سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

سیستم کنترل تردد هوشمند : سیستم ورود و خروج و سیستم جامع کنترل تردد ؛ هوشمند سازی سیستم کنترل تردد و سیستم اتوماسیون ورود و خروج با استفاده از سیستم های نرم افزار اتوماسیون کنترل تردد و انواع دستگاه ورود و خروج هوشمند جهت ثبت و کنترل ورود و خروج

سیستم کنترل تردد هوشمند : سیستم ورود و خروج و سیستم جامع کنترل تردد ؛ هوشمند سازی سیستم کنترل تردد و سیستم اتوماسیون ورود و خروج با استفاده از سیستم های نرم افزار اتوماسیون کنترل تردد و انواع دستگاه ورود و خروج هوشمند جهت ثبت و کنترل ورود و خروج


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش سیستم کنترل تردد ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

سیستم کنترل تردد - سر شاخه‌ها :


لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد هوشمند افراد و سیستم ورود و خروج وسایل نقلیه اجزای تشکیل دهنده هر سیستم جامع کنترل تردد می‌باشند. هوشمند سازی سیستم کنترل تردد و سیستم اتوماسیون ورود و خروج با استفاده از سیستم های نرم افزار اتوماسیون کنترل تردد و انواع دستگاه ورود و خروج هوشمند جهت ثبت و کنترل ورود و خروج افراد (شامل پرسنل ، کارکنان و ارباب رجوع) و وسایل نقلیه (شامل انواع خودرو و ماشین) انجام می‌شود.

سیستم کنترل تردد هوشمند | سیستم ورود و خروج و سیستم جامع کنترل تردد

سیستم کنترل تردد هوشمند

سیستم کنترل تردد هوشمند سیستمی کاملا مکانیزه جهت ثبت و کنترل ورود و خروج افراد به اماکن مختلف از جمله دانشگاه ها ، سازمان ها ، ادارات ، شرکت ها و کارخانجات می‌باشد.

سیستم کنترل تردد چیست

سیستم کنترل تردد چیست ؟ سیستم کنترل تردد به انواع دستگاه ورود و خروج سخت افزاری در کنار سیستم های نرم افزاری هوشمند اطلاق میگردد که هدف اصلی آنها ثبت و کنترل تردد افراد به صورت هوشمندانه و مکانیزه می‌باشد. در یک سیستم کنترل تردد هوشمند دخالت انسان در کنترل ورود و خروج پرسنل و کارکنان به حداقل میرسد و کارکنان و پرسنل با استفاده از چنین سیستم هایی میتوانند به سادگی و با سرعت به محل کار خود مراجعه کرده و یا از آن خارج شوند.

کاربرد و اهداف سیستم کنترل تردد هوشمند

امروزه با شهرنشینی بیش از پیش انسان ها و لزوم حضور افراد در سر کار (به عنوان پرسنل، کارکنان و کارمندان) و همچنین نیاز به مراجعه به اماکنی از قبیل دانشگاه ها، ادارات، سازمان ها، شرکت ها و کارخانجات جهت انجام فعالیت‌های روزمره (به عنوان دانشجو، دانش آموز، و یا ارباب رجوع) ثبت و کنترل ورود و خروج مجاز و سر وقت این افراد به اماکن مذکور با استفاده از سیستم کنترل تردد هوشمند جزئی لاینفک از فرآیندهای روزمره شده است.

به طور کلی افرادی که در یک مجموعه حضور می یابند در دو دسته قابل تقسیم بندی هستند:

1) کارگران، کارکنان، پرسنل، کارمندان، اعضاء، و مدیران مجموعه به عنوان خدمات دهندگان مجموعه

2) مراجعین، ارباب رجوع ها، شرکت کنندگان، و به طور کلی افراد استفاده کننده از خدمات مجموعه

لزوم استفاده از سیستم ورود و خروج هوشمند برای پرسنل و اعضاء مجموعه ها

با شهرنشینی انسان ها و ایجاد مجموعه های کاری به همراه شاغلین آنها، قوانینی برای نحوه حضور پرسنل بر سر کار تعیین شده است. در این قوانین کارکنان هر مجموعه باید در زمان مشخص به محل کار خود مراجعه نموده و آنجا را ترک نمایند.

زمان و مدت حضور کارکنان، کارمندان و حتی مدیران مجموعه ها بر اساس قوانین داخلی هر مجموعه تعیین میگردد. برای کنترل تردد و مدیریت ورود و خروج این افراد در گذشته و قبل از ایجاد سیستم های کنترل تردد هوشمند افرادی به عنوان نگهبان و یا حراست وظیفه ثبت و کنترل ورود و خروج پرسنل را بر عهده داشتند. در این سیستم های کنترل تردد قدیمی همواره مشکلاتی وچود داشت که از ذات انسان به عنوان موجودی خطاپذیر نشات میگرفتند. برای بر طرف کردن این مشکلات سیستم های ورود و خروج هوشمند به بازار ارائه شدند. در این سیستم های کنترل ورود و خروج ثبت زمان ورود و خروج افراد به صورت مکانیزه و با استفاده از انواع دستگاه ورود و خروج صورت میپذیرفت.

امروزه سیستم های کنترل تردد افراد بیش از پیش هوشمند و خطاناپذیر شده‌اند. از اینرو استفاده از سیستم اتوماسیون ورود و خروج به صورت گسترده ای در مجموعه های کاری مختلف رایج شده است.

