سبد خرید شما خالی است!
پس از انتخاب کالا، تحویل کالا با پیک، پست پیشتاز و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است. قبل از مراجعه حضوری حتما هماهنگ نمائید.

دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی: قیمت گیت حفاظتی ضد سرقت دزدگیر فروشگاهی مغازه پوشاک و دزدگیر اجناس مغازه لباس مانتو فروشی و خرید گیت های فروشگاهی دزدگیر ضدسرقت ورودی فروشگاه مواد غذایی و دزدگیر فروشگاهی عینک فروشی و گیت ضدسرقت دزدگیر موبایل تبلت لپ تاپ

دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی: قیمت گیت حفاظتی ضد سرقت دزدگیر فروشگاهی مغازه پوشاک و دزدگیر اجناس مغازه لباس مانتو فروشی و خرید گیت های فروشگاهی دزدگیر ضدسرقت ورودی فروشگاه مواد غذایی و دزدگیر فروشگاهی عینک فروشی و گیت ضدسرقت دزدگیر موبایل تبلت لپ تاپ


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش گیت فروشگاهی ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

گیت فروشگاهی - سر شاخه‌ها :


لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

گیت فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی حفاظتی و گیت فروشگاهی ضد سرقت - معرفی انواع گیت حفاظتی ضد سرقت دزدگیر فروشگاهی مغازه پوشاک و دزدگیر اجناس بوتیک لباس فروشی و مانتو فروشی و قیمت گیت های فروشگاهی دزدگیر ضدسرقت ورودی فروشگاه مواد غذایی و دزدگیر فروشگاهی عینک فروشی و گیت ضدسرقت دزدگیر موبایل، تبلت و لپ تاپ و خرید گیت ضدسرقت فروشگاهی برای فروشگاه های زنجیره ای، عینک فروشی و فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی و مغازه های الکتریکی و کامپیوتری و فروش موبایل.

فروشگاه اینترنتی پاساک فعال در زمینه واردات، پخش و فروش انواع تجهیزات دزدگیرهای فروشگاهی اعم از انواع گیت های فروشگاهی، انواع تگ دزدگیر فروشگاهی، انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی و سایر تجهیزات و لوازم گیت فروشگاهی برای فروشگاه های لوازم آرایشی و عینک فروشی و بوتیک لباس و پوشاک، ارائه دهنده کلیه سیستم های امنیتی و حفاظتی مورد نیاز فروشگاه ها ، مغازه ها، سوپرمارکت ها، بوتیک ها، لباش فروشی ها، هایپرمارکت ها، فروشگاه های لوازم بهداشتی و آرایشی، فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه؛ و سایر فروشگاه ها و مغازه ها می‌باشد. در این بخش به ارائه مشخصات فنی و قیمت دزدگیر فروشگاهی و قیمت گیت فروشگاهی پرداخته شده است، برای سایر تجهیزات سیستم های امنیتی به بخش مربوط به هر کدام مراجعه کنید. همچنین برای خرید هر یک از تجهیزات و جهت دریافت مشاوره خرید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی لباس و پوشاک

دزدگیر حفاظتی مغازه پوشاک و گیت ضدسرقت فروشگاه لباس فروشی و ...

دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی یکی از انواع گیت حفاظتی و گیت امنیتی می‌باشند که به عنوان گیت ضد سرقت فروشگاهی و برای جلوگیری از سرقت اجناس مغازه ها، فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها در طول روز و در زمان فعایت مرکز فروش به کار میروند. برای سیستم امنیتی یک فروشگاه یا سوپر مارکت یا هایپر مارکت، تجهیزات و سیستم های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. مهمترین این سیستم ها، دوربین نظارتی، دزدگیر اماکن، دزدگیر فروشگاهی (گیت فروشگاهی) و گیت کنترل تردد می‌باشند.

گیت های فروشگاهی ضدسرقت، یک سیستم کشف سرقت، قبل از خارج کردن اجناس سرقتی توسط سارقین از فروشگاه می‌باشند. در سیستم دزدگیرهای فروشگاهی، یک گیت RFID انتشار دهنده امواج رادیویی (گیت حساس به سنسورهای RFID نصب شده بر روی اجناس مغازه)، کنار درب ورودی/خروجی فروشگاه نصب میشود، بدین ترتیب در زمان خروج اجناس سرقتی از فروشگاه، گیت شروع به آلارم کرده و سرقت را به مالکین یا مسئولین فروشگاه هشدار میدهد.

