سبد خرید شما خالی است!
پس از انتخاب کالا، تحویل کالا با پیک، پست پیشتاز و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است. قبل از مراجعه حضوری حتما هماهنگ نمائید.

دوربین لامپی و لامپ دوربین دار هوشمند : قیمت دوربین لامپی بیسیم وایرلس طرح لامپ و خرید دوربین لامپی وای فای دار با دوربین مدار بسته لامپی 360 درجه پانوراما به شکل لامپ

دوربین لامپی و لامپ دوربین دار هوشمند : قیمت دوربین لامپی بیسیم وایرلس طرح لامپ و خرید دوربین لامپی وای فای دار با دوربین مدار بسته لامپی 360 درجه پانوراما به شکل لامپ


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش دوربین لامپی ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

دوربین لامپی

لامپ دوربین دار هوشمند که از آن با نام های دوربین لامپی مخفی بیسیم و دوربین لامپی وایرلس و دوربین مخفی لامپی وای فای دار و لامپ دوربین دار جاسوسی و همچنین لامپ هوشمند مجهز به دوربین تحت شبکه HD بیسیم نیز یاد میشود نسل جدید دوربین های وایرلس می‌باشند که بدون نیاز به هیچگونه کابل کشی، برق مورد نیاز خود را از سرپیچ لامپ موجود در اماکن تهیه میکنند. در این بخش به معرفی انواع دوربین های شکل لامپ و آموزش نصب دوربین های لامپی مخفی دوربین دار ارزان به همراه ارائه مشخصات فنی می پردازیم. فروش دوربین مداربسته لامپی اچ دی 1080P با توجه به نصب خیلی ساده این نوع دوربین ها به صورت اینترنتی صورت می پذیرد و نیاز به نصاب برای استفاده از این نوع تجهیزات وجود ندارد.

فروش دوربین های طرح لامپ در این بخش به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. جهت اطلاع از مشخصات فنی انواع دوربین جاسوسی به شکل لامپ به ادامه مطالب همین بخش مراجعه فرمائید.

لامپ دوربین دار | قیمت خرید دوربین لامپی مخفی و دوربین مدار بسته لامپی

لامپ دوربین دار هوشمند بیسیم

لامپ دوربین دار هوشمند

لامپ دوربین دار هوشمند از جدیدترین تکنولوژی های دوربین مداربسته ارائه شده در بازار می‌باشد. خرید این دوربین ها به دلیل سادگی استفاده و امکانات جالب و پیشرفته بسیار رایج شده است. مطابق تصویر بالا دوربین های طرح لامپ از ظاهری کاملا شبیه با لامپ های LED جدید برخوردار هستند. اندازه ی این دوربین ها مانند لامپ های رشته ای 200 وات پر مصرف قدیمی است ولی از طراحی ظاهری شبیه لامپ های ال ای دی جدید برخوردار می‌باشند.

دوربین جاسوسی لامپی

دوربین مداربسته لامپی شکل لامپ است و در بسیاری از موارد توسط افراد قابل تشخیص نیست و با لامپ های ال ای دی جدید اشتباه گرفته میشوند. از اینرو به از این دوربین ها با نام های دوربین جاسوسی لامپی یا دوربین مدار بسته مخفی لامپی و یا لامپ دوربین دار مخفی نیز یاد میشود.

دوربین لامپی | قیمت دوربین لامپی مخفی بیسیم و خرید دوربین مخفی لامپی وایرلس

دوربین لامپی مخفی رم خور و دوربین مخفی لامپی وایرلس

انواع دوربین مدار بسته لامپی

دوربین های طرح لامپ نیز مشابه انواع دوربین امنیتی و دوربین نظارتی تولید شرکت های مختلف و با مارک ها و برندهای مختلف می‌باشند. تمامی دوربین های با شکلی ظاهر لامپ موجود در بازار ایران تولید کشور چین می‌باشند و با مارک های مختلف در بازار ارائه میگردند. با این وجود بسیاری ازاین تجهیزات بدون نام و برند ارائه می‌شوند.

