سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

دوربین های امنیتی : انواع دوربین حفاظتی ، دوربین نظارتی و دوربین امنیتی

دوربین های امنیتی : انواع دوربین حفاظتی ، دوربین نظارتی و دوربین امنیتی


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش دوربین های امنیتی ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

دوربین های امنیتی - سر شاخه‌ها :


لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

دوربین های امنیتی

دوربین های امنیتی که از آنها با نام دوربین حفاظتی یا دوربین نظارتی و یا دوربین امنیتی یاد می‌شود شامل انواع دوربین های ضبط و انتقال تصاویر آنلاین اماکن مختلف می‌باشند که جهت ایجاد امنیت، حفاظت و یا نظارت بر اماکن مختلف به کار گرفته میشوند. دوربین های حفاظتی برای پیشگیری از جرایم ، دوربین های نظارتی جهت نظارت بر سیستم ها، افراد و اماکن ، و دوربین های امنیتی جهت ایجاد امنیت ، حفاظت و نظارت گسترده بر اماکن می‌باشند.

دوربین های عکاسی و فیلمبرداری برای ثبت لحظات خاص از زندگی افراد، رویدادها و مراسم ها پا به عرصه نهادند. با گذشت زمان و با توجه به نیازهای امنیتی در زندگی خصوصی و عمومی افراد در منازل، کارگاه ها، کارخانجات، سازمان ها، ادارات، و مراکز دولتی و خصوصی ، سیستم های حفاظتی و سیستم های نظارتی با استفاده از دوربین های نظارتی و دوربین های حفاظتی برای نظارت بر کارکردها، عملکردها، رویدادها، موقعیت ها و رفتارها و حفاظت اماکن از دسترسی های غیر مجاز و عملکردهای مخرب استفاده نمودند.

سیستم های امروزی دوربین نظارتی از ابزاری ساده، اختصاصی و تک منظوره به ابزاری پیشرفته و عمومی ارتقا یافته‌اند و با کاهش هزینه های تکنولوژی های پیشرفته و راهیابی شبکه های کامپیوتری در منازل و صنایع به همراه مباحث هوشمندسازی ساختمان ها، دوربین های حفاظتی با تکنولوژی های پیشرفته و سازگار با سایر تجهیزات خانگی و صنعتی راهی بازار شده‌اند.

دوربین های امنیتی | انواع دوربین حفاظتی و دوربین نظارتی و دوربین امنیتی

دوربین های امنیتی : تجهیزات ، سیستم ها و انواع دوربین حفاظتی ، دوربین نظارتی و دوربین امنیتی

دوربین های امنیتی

دوربین های امنیتی (دوربین حفاظتی / دوربین نظارتی / دوربین امنیتی) نیز همانند سایر دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی مبتنی بر تکنولوژی های پیشرفته، سیر تکاملی بسیار سریعی را ظرف مدتی کوتاه پشت سر گذاشته است و از آینده ای رو به رشد برخوردار است. برای چند دهه استفاده از این تجهیزات تنها در انحصار سازمان‌های دفاعی و دولتی و صنایع بزرگ قرار داشت، ولی به مرور زمان و با کاهش هزینه برپائی چنین سیستم هایی و در کنار نیازهای امنیتی و حفاظتی رو به فزون صنایع و تجارت های کوچک و منازل و ویلاها، استفاده از سیستم های امنیتی به امری بدیهی در تمامی صنایع و تجارت ها و حتی منازل و فروشگاه ها تبدیل شده است.

پیداش دوربین های حفاظتی و دوربین های نظارتی

دوران اولیه ظهور انواع دوربین حفاظتی (دوربین مدار بسته) همانند بسیاری از سیستم های پیشرفته و الکترونیکی دیگر به اواسط قرن بیستم و دوران جنگ جهانی دوم باز میگردد. در این دوران بسیاری از تکنولوژی های پیشرفته امروزی در اثر رقابت های طرفین جنگ پایه گذاری شدند. هر چند که نسل های اولیه دستگاه های حفاظتی و دوربین های نظارتی از کیفیت کم در برابر هزینه های بالا برخوردار بودند ولی به دلیل اهمیت بالای نظارت و حفاظت در صنایع دفاعی و تولیدی استقبال خوبی از این تجهیزات توسط دولت ها و صنایع صورت گرفت.

