سبد خرید شما خالی است!
پس از انتخاب کالا، تحویل کالا با پیک، پست پیشتاز و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است. قبل از مراجعه حضوری حتما هماهنگ نمائید.

دوربین سیم کارت خور : فروش دوربین مداربسته سیم کارت خور و دوربین سیم کارتی ارزان

دوربین سیم کارت خور : فروش دوربین مداربسته سیم کارت خور و دوربین سیم کارتی ارزان


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش دوربین سیم کارت خور ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

دوربین سیم کارت خور

دوربین سیم کارت خور کوچک و دوربین مخفی سیم کارت خور و دوربین مداربسته سیم کارت خور همگی نسل جدیدی از انواع دوربین مداربسته و با کاربری دوربین مداربسته سیم کارتی یا دوربین مخفی سیم کارتی می‌باشند. قیمت انواع دوربین مدار بسته سیم کارت خور و نحوه خرید دوربین مخفی سیم کارت خور در همین صفحه در دسترس شما می‌باشد. سیم کارت خور بودن دوربین های مداربسته آپشن نسبتا جدیدی است که تولید کنندگان دوربین مداربسته امروزه در حال تحقیق و توسعه پیاده سازی آن بر روی مدل های تولیدی خود می‌باشند.

کاربرد سیمکارت موبایل در دوربین مداربسته امکانات بسیاری را در دسترس مصرف کنندگان این دوربین ها قرار می دهد. از جمله امکاناتی که در مدل های مختلف دوربین مخفی سیمکارت خور و دوربین مداربسته سیمکارت خور در دسترس شما می‌باشند عبارتند از: شنود سیمکارتی محیط نصب دوربین برای اطمینان از امنیت آن، صدور هشدار پیامکی و هشدار تلفنی توسط دوربین مخفی سیم کارتی در صورت حضور سارقین یا افراد غیر مجاز در محیط نصب دوربین (با استفاده از سنسور حرکتی یا سنسور حساس به صدای موجود در دوربین) و همچنین انتقال تصویر سیمکارتی دوربین مداربسته با استفاده از اینترنت سیمکارتی مودم 3G داخلی و همچنین انتقال تصویر 4G پیشرفته با استفاده از مودم 4G داخلی دوربین جاسوسی سیم کارتی از طریق سیم کارت قرار گرفته در دوربین. با چنین امکاناتی در آینده به کمترین هزینه جهت کابل کشی و نصب دوربین های مداربسته نیاز خواهد بود و بالاترین سطح امنیت با چنین دوربین های برای اماکن شما به دست خواهد آمد.

دوربین سیم کارت خور کوچک قیمت دوربین مداربسته سیم کارت خور خرید دوربین مخفی سیم کارتی خور

دوربین سیم کارت خور کوچک مخفی و قیمت دوربین مداربسته سیم کارت خور بزرگ

انواع دوربین سیم کارت خور کوچک و دوربین مداربسته سیم کارت خور بزرگ حرفه ای، نسل های نسبتا جدیدی از انواع دوربین مدار بسته می‌باشند. در این نوع تجهیزات امکانات انتقال صدای محیط، انتقال تصویر محیط و صدور هشدار و آلارم در صورت وقوع حوادثی از قبیل ورود غیر مجاز به مکان برای مصرف کنندگان فراهم شده است.

تاریچه دوربین های سیمکارت خور

در سال 1394 هجری شمسی این سری از دوربین ها با تکنولوژی نوپا و بسیار جدید و خام وارد بازار شدند. البته در گذشته نسل هایی از دوربین های سیمکارتی به بازار ارائه شده بودند که دارای قابلیت های بسیار کمتری از قبیل شنود سیم کارتی و ... بودند. با پیشرفت تکنولوژی های ارتباطی از یک سو و تکنولوژی های تصویربرداری و انتقال تصویر و صدا و آلارم از طرف دیگر، در سال های بعد شاهد نسل های بسیار جدیدتر، پیشرفته تر و با کیفیت تر از این دوربین ها خواهیم بود. تا آن زمان بهتر است با تکنولوژی روز دوربین های سیمکارت خور قدم به قدم پیشرفت تا از تکنولوژی روز جا نماند.