فروش گیت فروشگاهی و خرید دزدگیر فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی پاساک بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته در ایران، وارد کننده و پخش کننده انواع گیت دزدگیر فروشگاهی و انواع تگ دزدگیر فروشگاهی و لیبل گیت فروشگاهی در ایران می‌باشد. فروش تجهیزات حفاظتی فروشگاهی در دو سطح فروش به مصرف کننده و فروش به همکار توسط پاساک گروپ صورت میپذیرد.

قیمت دزدگیر فروشگاهی و خرید گیت های فروشگاهی

قیمت مصرف کننده انواع دزدگیر فروشگاهی و گیت ضد سرقت فروشگاهی، لیبل و تگ دزدگیر، و سایر تجهیزات امنیتی فروشگاهی در همین بخش آورده شده است، قیمت های مختص مشتریان و فروشگاه داران می‌باشند. کلیه شرکت ها و فروشگاه های همکار فعال در زمینه سیستم های حفاظتی برای اطلاع از تخفیف های همکاری و دریافت لیست قیمت همکار تجهیزات فروشگاهی، با استفاده از نامه کتبی سربرگ دار ارسالی به شماره تلگرام 09124150046 میتوانند درخواست دریافت لیست قیمت تجهیزات دزدگیرهای فروشگاهی خود را برای همکارن ما در بخش فروش به همکار ارسال نمایند. همچنین مشتریان مالک فروشگاه های بزرگ و هایپرمارکت ها می توانند برای اطلاع از تخفیف های عمده فروشی ویژه مشتریان با شماره 09124150046 تماس بگیرند.

گیت فروشگاهی چیست؟

گیت فروشگاهی که از آن با نام دزدگیر فروشگاهی نیز یاد میشود، تجهیزاتی برای جلوگیری از سرقت و پیشگیری از دزدی لوازم، کالاها، محصولات و اجناس از مغازه ها، فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و هایپر مارکت های مختلف از دست سارقین می‌باشد. با استفاده از گیت دزدگیر فروشگاهی می توانید به حفاظت از کالاهای خود از دست سارقین اقدام نمایید. تمامی انواع گیت های فروشگاهی و دزدگیرهای فروشگاهی، سیستم های ضد سرقت برای طول روز و در زمان فعالیت فروشگاه می‌باشند. برای جلوگیری از سرقت فروشگاه به هنگام شب و در زمان تعطیلی فروشگاه، دزدگیر اماکن گزینه مناسب می‌باشد.

امنیت کامل یک مرکز فروش

با استفاده از گیت ضد سرقت فروشگاهی یا دزدگیر اماکن یا دوربین مدار بسته یا گیت تردد به تنهایی، امکان ایجاد امنیت کامل برای یک مرکز خرید وجود ندارد. هر یک از این سیستم ها کاربرد خاص خود را دارا می‌باشند و امکان استفاده از این سیستم ها به جای یکدیگر وجد ندارد. تنها با ترکیب گیت دزدگیر فروشگاهی، و همچنین مجهز کردن فروشگاه خود به سیستم دوربین مداربسته و گیت کنترل تردد شیشه ای یا گیت تردد اهرمی، با خیالی آسوده میتوانید بر مشتریان و فروشندگان خود نظارت داشته باشید و تنها دقدقه شما به روز کردن کالاهایتان برای جذب مشتریان بیشتر و رونق دادن به کسب و کارتان خواهد بود.