با شروع قرن بیست و یکم استفاده از دوربین های امنیتی در میان صنایع کوچک تر، سازمان ها، ادارات، کارخانجات و فروشگاه ها بسیار رایج شد تا جایی که امروزه به دلایل امنیتی در سطوح مختلف جوامع (از سطح امنیت ملی گرفته تا امنیت شخصی)، استفاده از انواع دوربین نظارتی در هر نوع مکانی (از منازل و ویلاها و مدارس و دانشگاه ها گرفته تا خیابان ها و کوچه ها) امری پذیرفته شده و بدیهی شده است.

خدمات دوربین های نظارتی پاساک گروپ

گروه پاساک مالک فروشگاه اینترنتی پاساک با داشتن نمایندگی بهترین مارک های دوربین مداربسته با بالاترین کیفیت موجود ، و همچنین نمایندگی انواع دوربین مداربسته با کیفیت، تولید و مونتاژ داخل کشور بزرگترین مرکز پخش و فروش و ارائه خدمات سیستم های نظارتی در ایران می‌باشد. مرکز خرید پاساک مرجع تخصصی و آموزشی آنلاین و مرکز فروش عمده و اینترنتی انواع دوربین مدار بسته، دستگاه ضبط دوربین مداربسته و سایر تجهیزات و لوازم دوربین های امنیتی در ایران، ارائه دهنده کلیه مطالب آموزشی، مقالات تخصصی، کاتالوگ، لیست قیمت و خدمات مشاوره و طراحی دوربین های مداربسته می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی پاساک ارائه دهنده کلیه خدمات بازرگانی (خرید و فروش و واردات) و همچنین خدمات طراحی و نصب و اجرا و همچنین پشتیبانی انواع دوربین امنیتی و حفاظتی از دوربین IP گرفته تا دوربین آنالوگ و از دوربین بولت گرفته تا اسپید دام، برای کلیه ادارات، سازمان ها، ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می‌باشد. دوربین و دستگاه و کلیه تجهیزات و سیستم های ارائه شده توسط گروه پاساک دارای تائیدیه‌های بین المللی و همچنین تائیدیه‌های ارگان های امنیتی، انتظاماتی و حراستی کشور می‌باشند.

خرید و فروش دوربین های امنیتی و دوربین های حفاظتی

ارائه و معرفی انواع دوربین های امنیتی و دوربین های حفاظتی همراه با فروش انواع دوربین های نظارتی در سراسر کشور در اسرع وقت و با نارلترین قیمت از جمله خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی پاساک می‌باشند. خدمات بازرگانی دوربین امنیتی و تجهیزات نظارتی پاساک شامل واردات دوربین نظارتی ، پخش عمده دوربین حفاظتی ، فروش عمده دوربین امنیتی و ارائه قیمت انواع دوربین مداربسته ، فروش دوربین حفاظتی با نازلترین قیمت به مشتریان نهائی دوربین امنیتی، ارائه لیست قیمت دوربین حفاظتی برای همکاران و نمایندگان در سراسر کشور، و ارائه نمایندگی دوربین های نظارتی در سراسر کشور می‌باشد.

خدمات سیستم های نظارت تصویری ارائه شده توسط گروه پاساک

مشاوره به مسئولین ادارات، سازمان و ارگان ها برای خرید انواع دوربین حفاظتی و دوربین نظارتی

طراحی دوربین های نظارتی و طراحی سیستم پایش تصویری برای سازمان ها، ارگان ها، ادارات، کارخانجات و شرکت ها

نصب دوربین های نظارتی ، اجرا و پیاده سازی سیستم دوربین های امنیتی و سیستم پایش تصویری در سراسر کشور

پشتیبانی سیستم های امنیتی و حفاظتی در سراسر کشور

اجزای سیستم دوربین امنیتی و فرآیند کار دوربین های نظارتی

در هر سیستمی از دوربین های امنیتی؛ مجموعه دوربین ها، دستگاه ضبط تصاویر (تجهیزات نمایش، ذخیره سازی و مدیریت تصاویر)، سیستم انتقال تصویر ، به همراه سایر تجهیزات جانبی دوربین های مداربسته و لوازم جانبی دوربین های مدار بسته اجزای سیستم دوربین امنیتی را تشکیل میدهند.

