubular Motor - موتور کرکره برقی دویا مدل توبولار

موتور ساید زنجیری ELERO Side Motor- موتور ساید الرو

موتور توبلار ELERO Tubular Motor - موتور تیوبلار الرو

موتور ساید زنجیری FIRE STATIONS ROLLING SHUTTER Side Motor - موتور ساید گیربوکسی مخصوص درب کرکره ای آتشنشانی

موتور توبلار FIRE STATIONS ROLLING SHUTTER Tubular Motor - موتور توبولار مخصوص درب کرکره ای آتشنشانی

موتور ساید زنجیری HUTTE Side Motor - هیوت

موتور توبلار HUTTE Tubular Motor - هیوت

موتور سانترال INFINITY Central Motor - اینفینیتی

موتور ساید زنجیری INFINITY Side Motor - اینفینیتی

موتور توبلار INFINITY Tubular Motor - اینفینیتی

موتور ساید زنجیری KAZAA Side Motor - کازا

موتور توبلار KAZAA Tubular Motor - کازا

موتور ساید زنجیری LIFT TURBO Side Motor - لیفت توربو

موتور توبلار LIFT TURBO Tubular Motor - لبفت توربو

موتور سانترال NICE Central Motor - موتور سانترال نایس

موتور ساید زنجیری NICE Side Motor - موتور ساید نایس

موتور توبلار NICE Tubular Motor - موتور توبلار کرکره هوشمند برقی نایس

ادامه مدل های موتور کرکره برقی هوشمند

موتور ساید زنجیری OCO Side Motor

موتور توبلار OCO Tubular Motor

موتور ساید زنجیری POWER LIFT Side Motor - پاور لیفت

موتور توبلار POWER LIFT Tubular Motor - پاور لیفت

موتور سانترال PUJOL Central Motor - پوژول

موتور ساید زنجیری PUJOL Side Motor - پوژل

موتور توبلار PUJOL Tubular Motor - پوژول

موتور سانترال QUIKO MC 160K Central Motor - کوئیکو

موتور سانترال QUIKO MC 180K Central Motor - کویکو

موتور سانترال QUIKO PINKO Central Motor - کوئیکو پینکو

موتور ساید زنجیری QUIKO Side Motor - موتور کوئیکو

موتور توبلار QUIKO Tubular Motor - موتور کویکو

موتور ساید زنجیری SDC Side Motor

موتور ساید زنجیری SDC SINGLE PHASE Side Motor - موتور تک فاز SDC مدل زنجیری ساید

موتور ساید زنجیری SDC THREE PHASE Side Motor - موتور سه فاز SDC مدل زنجیری ساید

موتور ساید زنجیری SDC Tubular Motor

موتور ساید زنجیری SEVIL Side Motor - سویل

موتور توبلار SEVIL Tubular Motor - سویل

ادامه مدل های موتور کرکره هوشمند برقی

موتور سانترال SHARK Central Motor - شارک

موتور ساید زنجیری SIGMA Side Motor - سیگما

موتور توبلار SIGMA Tubular Motor - سیگما

موتور ساید زنجیری SIMARAN Side Motor - سیماران

موتور توبلار SIMARAN Tubular Motor - سیماران

موتور ساید زنجیری SKY MASTER Side Motor - اسکای مستر

موتور توبلار SKY MASTER Tubular Motor - اسکای مستر

موتور سانترال SMART Central Motor - اسمارت

موتور ساید زنجیری SMART Side Motor - اسمارت

موتور توبلار SMART Tubular Motor - اسمارت

موتور ساید زنجیری SPEED Side Motor - اسپید

موتور توبلار SPEED Tubular Motor - اسپید

موتور ساید زنجیری STAR LIFT Side Motor - استار لیفت

موتور توبلار STAR LIFT Tubular Motor - استار لیفت

موتور ساید زنجیری TURBO Side Motor - توربو ساید

موتور توبلار TURBO Tubular Motor - توربو توبولار

موتور ساید زنجیری URAL Side Motor - اورال / یورال

موتور توبلار URAL Tubular Motor - اورال / یورال

لینک‌های مرتبط

سیستم کنترل تردد هوشمند | سیستم ورود و خروج | گیت کنترل تردد | گیت کنترل تردد شیشه ای | گیت کنترل تردد میله ای | گیت کنترل تردد نفر رو | گیت حضور و غیاب | گیت باشگاهی | گیت بازرسی | اتوماسیون پارکینگ | راهبند | درب اتوماتیک | درب اتوماتیک سکشنال | درب اتوماتیک شیشه ای | درب اتوماتیک پارکینگی

دستگیره الکترونیکی | دستگیره دیجیتال | قفل الکترونیکی | قفل دیجیتال | دستگاه حضور و غیاب | دستگاه اکسس کنترل | سیستم کنترل دسترسی | آیفون تصویری

لینک‌های مفید

پاساک | فروشگاه اینترنتی پاساک | فروشگاه اینترنتی | آموزش تخصصی | کالای دیجیتال | تجهیزات صنعتی | پرینترهای صنعتی | تجهیزات شبکه | مودم 3G | مودم 4G | تجهیزات شبکه بی سیم | تجهیزات شبکه وایرلس

دوربین امنیتی | دوربین نظارتی | دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته | قیمت دوربین مدار بسته | قیمت دوربین مداربسته | خرید دوربین مداربسته | لیست قیمت دوربین مداربسته | سیستم های امنیتی | سیستم های حفاظتی

دزدگیر پوشاک | دزدگیر فروشگاهی | دزدگیر لباس | گیت ضد سرقت فروشگاهی | گیت فروشگاهی | اعلام حریق | ردیاب خودرو | دزدگیر اماکن | ژنراتور برق | موتور برق | انرژی خورشیدی | یو پی اس | نرم افزار اندروید


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.