کاربری انواع سیستم های امنیتی و حفاظتی

همانگونه که اشاره شد سیستم های امنیتی مختلف کاربردهای گوناگونی دارند، برخی از کاربری های این سیستم ها برای انواع مرکز خرید، مرکز فروش، فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، مغازه ها و فروشگاه ها عبارتند از:

کاربرد دزدگیر اماکن در مغازه ها

انواع دزدگیر اماکن (دزدگیر منزل-دزدگیر خانه) برای ایجاد امنیت در طول شب و یا در ایام تعطیل و در زمان عدم حضور مسئولین یا مالکین مغازه ها و فروشگاه ها به کار میروند. از این سیستم ها به دلیل حساسیت به حرکت افراد، در طول روز امکان پذیر و کاربردی نمی‌باشد. در طول شب و به هنگام تعطیلی فروشگاه، نباید کسی در مغازه حضور داشته باشد. دزدگیرهای حرکتی از همین خاصیت استفاده میکنند و در صورت مشاهده حرکت در محیطی که باید خالی از افراد باشد، شروع به زدن آزیر و دادن هشدار و آلارم میکنند. برای خرید و مشاهده قیمت دزدگیر اماکن برای فروشگاه خود، به بخش دزدگیرهای اماکن مراجعه فرمائید.

کاربرد گیت امنیتی دزدگیر فروشگاهی در مغازه ها

دزدگیرهای فروشگاهی از نوع گیت های امنیتی رادیوی بوده و حساس به حرکت نمی‌باشند و برای استفاده در روز طراحی شده‌اند. در این سیستم ها مشتریان تنها مجاز به خروج اجناسی هستند که مبلغ آنها را در صندوق پرداخت نموده اند و فروشنده مغازه تگ یا لیبل اجناس خریداری شده را جدا کرده باشد، در غیر اینصورت، اگر شخصی بخواهد جنسی که هنوز لیبل یا تگ بر روی آن وجود دارد و مبلغ آن پرداخت نشده است را از مغازه خارج کند، گیت دزدگیر فروشگاهی وجود تگ یا لیبل را بر روی جنس شناسایی کرده و شروع به اعلام هشدار با بوق و چراغ میکند.

کاربرد دوربین نظارتی در فروشگاه ها

کاربری دوربین مدار بسته در فروشگاه بیشتر به دلایل زیر می‌باشد:

1) نظارت بر کارکنان و فروشندگان مرکز خرید و نظارت بر صندوق فروشگاه (برای خرید انواع صندوق فروشگاهی، بارکد خوان، لیبل پرینتر و بارکد اسکنر به بخش تجهیزات فروشگاهی و ماشین های اداری مراجعه کنید.)

2) نظارت بر رفتار مشتریان در فروشگاه. ممکن است شخصی بخواهد به اجناس آسیب برساند و یا تگ و لیبل آنها را با زور بکند. برای نظارت بر چنین رفتارهایی دوربین نظارتی ضروری می‌باشد.

3) به عنوان شاهد و برای داشتن مدرک جرم سارقین و خرابکاران و زورگیران، دوربین مدار بسته بهترین گزینه خواهد بود.

4) برای بررسی آماری حضور مشتریان در بخش‌های مختلف.

5) برای نظارت بر نظم و ترتیب در قفسه ها و در فضای فروشگاه.

برای خرید و مشاهده قیمت انواع دوربین مدار بسته به بخش دوربین های مداربسته مراجعه کنید.

کاربرد گیت حراستی کنترل تردد در مراکز خرید و فروش

امروزه در فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید و فروش وسیع و هایپرمارکت ها، برای کاهش نگهبان های مرکز و همچنین حفظ احترام مشتریان در عین شکل دهی به مسیر حرکت آنها و عدم ورود هر شخصی به هر جایی و از هر مسیری، استفاده از گیت های تردد بهترین گزینه ممکن می‌باشد. برای مشاهده قیمت گیت کنترل تردد و خرید انواع گیت تردد شیشه ای و گیت کنترل تردد اهرمی و گیت کنترل تردد باله ای، بخش گیت های تردد مراجعه فرمائید.