دوربین های امنیتی معمولا دارای چهار بخش اصلی می‌باشند:

1) کیس یا کاور دوربین امنیتی

دو نوع کیس دوربین موجود است. در نوع اول، مستقیما بردهای دوربین داخل کیس قرار میگیرند. در نوع دوم که مخصوص دوربین های صنعتی می‌باشد، خود دوربین داخل کیس یا کاور قرار میگیرد.

2) برد اصلی دوربین نظارتی که به آن برد PCB دوربین نظارتی نیز می گویند

بر روی برد PCB دوربین نظارتی ، قطعاتی از قبیل سنسور حساس به نور (از نوع CCD و یا CMOS و یا DIS و یا HDIS)، آی سی ها و قطعات الکترونیکی پردازش تصویر (DSP) و همچنین قطعات تبدیل و انتقال تصویر پردازش شده بر روی مدیای خروجی (کابل RG59 و یا کابل شبکه) می‌باشند.

3) برد دید در شب دوربین حفاظتی که به آن برد IR دوربین دید در شب نیز میگویند

در دوربین های حفاظتی دید در شب، یک برد جداگانه (برد IR) که دارای یک سنسور حساس به شدت نور و تعدادی LED مادون قرمز می‌باشد که وظیفه تابش نور مادون قرمز در صورت پائین آمدن لوکس نور دریافتی توسط سنسور حساس به شدت نور (تاریک شدن محیط) را بر عهده دارد.

4) لنز دوربین حفاظتی

لنزها یا ثابت یا وری فوکال هستند ؛ یا آنالوگ و یا مگا پیکسلی می‌باشند ؛ یا نصب شده داخل خود دوربین حفاظتی می‌باشند و یا به صورت جدا بر روی دوربین نصب می‌شوند.

نحوه عملکرد یک سیستم دوربین امنیتی

1) فیلمبرداری ویدئویی یا عکس برداری تصاویر توسط مجموعه دوربین های فیلمبرداری

2) انتقال تصویر از دوربین امنیتی به سیستم نمایش یا ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته

3) پردازش تصاویر توسط سیستم و ذخیره سازی آنها بر روی هارد دیسک سیستم نظارتی

4) خروجی تصاویر از دستگاه ضبط دوربین مدار بسته یا سرور ذخیره ساز تصاویر به یک نمایشگر

کاربرد دوربین امنیتی

به طور کلی می توان کلیه کاربردهای دوربین های امنیتی را در موارد زیر خلاصه نمود

حفاظت، حراست، ایمنی، پیشگیری از جرم و جنایت و نقض قوانین

کنترل، مدیریت و نظارت بر اماکن / فعالیت‌ها / فرآیندها

کاربرد در صنایع و تکنولوژی های مختلف

آموزش و تحقیقات

موارد استفاده از دوربین های نظارتی

دوربین های حفاظتی برای منازل (دوربین امنیتی خانگی)