در این بخش به معرفی انواع دوربین کوچک سیم کارت خور و دوربین های مداربسته سیمکارتی پرداخته شده است. مشخصات فنی این دوربین ها به همراه قیمت هر یک از آنها در صفحه داخلی محصولات برای شما آورده شده است. با مراجعه به صفحه داخلی محصولات قادر به مشاهده امکانات و مشخصات هر یک از کالاها و مقایسه آنها با یکدیگر خواهید بود و در صورت پیدا کردن گزینه ای که پاسخگوی نیازهای شما باشد میتوانید به صورت اینترنتی در همین سایت اقدام به خرید محصول مورد نظر خودتان بکنید تا در اسرع وقت از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال گردد.

انواع دوربین سیم کارت خور

انواع دوربین سیم کارت خور همگی در یک ویژگی با یکدیگر مشترک هستند، آن هم امکان نصب سیمکارت بر روی دوربین می‌باشد. با توجه به تکنولوژی، نوع ارتباط، امکانات، و کاربرد استفاده از سیم کارت در دوربین سیمکارتی، انواع دوربین سیمکارت خور زیر در بازار موجد می‌باشند:

1) انواع دوربین نظارتی سیم کارت خور با قابلیت انتقال تصویر راه دور بر روی بستر اینترنت 3G و اینترنت 4G

2) انواع دوربین نظارتی سیم کارتی با قابلیت ارسال هشدار و مکالمه از طریق پروتکل مکالمه سیمکارتی و پروتکل MMS

3) انواع دوربین مدار بسته سیم کارت خور دستور پذیر از طریق ارتباطات مخابراتی موبایل

4) انواع دوربین مخفی سیم کارت خور با قابلیت انتقال تصویر راه دور بر روی بستر اینترنت 3G و اینترنت 4G

5) انواع دوربین مخفی سیم کارتی با قابلیت ارسال هشدار و مکالمه از طریق پروتکل مکالمه سیمکارتی و پروتکل MMS

3) انواع دوربین مخفی سیم کارت خور به همراه شنود سیمکارتی و سیستم هشدار مبتنی بر حرکت و یا سنسور صوتی حساس به صدا

دوربین مداربسته سیم کارت خور با قابلیت انتقال تصویر اینترنتی

دوربین های مداربسته سیم کارت خور با قابلیت انتقال تصویر، سری پیشرفته از دوربین های سیمکارتی می‌باشند که با استفاده از اینترنت 4G یا 3G خط موبایل سیمکارت نصب شده قادر به ارسال تصویر بر روی موبایل، تبلت و یا لپ تاپ و کامپیوتر می‌باشند. دوربین این نوع از تجهیزات سیم کارت خور از نوع دوربین تحت شبکه دیجیتال می‌باشد. در این دستگاه های سیمکارتی یک مودم 4G یا مودم 3G به صورت برد مدار الکتریکی توکار در پکیج دوربین وجود دارد که با استفاده از پروتکل شبکه های کامپیوتری تصویر دیجیتال را از دوربین آی پی داخلی دستگاه میگیرد و با استفاده از سیستم کلود ابری و بدون نیاز به آی پی استاتیک و با استفاده از آی دی یکتای دوربین، انتقال تصویر و ارتباط اینترنتی دوربین نظارتی سیمکارت خور با یک یا چند موبایل یا تبلت یا لپ تاپ مجهز به نرم افزار مخصوص دوربین را امکان پذیر می‌سازد.

در این نوع از دوربین سیمکارت خور سایر ارتباطات از قبیل مکالمه دو طرفه ، شنود سیمکارتی و ارسال هشدار و دریافت دستور نیز بر روی بستر اینترنت صورت میپذیرد. استفاده از این دوربین های مداربسته برای موارد زیر بسیار مفید و کاربردی می‌باشد.

1) زمانی که تنها یک عدد دوربین برای نظارت بر یک مکان یا ساختمان کافی باشد و انتقال تصویر هم ضروری باشد و دسترسی به مودم ADSL و اینترنت ای دی اس ال نیز وجود نداشته باشد.