انواع دوربین مدار بسته لامپی بسته به تکنولوژی های به کار رفته در آنها به صورت زیر می‌باشند:

دوربین لامپی بدون سیم کشی برای ارسال تصویر

انواع با قابلیت انتقال تصویر اینترنتی روی موبایل از طریق اینترنت مودم ADSL یا مودم 4G

با کیفیت SD (کیفیت اس دی یا VGA)

دوربین لامپی HD (اچ دی)

مدل های FHD (فول اچ دی)

دوربین طرح لامپ 720P (یا HD)

مدل های 1080P (یا FHD)

1 مگا پیکسل

1.3 مگاپیکسل

2 مگا پیکسل

2.4 مگاپیکسل

32 گیگ ساپورت

64 گیگ ساپورت

128 گیگ ساپورت

مدل های بدون دید در شب و مدل های دارای دید در شب

دوربین های هوشمند لامپی بدون سنسور حرکتی و با قابلیت ضبط تصویر مداوم

لامپ های هوشمند دوربین دار با سنسور حرکتی حساس به حرکت با قابلیت ضبط مداوم و همچنین ضبط تصویر در صورت مشاهده حرکت (Motion Detection Bulb Camera) ، و

دوربین لامپی سیم کارت خور (دوربین سیم کارت خور لامپی)

دوربین لامپی بیسیم / دوربین لامپی وایرلس

دوربین لامپی بیسیم به معنای واقعی بدون هیچگونه سیم وجود ندارد، زیرا این دوربین ها شارژی نیستند و حداقل برای برق خود نیاز به سیم کشی برای سرپیچ دارند. دوربین های بیسیم لامپی از نوع دوربین رم خور می‌باشند و نیازی به دستگاه NVR یا دستگاه DVR جداگانه برای ضبط تصاویر ندارند و تصاویر بر روی کارت حافظه نصب شده داخل دوربین ضبط می گردند. ولی برای استفاده از این نوع لامپ هوشمند باید آنها را بر روی سرپیچ لامپ داخل جعبه دوربین یا سرپیچ لامپ سقفی یا هالوژن یا چراغ شب خواب بست و از این لحاظ نیاز به برق رسانی برای دوربین وجود دارد.

دوربین های هوشمند طرح لامپ از نظر پشتیبانی کارت حافظه دارای 3 نوع می‌باشند. لامپ های هوشمند دوربین دار با قابلیت پشتیبانی کارت حافظه تا 32 گیگابایت ، دوربین های پاناروما لامپی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا 64GB و دوربین های فیش آی لامپی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه تا 128 گیگابایت.

با توجه با وجود انواع لامپ های هوشمند دوربین دار با کیفیت های SD و HD و FHD و 720P و 1080P و 1 تا 2.4 مگا پیکسل دوربین های 32 تا 128 گیگابایت ساپورت قابلیت ضبط تصویر از چند ساعت تا چند روز را دارا می‌باشند.

همچنین برخی دوربین های هوشمند شکل لامپ دارای سنسور حرکتی بوده و با مشاهده حرکت شروع به ضبط تصویر و در برخی مدل ها ارسال آلارم اینترنتی بر روی موبایل شما میکنند. از آنجاییکه این دوربین ها در حالت Motion Detection تنها با دیدن حرکت شروع به ضبط تصویر میکنند میتوانند مدت زمان طولانی تری را بر روی کارت حافظه ضبط نمایند که این مدت میتواند تا 20 روز و یا حتی یک ماه به طول بیانجامد.

دوربین لامپی وای فای

دوربین لامپی وای فای به نوعی از لامپ هوشمند دوربین دار اطلاق میگردد که دارای آنتن وای فای داخل هستند.