انواع دوربین های نظارتی فروشگاهی

دوربین های حفاظتی برای مجتمع های مسکونی

دوربین نظارتی مجتمع های تفریحی و ورزشی

دوربین های حفاظتی و نظارتی در ورزشگاه ها

کمرا های ورزشی پیشرفته استادیوم ها

کمرا های ورزشی رم خور همراه

دوربین های امنیتی ثبت چهره کنترل تردد افراد

دوربین های امنیتی ثبت پلاک کنترل تردد پارکینگ خودرو

دوربین های امنیتی پلاک خوان کنترل تردد پارکینگ خودرو

سایر موارد استفاده از دوربین های حفاظتی

دوربین های حفاظتی پارکینگ ها

انواع دوربین های امنیتی پلاک خوان ثبت تخلفات رانندگی

دوربین های راهنمائی و رانندگی ثبت سرعت غیر مجاز

دوربین های سیستم نظارت شهری و پایش تصویر

کاربرد دوربین های نظارتی و دوربین های حفاظتی در صنایع و کاخانجات

دوربین های امنیتی با کاربری نظامی و انتظامی و دوربین جاسوسی اظلاعاتی

دوربین های نظارتی محیط زیست و جنگل بانی

دوربین های امنیتی صنایع دفاعی و موشکی

تجهیزات و مصحولات نظارتی و حفاظتی نیروگاه ها

کلمات کلیدی

دوربین نظارتی شیائومی

دوربین نظارتی هوشمند شیائومی

دوربین آنلاین

دوربین زنده

فروش انواع دوربین نظارتی

خرید دوربین حفاظتی

قیمت انواع دوربین امنیتی

سیستم نظارت تصویری

سیستم نظارت تصویری پایش تصویری تجهیزات نظارت شهری و کنترل ترافیک

سیستم نظارت تصویری و تجهیزات سیستم های نظارتی شهری جهت پایش تصویری در سامانه ثبت تخلفات رانندگی و کنترل ترافیک شهری

سیستم نظارت تصویری و تجهیزات سیستم های نظارتی شهری جهت پایش تصویری در سامانه ثبت تخلفات رانندگی و کنترل ترافیک شهری ؛ انجام کلیه پروژه های سیستم نظارتی و ارائه تجهیزات نظارت شهری و سیستم های نظارتی مداربسته برای کنترل ترافیک شهری

سیستم نظارت تصویری و تجهیزات نظارتی کنترل ترافیک شهری و سامانه راداری ثبت سرعت غیر مجاز تخلفات رانندگی برای پایش تصویری و کنترل ترافیک و امنیت شهری با استفاده از سامانه ثبت تخلفات رانندگی، و دوربین های قدرتمند LPR پلاک خوان و راداری، محصولاتی ویژه از سیستم های دوربین مداربسته با کاربردهای خاص می‌باشند.

سیستم نظارت تصویری کنترل ترافیکی

سیستم نظارت تصویری کنترل ترافیکی

سیستم نظارت تصویری و تجهیزات سیستم های نظارتی

سیستم نظارت تصویری نامی کلی برای دوربین های نظارتی و دوربین های امنیتی که از آنها با نام دوربین مدار بسته نیز یاد میشود می‌باشد.

تجهیزات سیستم های نظارتی شامل مجموعه ای از تجهیزات نظارتی می‌باشند که وظیفه ضبط ، پردازش و مدیریت تصاویر را بر عهده دارند.

سیستم های نظارتی دارای کاربری های مختلف شخصی، تجاری، اداری، سازمانی، شرکتی، دولتی، و شهری می‌باشند.

معروف ترین سیستم نظارتی، سیستم پایش تصویری مورد استفاده در سامانه های کنترل ترافیک شهری و جاده ای می‌باشد.

سیستم دوربین مداربسته از شرایط زیر برخوردار است:

حتما مجموعه ای از دوربین ها می‌باشد.

ممکن است از مجموعه ای از سیستم های ذخیره سازی استفاده نماید.

می تواند شخصی / خصوصی و به صورت انفرادی استفاده شود.

ممکن است فقط برای ضبط استفاده شود و نظارت آنلاین بر روی سیستم وجود نداشته باشد.

سیستم نظارت تصویری از شرایط زیر برخوردار است:

حتما از مجموعه ای از دوربین ها تشکیل شده است.

حتما از سیستم ذخیره سازی بهرهمند است.

در اکثر اوقات علاوه بر ذخیره سازی، نظارت آنلاین بر روی سیستم هم وجود دارد.

معمولا از سیستم پردازش و مدیریت تصاویر استفاده می کند.

معمولا در سیستم های بزرگ و وسیع استفاده می‌شوند.