2) برای نظارت گسترده و پراکنده ی اماکنی با وسعت بسیار که به زیر ساخت های شهری از جمله برق و خط تلفن ثابت دسترسی ندارند (از قبیل باغ ها، ویلاها، انبارها و سوله ها، کارگاه ها و کارخانه های کوچک و دور افتاده، و انواع دامداری و گاو داری و پرورش ماهی با فاصله زیاد از محدود شهری و بدون دسترسی به زیر ساخت های شهری).

انواعی از این دوربین های مداربسته سیم کارت خور در از طریق گروه پاساک ارائه میگردند که با استفاده از سیستم برق خورشیدی و انرژی خورشیدی، نیاز به برق کشی برای دوربین را بر طرف کرده و میتوان از این نوع دوربین ها در وسط بیابان و یا جاده های بین شهری بدون نیاز به هر گونه زیر ساخت استفاده نمود.

دوربین مداربسته سیم کارتی با قابلیت ارسال هشدار و مکالمه

انواع دوربین مدار بسته سیم کارتی با قابلیت ارسال هشدار و مکالمه ، با داشتن اسلات رم قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه (معمولا میکرو اس دی) از 8 گیگابایت تا حداکثر 128 گیگابایت (در برخی از دوربین های پیشرفته گرانقیمت)، قادر به ذخیره سازی ویدئو، صدا، عکس، تصویر و برخی فایل های لاگ و هشدار می‌باشند. در این نوع دوربین های مداربسته سیمکاری از اینترنت 4G یا 3G برای انتقال تصویر استفاده نمی‌شود و در این دوربین ها مودم 4G وجود ندارد (دلیل ارزان تر بودن این نوع دوربین های سیم کارت خور). در عوض این دستگاه ها قادر به ذخیره سازی اطلاعات بر روی کارت حافظه خود می‌باشند.

ارتباط در این نوع دوربین ها بر روی بستر مکالمه و پیامک و یا MMS صورت میپذیرد. معمولا این نوع از دوربین های مداربسته سیمکارت خور دارای سنسورهای حساس به صدا یا سنسور حرکتی و سنسور های اعلام حریق (در برخی از انواع محدود)، می‌باشند و قادر به ارسال هشدار در صورت مشاهده حرکت، یا شنیدن صدا و یا مشاهده دود یا حرارت می‌باشند. سیستم هشدار دهنده این دوربین ها با استفاده از ارسال پیامک و یا تماس خودکار صورت میپذیرد. همچنین معمولا این دوربین های مداربسته سیم کارتی دارای قابلیت شنود سیم کارتی راه دور می‌باشند و شما میتوانید با تماس تلفنی با خط موبایل داخل دوربین به صداهای محیط نصب دوربین گوش فرا دهید.

دوربین مدار بسته سیم کارت خور دستور پذیر

دوربین مدار بسته سیم کارت خور دستور پذیر از انواع دوربین سیم کارت خور با قابلیت دریافت دستورات پیامکی یا اینترنتی یا USSD CODE می‌باشند. دستورات دریافتی میتوانند دستوراتی برای خود دوربین از قبیل چرخش و زوم باشند و یا میتوانند دستوراتی برای اجاری فرامین از طریق رله های الکتریکی (همانند دزدگیر اماکن سیم کارتی و تلفن کننده سیمکارتی دزدگیر اماکن) و برای فعال یا غیر فعال سازی سیستم های برقی موجود در محیط باشند. این دستورات میتوانند برای خاموش یا روشن سازی روشنایی یا کنترل سیستم گرمایش یا سرمایش محیط و یا فرامینی از این قبیل باشند.