دوربین های وای فای لامپی دارای دو قابلیت می‌باشد:

اتصال مستقیم به موبایل برای مشاهده تصاویر بر روی موبایل در مکان نصب دوربین

اتصال وای فای دوربین وایرلس لامپی به وای فای یک مودم ADSL یا مودم سیم کارت خور (از نوع مودم 4G یا مودم 3G) و انتقال تصویر اینترنتی روی موبایل برای مشاهده راه دور تصاویر بر روی موبایل

دوربین لامپی وای فای | قیمت دوربین لامپی وای فای دار

دوربین لامپی وای فای دار با قابلیت ارسال تصویر و آلارم اینترنتی بر روی موبایل

نرم افزار موبایل برای دوربین وای فای لامپی

تمامی مدل های دوربین وای فای لامپی دارای نرم افزار اختصاصی اندرویدی و اپلی می‌باشند.

آموزش نصب دوربین لامپی

آموزش نصب دوربین لامپی اچ دی 1080P و سایر مدل های لامپ های هوشمند دارای دوربین داخلی مشابه یکدیگر است و دستور استفاده آنها تفاوت چندانی با هم ندارند.

برای مشاهده و کنترل تصاویر لامپ وایرلس دوربین دار از راه دور باید ابتدا باید کارت حافظه خریداری شده را داخل دوربین بگذارید و پس از آن برق دوربین را روشن کنید.

در همین حین باید نرم افزار اندروید یا اپل دوربین وایفای لامپی را از گوگل پلی استور یا اپ استور دانلود و نصب کنید.

پس از نصب نرم افزار و روشن نمودن دوربین ، باید با موبایلتان به مودم وای فای متصل شوید (دوربین باید کنار دست شما باشد در این مرحله).

بعد از باز کردن نرم افزار کافیست روی علامت + بالای نرم افزار بزنید تا مراحل افزودن دوربین در نرم افزار شروع شود. مطابق مراحل داخل نرم افزار پیش بروید تا دوربین به مودم متصل شده و در نرم افزار موبایل شما اضافه شود.

پس از این مرحله میتوانید از هر جای دنیا به مشاهده اینترنتی تصویر دوربین خود بپردازید.

دوربین لامپی دید در شب

انواع دوربین های هوشمند لامپی از نظر داشتن قابلیت دید در شب عبارتند از :

مدل های بدون دید در شب

انواع دوربین دید در شب طرح لامپ با LED های مادون قرمز (IR LED Day and Night Lamp Camera)

انواع دوربین لامپی دید در شب با ال ای دی نور مرئی سفید (LED Day & Night Bulb Camera)

لامپ هوشمند دوربین دار بدون دید در شب : با این نوع دوربین قابلیت مشاهده تصویر در تاریکی را ندارید.

دوربین دید در شب لامپی با مادون قرمز : در این مدل از دوربین های لامپی اطراف یا زیر لامپ یک یا چند چراغ ال ای دی مادون قرمز وجود دارد که امکان مشاهده تصویر در تاریکی مطلق را فراهم میکند. تصویر این دوربین ها در تاریکی به صورت سیاه و سفید بوده ولی از کیفیت خوبی در شب برخوردارند.

لامپ دید در شب دوربین دار با ال ای دی های نور مرئی سفید : در این مدل از دوربین های لامپی اطراف یا زیر لامپ یک یا چند چراغ ال ای دی نور مرئی (همانند لامپ های ال ای دی معمولی) وجود دارد که امکان مشاهده تصویر در تاریکی مطلق را فراهم میکند. تصویر این دوربین ها در تاریکی بر خلاف دوربین های مادون قرمز به صورت رنگی می‌باشد ولی معمولا از کیفیت تصویر نسبتا پائین تری نسبت به دوربین های لامپی مادون قرمز برخوردارند.

دوربین لامپی سیم کارت خور (دوربین سیم کارت خور لامپی)

دوربین لامپی سیم کارت در حال حاضر در بازار موجود نمی‌باشد. ولی بعید نیست به همین زودی شاهد ارائه انواع دوربین های سیم کارت خور طرح لامپ باشیم، هر چند که اگر هم این مدل ها به بازار ارائه شوند ممکن است از قیمت خیلی بالایی برخوردار باشند و یا حتی ممکن است به دلیل تداخلات مخابراتی از ورود آنها به کشور جلوگیری شود.