سیستم های نظارت تصویری ارائه شده در این بخش شامل محصولات زیر می‌باشند:

تجهیزات نظارتی کنترل ترافیک شهری و سامانه راداری ثبت تخلفات سرعت غیر مجاز

سیستم نظارت تصویری شهری:

از این سیستم های نظارت تصویری برای کنترل ترافیک شهری، ثبت تخلفات رانندگی شهری (عبور از چراغ قرمز، توقف و پارک ممنوع، عدم حرکت بین خطوط) و دوربین های ثبت سرعت غیر مجاز در بزرگراه ها و اتوبان های داخل شهری

سیستم نظارت تصویری جاده ای:

در جاده های بین شهری اکثرا سیستم های نظارت تصویری برای ثبت سرعت غیر مجاز کاربرد دارند. در مواردی، از جمله در گلوگاه های جاده ای از سیستم های نظارت تصویری برای امر کنترل ترافیک و همچنین ثبت تخلفات رانندگی نیز استفاده می‌شود.

سیستم نظارت تصویری شهری

سیستم نظارت تصویری شهری

سیستم نظارت تصویری دولتی:

از این سیستم های نظارت تصویری معمولا در ساختمان ها و بناهای دولتی و انتظامی، و همچنین در اماکنی از قبیل پارکها و موزه ها استفاده می‌شود.

سیستم نظارت تصویری ویژه

این سیستمهای نظارت تصویری شامل انواع خاصی از تجهیزات دوربین مداربسته با کاربردهای ویژه می‌باشند که در ادامه به معرفی برخی از این دوربین ها و کاربردهای آنها خواهیم پرداخت:

دوربین مخفی:

دوربین های مداربسته مخفی برای کاربردهای شخصی با منع قانونی مواجه می‌باشند. دوربین های مخفی معمولا از نوع دوربین مداربسته کوچک و دوربین مداربسته بسیار ریز می‌باشند که معمولا برای عدم جلب توجه سارقین و همچنین پشتیبانی از سایر دوربین های مداربسته می‌باشند تا در صورت از کار انداختن غیر مجاز آنها پشتیبانی از سیستم نظارت تصویری همچنان عملی باشد. استفاده از دوربین مداربسته بسیار کوچک ریز برای مقاصد دوربین جاسوسی و یا افشاء اثرار شخصی و عمومی از مجازاتهای قانونی شدیدی برخوردار می‌باشند. برخی از انواع دوربین مداربسته از نوع دوربین مخفی با نام های دوربین خودکاری و دوربین قوطی کبریتی از انواع غیر مجاز دوربین های مداربسته می‌باشند و به همراه داشتن آنها و استفاده از آنها حتی برای مقاصد غیر خلاف نیز غیر مجاز می‌باشند.

دوربین آندوسکوپی:

دوربین مداربسته آندوسکپی از انواع دوربین مداربسته می‌باشد که قابلیت حرکت در مسیرهای غیر قابل دسترس را دارد. کاربرد دوربین های مداربسته آندوسکپی معمولا در صنایع و پزشکی می‌باشد.

دوربین چشمی در:

دوربین مداربسته چشمی درب یکی از انواع دوربین های حفاظتی و دوربین های امنیتی می‌باشد که قابلیت جایگزینی با چشمی معمولی دربهای ضد سرقت را دارند. اکثر این نوع دوربین مداربسته بر روی یک مانیتور کوچک و به همراه کارت حافظه قابل نصب بر روی درب ضد سرقت می‌باشند و قابلیت عکاسی از شخص یا شی پشت درب و ذخیره سازی تصاویر بر روی کارت حافظه را فراهم می آورند.

دوربین مداربسته بی سیم:

دوربین مداربسته وایرلس یا دوربین مداربسته بیسیم یکی از تجهیزات نظارت تصویری می‌باشند که برای برای برقراری ارتباط با دستگاه ضبط تصاویر نیاز به کابل کشی (کابل RG59 یا کابل شبکه) ندارند.