دوربین مخفی سیم کارت خور با قابلیت انتقال تصویر راه دور

انواع دوربین مخفی سیم کارت خور با قابلیت انتقال تصویر راه دور، از نوع دوربین سیم کارت خور کوچک یا دوربین سیم کارت خور مخفی می‌باشند. از این نوع دوربین مخفی سیم کارت خور برای نظارت نامحسوس اماکن مختلف از قبیل نظارت نا محسوس بر روی محیط کسب و کار، نظارت نا محسوس بر روی ورودی و خروجی ها اماکن و غیر استفاده میشود. به دلیل کوچک و ریز بودن دوربین مخفی سیم کارتی کوچک هنوز تکنولوژی آنها خیلی با کیفیت و مطلوب نمی‌باشد و به پای دوربین های مداربسته سیم کارت خور بزرگ نمیرسد. البته انواعی از دوربین مخفی سیمکارتی در بازار موجود می‌باشند که برد دوربین داخل شی دیگری مخفی و جاسازی شده است. معمولا دستگاه هایی که برای مخفی سازی این دوربین های جاسوسی مخفی استفاده میشوند از نوع ساعت های رومیزی یا ساعت های دیواری می‌باشند.

انواع دوربین مخفی سیم کارت خور با قابلیت انتقال تصویر و مشاهده اینترنتی ویدئو ، دقیقا از ساختاری یکسان با دوربین های مداربسته سیمکارتی برخوردارند، با تنها یک تفاوت که در این دوربین های کوچک و دوربین های مخفی ریز تکنولوژی بسیار پیشرفته تر باید باشد.

دوربین مخفی سیم کارتی با قابلیت ارسال هشدار و مکالمه

انواع دوربین مخفی سیم کارتی با قابلیت ارسال هشدار و امکان مکلمه دو طرفه ، همانند دوربین های مداربسته سیم کارت خور مشابه خود می‌باشند، با این تفاوت که سیستم و اندازه دوربین مخفی سیم کارتی (دوربین جاسوسی سیم کارتی) بسیار کوچک تر و پیشرفته تر می‌باشد.

دوربین مخفی سیم کارت خور به همراه شنود سیمکارتی

برخی از انواع دوربین مخفی سیم کارت خور از قبیل مینی دوربین سیمکارتی اصلی دارای سیستم ضبط تصویر و صدا در کنار قابلیت ارسال هشدار بر اساس حساسیت به صدا و شنود سیم کارتی مکان می‌باشند. برای بسیاری از مقاصد نظارت نامحسوس این نوع از دوربین جاسوسی سیم کارتی بسیار مناسب و به صرفه می‌باشند. همچنین این نوع از دوربین ها معمولا دارای قابلیت ارسال عکس از طریق سیستم MMS سیمکارت نصب شده را دارا می‌باشند.

فروش دوربین مداربسته سیم کارت خور و خرید دوربین سیم کارت خور کوچک

فروشگاه اینترنتی پاساک یکی از اولین و بزرگترین مراکز فروش اینترنتی دوربین های سیم کارت خور کوچک در ایران می‌باشد. برای خرید دوربین سیم کارت خور کوچک و دوربین مداربسته سیمکارتی ، داخل سایت پاساک و از طریق همین صفحه اقدام به خرید دوربین مخفی کوچک سیمکارتی نمائید. در صورت نیاز به دوربین های مداربسته سیم کارت خور با سیستم انرژی خورشیدی توکار باید با شماره های فروشگاه تماس گرفته و درخواست و تعداد خرید خود را به اطلاع کارشناسان فروش ما برسانید.

قیمت دوربین سیم کارت خور کوچک و قیمت دوربین مداربسته سیم کارت خور

قیمت دوربین سیم کارت خور کوچک و قیمت دوربین مداربسته سیم کارت خور در همین بخش در دسترس شما می‌باشد. با مراجعه به صفحه هر یک از محصولات به مشاهده و مقایسه قیمت ها و مشخصات محصولات ارائه شده بپردازید و به صورت اینترنتی اقدام به خریداری دوربین مورد نظر خود کنید. برای دریافت قیمت دوربین های مداربسته سیمکارتی با سیستم انرژی خورشیدی فقط باید با شماره های فروشگاه تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمائید.