در این نوع دوربین برای ارسال اینترنتی تصاویر دوربین نیاز به وجود مودم های معمولی یا مودم فورجی نمی‌باشد و تصاویر دوربین از طریق اینترنت سیمکارت نصب شده داخل دوربین برای موبایل شما ارسال خواهند شد.

دوربین مدار بسته لامپی 360 درجه پانوراما

دوربین مدار بسته لامپی 360 درجه پانوراما Fisheye از نوع دوربین 360 درجه می‌باشد که با نام دوربین پانوراما یا فیش آی یا دوربین چشم ماهی نیز معروف است دوربین های مداربسته با لنز بسیار واید می‌باشند که از زاویه دید بسیار گسترده ای برخوردارند و با تنها یک عدد از این دوربین ها میتوان فضای بزرگی تا 50 الی 100 متر مربع (بسته به رزولوشن تصویر دوربین) را تحت پوشش قرار داد. با نصب دوربین مداربسته لامپی پانوراما با زاویه دید 360 درجه در وسط سقف یک سالن یا انبار بزرگ می توان بخش بزرگ یا کل فضا را تحت پوشش قرار داد.

برای پوشش فضاهای بزرگ باید از دوربین لامپی 1080P و یا حتی رزولوشن های بالاتر (در سری محصولات جدید) استفاده نمود، در غیر اینصورت وضوح تصویر چندان مطلوب نخواهد بود.

دوربین مدار بسته لامپی 360 درجه پانوراما | خرید دوربین مخفی لامپی و خرید دوربین لامپی جاسوسی

دوربین مدار بسته 360 درجه پانوراما طرح لامپ

خرید دوربین مخفی لامپی - خرید دوربین لامپی

برای خرید دوربین مخفی لامپی وای فای دار ارزان محصولات این بخش را بررسی نموده و پس از انتخاب گزینه مناسب اقدام به خرید دوربین لامپی به صورت اینترنتی نمائید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد. ارسال کالاهای خریداری شده در شهر تهران با استفاده از پیک موتوری (تحویل چند ساعته) و در سایر شهرها با استفاده از پست پیشتاز (تحویل پیشتاز) ، پس از پرداخت مبلغ کالا به صورت اینترنتی ، صورت می پذیرد.

محصولات ارائه شده در این بخش ، بسته به مدل انتخابی شما ، از کارت حافظه تا 128 گیگابابت پشتیبانی می نمایند. در صورت تمایل میتوانید با تماس تلفنی درخواست خرید کارت حافظه برای دوربین خود نمائید.

قیمت دوربین لامپی مخفی

از آنجاییکه محصولات ارائه شده از نظر مشخصات و کیفیت با یکدیگر متفاوت می‌باشند ، قیمت دوربین لامپی مخفی برای هر یک از محصولات درج شده است و امکان خرید آنلاین از طرف شما وجود دارد.

جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان فروشگاه پاساک، دستور استفاده فارسی محصولات برای مشتریان پاساک آماده شده است و مشتریان می توانند پس از خرید محصول بر روی تلگرام یا واتساپ خود را معرفی نموده و درخواست دریافت آموزش نصب فارسی محصول خریداری شده خود را داشته باشند.

توضیحات تکمیلی دوربین مدار بسته لامپی

دوربین مدار بسته لامپی از پیشرفته ترین انواع دوربین های امنیتی می‌باشد. استفاده خانگی، اداری و تجاری از این دوربین ها در منزل، دفتر کار، ادارات، آموزشگاه ها، کارگاه ها روز به روز گسترده تر خواهد شد.

محصولات این بخش کاربری های شخصی و عمومی بسیاری دارند. یکی از کاربردهای این تجهیزات به عنوان دوربین کنترل اتاق کودک و دوربین پرستار کودک می‌باشد که بهترین گزینه برای این کار می‌باشد.