انواع گیت دزدگیر فروشگاهی

سیستم گیت دزدگیر ضد سرقت فروشگاهی از تکنولوژی RFID برای تشخیص خروج غیر مجاز کالا از فروشگاه (سرقت)، استفاده می نمایند. اکثر سیستم های گیت فروشگاهی از مجموعه آنتن گیت فروشگاه و تگ دزدگیر یا لیبل دزدگیر برای تشخیص سرقت استفاده می نمایند. تگ های دزدگیر فروشگاهی و لیبل های گیت فروشگاهی درون خود دارای سنسور RFID می‌باشند. انواع آنتن گیت فروشگاهی بر اساس تکنولوژی RFID امواجی در فرکانس مشخص را ساطع می کنند. زمانی که یک تگ دزدگیر یا لیبل دزدگیر با فرکانس منطبق با فرکانس آنتن گیت فروشگاهی در فاصله ای کمتر از برد آنتن دزدگیر نزدیک شود، توسط آنتن شناسایی شده و گیت با استفاده از آژیر یا نور سرقت را هشدار می دهد. در ادامه به معرفی انواع دزدگیر فروشگاهی و سیستم های گیت های فروشگاهی و تجهیزات مورد نیاز پرداخته ایم.

انواع تکنولوژی دزدگیر پوشاک و گیت دزدگیر اجناس مغازه مواد غذایی، لباس، عینک و ...

گیت های فروشگاهی از آنتن هایی با تکنولوژی RFID استفاده می نمایند. آنتن های RFID در سه نوع کلی RF ، AM و EM در بازار ارائه میشوند که تقریبا برتری خاصی بر یکدیگر ندارند و تنها تکنولوژی فرکانس و RFID آنها با یکدیگر متفاوت است و برای محصولات مختلف و تگ های مختلف، آنتن مناسب باید در نظر گرفته شود. (گیت RFID: دزدگیر AM, دزدگیر RF و دزدگیر EM)

دزدگیر فروشگاهی رت (دزدگیر موبایل / دزدگیر تبلت / دزدگیر لپ تاپ)

دستگاه رت (RAT) یک سیستم دزدگیر فروشگاهی (دزدگیر موبایل) مناسب برای فروشگاه های موبایل و تبلت و لپ تاپ می‌باشد. دزدگیر موبایل رت دارای یک دستگاه مرکزی با تعداد کانال مشخص (برای تعداد کالای مشخص) و تعدادی پایه برای کالاها و همچنین کابل رابط و بقیه سایر تجهیزات دلخواه می‌باشد و دزدگیر فروشگاهی رت نیاز به هیچگونه گیت فروشگاهی ندارد، در عوض دستگاه رت متصل به موبایل یا تبلت یا لپ تاپ زمانیکه این تجهیزات از دستگاه جدا شوند شروع به هشدار و اعلام سرقت می کند.

انواع گیت دزدگیر فروشگاهی موجود در بازار

گیت های سیستم دزدگیر فروشگاهی موجود در بازار با سه تکنولوژی RF و AM و EM توسط کشورها و با مارک های مختلف در بازار ایران ارائه می‌شوند. گیت های موجود عمدتا تولید کشور چین، ایران (اکثرا مونتاژ) و اروپای شرقی می‌باشند و با مارک یا برند و یا نام های مختلف در بازار شناخته و معرفی می‌شوند: آنتن با برد اسپایدر ، گیت AM سیگما ، آنتن گیت ایمن موج ، آنتن شیشه ای ، و آنتن های AkarRF ، Enguard ، PlusGuard ، CrossPoint ، Nexus RF ، Primus RF ، Nexus AM از جمله آنتن های گیت فروشگاهی می‌باشند. این آنتن ها در کیفیت های متفاوت و با شکل ظاهری مناسب برای هر نوع سلیقه و هر نوع ویترین و دکور ، تکنولوژی RF یا AM ، برد مفید متفاوت عملکرد ، و همچنین به صورت تک آنتن یا جفت آنتن ارائه میگردند.

انواع سنسور گیت ضدسرقت فروشگاهی

سنسورهای گیت ضد سرقت بسته به نوع کالاهای فروشگاه و پهنای ورودی مغازه و همچنین نوع و تعداد آنتن های نصب شده در مکان، متفاوت می‌باشند. به طور کلی دو نوع اصلی سنسور دزدگیر فروشگاهی در بازار وجود دارند:

تگ دزدگیر فروشگاهی (تگ گیت فروشگاهی)

لیبل دزدگیر فروشگاهی (لیبل گیت فروشگاهی)

کاربرد تگ دزدگیر فروشگاهی

برای فروشگاه هایی که کالاها و محصولاتی از قبیل موارد زیر را ارائه میدهند از تگ دزدگیر فروشگاهی استفاده می‌شود.