انتقال تصویر:

منظور از انتقال تصاویر دوربین مداربسته، انتقال تصویر بر روی بستر شبکه و یا انتقال تصویر اینترنتی می‌باشد. برای انتقال تصویر به تجهیزات شبکه (تجهیزات شبکه کابلی یا تجهیزات شبکه وایرلس) و یا تجهیزات اینترنت نیاز می‌باشد.

سیستم نظارتی تحت شبکه

پخش، فروش و لیست قیمت تجهیزات نظارت تصویری:

فروشگاه اینترنتی پاساک یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان تجهیزات سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته، به دو صورت فروش به مشتریان و فروش به همکاران به ارائه خدمات در سراسر کشور می پردازد. لیست قیمت تجهیزات سیستم نظارت تصویری برای مشتریان اکثرا در خود سایت موجود می‌باشد، ولی همکارن گرامی برای اطلاع از تخفیف های همکاری و دریافت لیست قیمت تجهیزات سیستم نظارت تصویری باید از طریق ایمیل یا فکس درخواست نمایندگی تجهیزات نظارت تصویری و یا درخواست لیست قیمت سیستم نظارت تصویری خود را برای ما ارسال نمایند و درخواست خود را به صورت تلفنی پیگیری نمایند.

لینک‌های مرتبط

فروشگاه اینترنتی پاساک | دوربین مداربسته | لیست قیمت دوربین مداربسته | دوربین مداربسته AHD | انواع دوربین مداربسته | دوربین مداربسته چشم ماهی | اسپید دام | دستگاه DVR | دوربین تحت شبکه | دستگاه NVR | دوربین مداربسته بیسیم | دوربین مداربسته وایرلس

لامپ دوربین دار | دوربین لامپی | دوربین مخفی لامپی | دوربین لامپی مخفی | دوربین جاسوسی | دوربین مدار بسته مخفی | دوربین امنیتی | دوربین نظارتی | انتقال تصویر روی موبایل | مودم ADSL | مودم 4G | دوربین سیم کارت خور | فیش آی | مودم سیم کارت خور | دوربین وای فای | مودم وای فای | مودم فورجی | دوربین پانوراما | دوربین مدار بسته 360 درجه پانوراما | خرید دوربین مخفی | دوربین کنترل اتاق کودک | دوربین حفاظتی | قیمت انواع دوربین مدار بسته | بهترین مارک دوربین مداربسته | دوربین بیسیم | دوربین شارژی | دوربین مدار بسته خانگی | دوربین نانو | دوربین ورزشی | دوربین خودرو | دوربین مینی دی وی | دوربین کنترل اتاق کودک | ساعت دوربین دار | دوربین کوادکوپتر | دوربین پهپاد | دوربین ATM | دوربین تحت شبکه | دوربین آی پی

لینک‌های مفید

دستگاه DVR | دستگاه دی وی آر | دوربین AHD | دوربین داهوا | هایک ویژن | دوربین مداربسته سامسونگ | دوربین HD | دوربین IP | دوربین مداربسته دیجیتال | دستگاه NVR | اسپورت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | خرید دوربین مخفی | دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین Mini DV | دوربین مینی دی وی | وای فای کمرا | دوربین سیم کارتی | دوربین مخفی سیم کارت خور | دوربین مخفی سیم کارتی | دوربین مداربسته سیم کارتی

دوربین پرستار کودک | دوربین پرستار نوزاد | دوربین کنترل اتاق کودک | دوربین کنترل اتاق نوزاد | دوربین مراقبت از نوزاد | دوربین اتاق کودک | تجهیزات شبکه | مودم 4G | مودم ADSL | وای فای | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | انتقال تصویر روی موبایل

ادامه لینک‌های مفید

پنل خورشیدی | یو پی اس | گیت کنترل تردد | قفل دیجیتال دستگیره دیجیتال درب | دستگیره دیجیتال سامسونگ | دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی | سیستم کنترل تردد | چاپگر صنعتی | جت پرینتر | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | سیستم های امنیتی | گیت امنیتی | گیت حفاظتی

خرید دوربین مداربسته | پخش عمده دوربین مداربسته | نمایندگی دوربین مداربسته | واردات دوربین مداربسته | آموزش تخصصی | انتقال تصویر