برخی از دلایل عمده استقبال افراد در خرید این نوع دوربین های نظارتی عبارتند از

عدم نیاز به کابل کشی برق و استفاده از سرپیچ های لامپ موجود در محل نصب دوربین

عدم نیاز به دستگاه ضبط تصاویر جداگانه و عدم نیاز به کابل کشی برای انتقال تصویر

پشتیبانی از کارت حافظه جهت ضبط تصاویر از چند ساعت تا چندین روز (تا حدود یک ماه با استفاده از حالت حساس به حرکت)

اتصال بیسیم به انواع مودم وای فای یا مودم سیمکارتی

انتقال تصویر روی موبایل به صورت اینترنتی

بهرهمندی از تکنولوژی P2P برای انتقال تصویر اینترنتی بدون نیاز به آی پی استاتیک

بهرهمندی از لنز فیش آی بسیار واید و سطح پوشش وسیع

قابلیت صدای دو طرفه (بهرهمندی از اسپیکر و میکروفن داخلی جهت ارتباط صوتی دو طرفه)

قابلیت دید در شب با استفاده از LED های مادون قرمز و یا نور مرئی

بهرهمندی از سنسور حساس به حرکت جهت ضبط تصاویر تنها با مشاهده حرکت در محیط نصب دوربین و همچنین ارسال آلارم اینترنتی برای نرم افزار موبایل و اطلاع از حضور افراد در مکان نصب دوربین

مشاهده اینترنتی فیلم های ضبط شده بر روی کارت حافظه ی داخل دوربین پانارومای لامپی بدون نیاز به خارج کردن رم داخل دوربین

قابلیت دسترسی اینترنتی امن با استفاده از پسورد به دوربین توسط یک یا چند موبایل

قابلیت تعریف و اتصال اینترنتی تعداد زیادی دوربین 360 درجه لامپی در نرم افزار یک موبایل به طور همزمان

امکان ذخیره عکس و فیلم از تصاویر آنلاین دوربین بر روی کارت حافظه موبایل

دارای اپلیکیشن های اندروید و IOS جهت مشاهده اینترنتی تصاویر بر روی انواع موبایل و تبلت اندرویدی و اپل (آیفون و آیپد)

نصب بسیار آسان و سریع بر روی سرپیچ لامپ و پیکربندی نرم افزاری سریع و آسان

و مزایای بسیار دیگر

رعایت حریم خصوصی افراد

عده ای از منتقدان استفاده از دوربین های وای فای طرح لامپ را بر خلاف قوانین حفظ حریم خصوصی افراد میدانند. با این وجود با رایج تر شدن و دیده شدن هر چه بیشتر چنین تجهیزات توسط افراد عام و آشنایی با این تجهیزات کمک به سزایی در این زمینه خواهد داشت و جای نگرانی چندانی در مورد مسائل امنیت شخصی و حریم خصوصی وجود نخواهد داشت.

کلمات کلیدی

قیمت دوربین لامپی وای فای دار | قیمت خرید دوربین به شکل لامپ | خرید لامپهای دوربین دار

دوربین لامپی v380 | دوربین لامپی اپارات | دوربین لامپی ارزان | دوربین لامپی پانوراما | دوربین لامپی دیجی کالا

دوربین لامپی شیائومی | قیمت دوربین لامپی 360 درجه | قیمت دوربین مخفی لامپی

قیمت دوربین های لامپی | قیمت لامپ دوربین دار وایرلس | لامپ دوربین مخفی

لینک‌های مفید لامپ های دوربین دار

دوربین حفاظتی | قیمت انواع دوربین مدار بسته | بهترین مارک دوربین مداربسته | دوربین بیسیم | دوربین شارژی | دوربین وای فای گردان | دوربین مدار بسته خانگی | دوربین نانو | دوربین ورزشی | دوربین خودرو | دوربین مینی دی وی | دوربین کنترل اتاق کودک | ساعت دوربین دار | دوربین کوادکوپتر | دوربین پهپاد | دوربین ATM | دوربین تحت شبکه | دوربین آی پی