بوتیک های لباس فروشی و انواع مغازه های فروش پوشاک

برای لباس فروشی ها، فقط می توان از تگ دزدگیر استفاده نمود. تگ لباس (تگ پوشاک) معمولا از نوعی قفلی-مغناطیسی می‌باشد و دارای دو بخش می‌باشد که از دو طرف بر روی پوشاک قفل می‌شوند. انواع تگ های مناسب برای دزدگیر پوشاک، تگ صدفی، تگ گلفی، تگ یوفو، تگ پاندا و تگ سنچوری می‌باشند. معمولا برای لباس بچگانه و انواع لباس زیر که اندازه کوچکی دارند، از تگ هایی با سایز کوچک، از قبیل، تگ پاندا (برای پوشاک بچگانه) و تگ یوفو و تگ سنچوری 3.5 یا 4 سانتی برای لباس های کوچک استفاده می‌شود.

برخی دیگر از انواع تگ های دزدگیر فروشگاهی عبارتند از: تگ سوزنی گیت فروشگاهی، تگ مستطیلی دزدگیر پوشاک، تگ چهار گوش دزدگیر لباس، و تگ گریف گیت فروشگاهی

دزدگیر کیف و دزدگیر کفش

فروشگاه های کیف و کفش فروشی هم برای سیستم دزدگیر ضد سرقت خود نیاز به تگ گیت فروشگاهی دارند. از آنجایی که سوراخ کردن کیف و کفش با سوزن تگ های مخصوص پوشاک امکان پذیر نمی‌باشد، تگ مناسب برای کیف و کفش، انواع تگ پنسل بند دار و تگ مدادی بند دار و سایر انواع تگ های بندار می‌باشند.

کاربرد لیبل دزدگیر فروشگاهی و لیبل گیت فروشگاهی

در بسیاری از موارد امکان سوراخ کردن اجناس فروشگاه برای نصب تگ های سوزنی وجود ندارد و همچنین سوراخ یا بندی بر روی اجناس وجود ندارد که بتوان برای آنها از تگ های بند دار استفاده نمود. برای چنین فروشگاه هایی و چنین اجناسی، باید از لیبل های دزدگیر استفاده نمود که با استفاده از چسب قدرتمند خود قابل چسباندن بر روی اجناس می‌باشند. از جمله موارد کاربرد چنین لیبل هایی عبارتند از:

فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی

کالاهای این فروشگاه ها قابل سوراخ کردن و یا بند انداختن نمی‌باشند. از اینرو تنها گزینه مناسب برای این فروشگاه ها، انواع لیبل AM دزدگیر فروشگاهی و لیبل RF گیت فروشگاهی می‌باشند.

برای جواهرات فروشی ها

برای فروشگاه های جواهرات و زیور آلات سنسور مناسب، انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی می‌باشند. معمولا برای اینگونه فروشگاه ها، لیبل هم جوابگو نمی‌باشد، زیر معمولا اجناس این فروشگاه ها فلزی می‌باشند و انواع لیبل دزدگیر فروشگاهی از بازدهی مناسبی بر روی فلزات برخوردار نمی‌باشند.

سایر تجهیزات سیستم گیت دزدگیر فروشگاهی

علاوه گیت و آنتن سیستم ضدسرقت فروشگاهی، تجهیزات دیگری نیز برای این سیستم ها استفاده میشوند که در ذیل به برخی از آنها اشاره نموده ایم.

تک بازکن یا جدا کننده تگ

جدا کننده تگ که با نام های تگ بازکن و همچنین مگنت دزدگیر فروشگاهی نیز شناخته می‌شود، وسیله ای مغناطیسی برای باز کردن تگ های مغناطیسی سیستم های ضد سرقت گیت های فروشگاهی می‌باشد.

خنثی کننده لیبل

خنثی کننده لیبل در دو نوع خنثی کننده لیبل AM و خنثی کننده لیبل RF و همچنین خنثی کننده مکانیکی لیبل دزدگیر فروشگاهی و خنثی کننده الکترونیکی لیبل گیت فروشگاهی موجود می‌باشند. لیبل های دزدگیر فروشگاهی همچنین در دو نوع لیبل بارکد دار گیت فروشگاهی و لیبل بدون بارکد گیت فروشگاهی موجود می‌باشند.همانگونه که از نام این دستگاه مشخص است، وظیفه آن خنثی کردن لیبل جنس فروخته شده به مشتری می‌باشد.