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی پاساک | تبلیغات اینترنتی | دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته | دوربین AHD | بهترین مارک دوربین مداربسته | دوربین داهوا | Hikvision | هایک ویژن | دوربین مداربسته سامسونگ | انواع دوربین مداربسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته چشم ماهی | فیش آی | دوربین مداربسته HD | دوربین IP | دوربین تحت شبکه | دوربین مداربسته دیجیتال | دستگاه NVR | اسپرت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | خرید دوربین جاسوسی | خرید دوربین مخفی | دوربین جاسوسی | دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین Mini DV | دوربین مینی دی وی

دوربین بیسیم | دوربین وایرلس | وای فای کمرا | دوربین سیم کارت خور | دوربین سیم کارتی | دوربین سیمکارت خور | دوربین سیمکارتی | دوربین مخفی سیم کارت خور | دوربین مخفی سیم کارتی | دوربین جاسوسی سیم کارت خور | دوربین جاسوسی سیم کارتی | دوربین مداربسته سیم کارت خور | دوربین مداربسته سیم کارتی | دوربین پرستار کودک | دوربین پرستار نوزاد | دوربین مخفی پرستار کودک | دوربین کنترل اتاق کودک | دوربین کنترل اتاق نوزاد | دوربین مراقبت از نوزاد | دوربین اتاق کودک | مانیتور اتاق کودک

سیستم پایش تصویری | سیستم کنترل ترافیک شهری | تجهیزات شبکه کامپیوتری | مودم 4G همراه جیبی | مودم وای فای ADSL | رادیو وایرلس | شبکه بی سیم | شبکه وایرلس | وای فای | رادیو میکروتیک | آنتن وایرلس یوبیکیوتی | دانلود نرم افزارهای اندرویدی | دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر موبایل | دانلود مقاله | دانلود فایل | لیست قیمت دوربین مداربسته | دانلود نرم افزار تخصصی | آموزش نصب دزدگیر اماکن | آموزش نصب دوربین مداربسته | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | انتقال تصویر روی موبایل

ادامه لینک‌های مفید

باتری | ژنراتور برق | برق اضطراری | انرژی خورشیدی | پنل خورشیدی | قیمت خرید UPS | یو پی اس | گیت بازرسی فرودگاه | گیت تردد خودرو در پارکینگ | گیت حضور و غیاب | گیت راه بند خودرو | گیت کنترل تردد شیشه ای | کنترل تردد | گیت کنترل تردد | گیت | راه بند | دستگیره الکترونیکی | دستگیره دیجیتال | قفل الکترونیکی | قفل دیجیتال دستگیره دیجیتال درب | قفل دیجیتال | دستگیره دیجیتال سامسونگ | قفل دیجیتال سامسونگ | دستگاه کنترل دسترسی | دستگاه اکسس کنترل | دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی | دستگاه حضور و غیاب کارتی | دستگاه حضور و غیاب | سیستم کنترل تردد | سیستم کنترل دسترسی

هارد دیسک | حافظه SSD | مانیتور صنعتی | ویدئو وال | چاپگر صنعتی | چاپگرهای صنعتی | کنترل اصالت دارو | جت پرینتر | جت پرینترهای ریز نگار | جت پرینترهای صنعتی | جت پرینتر هیتاچی | جت پرینترهیتاچی | دستگاه برش لیزری | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | دستگاه تاریخ زن لیزری | کنترل اصالت کالا | ویدئو پروژکتور | بارکد اسکنر | صندوق فروشگاهی | لیبل پرینتر | سیستم های امنیتی | دزدگیر پوشاک | دزدگیر فروشگاهی | دزدگیر لباس | گیت امنیتی | گیت حفاظتی | گیت ضد سرقت فروشگاهی | گیت فروشگاهی

سیستم اطفاء حریق | سیستم اعلام حریق | ردیاب خودرو | دزدگیر اماکن | دزدگیر خانه | دزدگیر منزل | دزدگیر کلاسیک | دزدگیر اماکن سیم کارتی | دزدگیر سیم کارتی | دزدگیر اماکن بیسیم | خرید دوربین مداربسته | دوربین مداربسته ارزان | فروش دوربین مداربسته | فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته | پخش عمده دوربین مداربسته | نمایندگی دوربین مداربسته | واردات دوربین مداربسته | آموزش تخصصی | انتقال تصویر