لینک‌های مرتبط

فروشگاه اینترنتی پاساک | دزدگیر فروشگاهی | گیت حفاظتی | گیت فروشگاهی | گیت ضد سرقت فروشگاهی | سیستم امنیتی | سیستم های امنیتی و حفاظتی | تگ دزدگیر | تگ دزدگیر فروشگاهی | تگ دزدگیر لباس | تگ دزدگیر فروشگاه | تگ دزدگیر چیست | تگ دزدگیر عینک | تگ دزدگیر پوشاک | تگ دزدگیر کتاب | قیمت تگ دزدگیر | فروش تگ دزدگیر | تجهیزات فروشگاهی

لینک‌های مفید

تبلیغات اینترنتی | دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | اسپرت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | خرید دوربین جاسوسی | خرید دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین مینی دی وی | دوربین بیسیم | دوربین وایرلس | وای فای کمرا | تجهیزات شبکه | مودم 4G | مودم همراه جیبی | مودم وای فای ADSL | آنتن وایرلس | رادیو وایرلس | تجهیزات صنعتی | چاپگر صنعتی | کنترل اصالت دارو | جت پرینتر | جت پرینتر هیتاچی | دستگاه برش لیزری | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | دستگاه تاریخ زن لیزری | دزدگیر اماکن

دانلود | دانلود اندروید | دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر | دانلود مقاله | دانلود فایل | کاتالوگ | لیست قیمت | آموزش نصب دزدگیر اماکن | آموزش نصب دوربین مداربسته | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | باتری | کابینت باطری | ژنراتور برق | برق اضطراری | انرژی خورشیدی | پنل خورشیدی | قیمت خرید UPS | یو پی اس | توربین بادی انرژی بادی | سیستم ورود و خروج | سیستم کنترل تردد | راه بند | درب اتوماتیک | درب اتوماتیک شیشه ای | کرکره برقی | دستگیره دیجیتال | قفل دیجیتال | آیفون تصویری | فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال

گیت - گیت تردد : گیت امنیتی و گیت کنترل تردد شیشه ای

گیت حراستی کنترل تردد | گیت حراستی کنترل عبور و مرور | گیت کنترل تردد افراد | گیت کنترل تردد تمام قد | گیت کنترل تردد دو سویه | گیت کنترل تردد دو طرفه | گیت کنترل تردد باله ای | گیت کنترل تردد میله ای | گیت کنترل تردد نفر رو | کنترل تردد | گیت کنترل تردد | گیت کنترل ورود و خروج ماشین به پارکینگ | گیت نگهبانی | گیت های کنترل تردد | خرید گیت تردد شیشه ای | قیمت گیت کنترل تردد | گیت حراستی کنترل تردد نفر | گیت بازرسی فرودگاه | گیت بازرسی فرودگاه ها | گیت تردد خودرو در پارکینگ | گیت تردد نفر رو | گیت حراستی | گیت حضور و غیاب | گیت دستی بازرسی بدنی | گیت راه بند خودرو | گیت فلزیاب | گیت کنترل تردد شیشه ای | گیت کنترل تردد شیشه ای مترویی | گیت کنترل تردد مترویی | گیت کنترل عبور و مرور افراد در مترو | گیت نگهبانی کنترل تردد افراد | گیت نگهبانی

دستگاه حضور و غیاب و دستگاه اکسس کنترل

دستگاه کنترل دسترسی | دستگاه کنترل دسترسی | دستگاه حضور و غیاب ثر انگشتی | حضور و غیاب | دستگاه حضور و غیاب کارتی | سیستم اکسس کنترل | سیستم کنترل تردد | سیستم کنترل دسترسی | نرم افزار حضور و غیاب | نرم افزار کنترل تردد | سیستم اکسس کنترل اثر انگشتی | سیستم اکسس کنترل تشخیص چهره | سیستم اکسس کنترل رمزی | سیستم اکسس کنترل کارتی