لزوم استفاده از اتوماسیون کنترل تردد ارباب رجوع برای مراجعین مجموعه ها

در هر مجموعه ای علاوه برشاغلین آن مجموعه امکان مراجعه افراد غیر عضو به آن مکان نیز وجود دارد. با چندین مثال به انواع مراجعه کنندگان غیر عضو مجموعه ها میپردازیم. در این مثال ها به سادگی لزوم استفاده از سیستم اتوماسیون کنترل تردد ارباب رجوع روشن خواهد شد.

مسافرین مراکز حمل و نقل از قبیل مترو، فرودگاه، ایستگاه بی آر تی BRT و غیره

مسافرین مراکز بزرگ حمل و نقل از تعداد بیشماری افراد تشکیل شده‌اند که به صورت روزانه به این مراکز جهت طی مسیر مراجعه می نمایند. استفاده از سیستم های حمل و نقل شهری و بین شهری رایگان نمی‌باشند و افراد باید مبلغی را به صورت نقدی و یا بلیط اعتباری پرداخت نمایند.

از آنجایی که تعداد مسافرین بسیار زیاد می‌باشد، استفاده سنتی از نگهبان ها و یا حراست جهت کنترل ورود و خروج مسافرین امکان پذیر نیست. ولی با استفاده از یک سیستم تردد هوشمند جامع میتوان به سادگی به کنترل تردد مسافرین پرداخت.

تماشاچی های استادیوم های ورزشی و مشتریان مراکز تفریحی

در یک مسابقه ورزشی بزرگ، تعداد بسیار زیادی از تماشاچی ها به استادیوم و یا مراکز ورزشی مراجعه میکنند. در این وضعیت نیز تنها استفاده از یک سامانه کنترل تردد قابلیت برگزاری با شکوه واقعه ورزشی را فراهم میاورد.

سیستم مراجعه ارباب رجوع به ادارات و سازمان ها

ادارات و سازمان ها در ساعات کاری مشخص بر روی ارباب رجوع ها باز می‌باشند. در زمان ورود و خروج ارباب رجوع به چنین اماکنی استفاده از سیستم های کنترل تردد ارباب رجوع در ایجاد امنیت و نظم سازمانی نقشی به سزا خواهد داشت.

سیستم ورود و خروج وسایل نقلیه

در قرن بیست و یکم انواع وسایل نقلیه به صورت گسترده جهت حمل و نقل انسان و بار مورد استفاده قرار میگیرند.

فرودگاه ها و خطوط ریلی مسیر و مکان مشخصی را برای تردد هواپیماها و قطارها در نظر گرفته اند. ولی سایر وسایل نقلیه شامل انواع خودروهای سبک و ماشین های سنگین که به صورت عمومی و یا شخصی مورد استفاده قرار میگیرند از فضاهای محدود شهری و بین شهری زمینی برای تردد خود استفاده می نمایند. از اینرو نیاز به سیستم کنترل ورود و خروج برای چنین وسایل نقلیه ای امری اجتناب ناپذیر می‌باشد.

وضعیت تردد وسایل نقلیه جاده ای

خودروها یا در حرکت می‌باشند ، که در اینصورت کنترل تردد آنها در مسیرهای مشخص باید توسط سیستم های کنترل تردد هوشمند صورت پذیرد ؛ و یا برای توقف و یا پارک کردن ممکن است نیاز به استفاده از اماکن عمومی و یا شخصی داشته باشند که در اینصورت استفاده از سیستم ورود و خروج هوشمند کاربردی خواهد بود. به سیستم های ورود و خروج و کنترل تردد هوشمند وسایل نقلیه به طور کامل در بخش‌های مربوطه خواهیم پرداخت.

سیستم جامع کنترل تردد

سیستم جامع کنترل تردد مجموعه ای کامل از انواع دستگاه ورود و خروج و سیستم های نرم افزاری مربوطه برای کنترل تردد افراد (شامل اعضا و مراجعین) و وسایل نقلیه (شامل وسایل نقلیه اعضا و مراجعین) می‌باشد که به صورت یکپارچه وظیفه ثبت و کنترل ترددهای صورت گرفته به یک مجموعه را بر عهده دارد.

سیستم اتوماسیون ورود و خروج که از آن با نام اتوماسیون تردد یا اتوماسیون کنترل تردد نیز یاد میشود یک سیستم جامع کنترل تردد شامل انواع نرم افزار کنترل تردد ارباب رجوع و نرم افزار ورود و خروج پرسنل و کارکنان جهت ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل و پردازش تردد مراجعین می‌باشد. سیستم اتوماسیون ورود و خروج امری ضروری برای اماکن پر تردد و یا اماکنی است که ورود و خروج تنها در صورت داشتن مجوز تردد اماکن پذیر است.

نرم افزارهای کنترل تردد در سیستم های اتوماسیون ورود و خروج برای سهولت کاربری و مدیریت و کنترل بهتر و متمرکزتر به تجهیزات الکترونیک، دیجیتال، اتوماتیک و هوشمند مجهز شده اند. این نرم افزارها در ترکیب با سخت افزارهای کنترل ورود و خروج در بخش ورود و خروج افراد و وسایل نقلیه برای شمارش تردد ، تعداد عبور و مرور و همچنین ثبت ورود و خروج به داخل یک مکان و یا به خارج از آن مکان استفاده می‌شوند.

اهداف سیستم جامع کنترل تردد

به طور کلی تمامی اهدافی که سیستم های جامع کنترل تردد می توانند داشته باشند عبارتند از:

1) جلوگیری از تردد غیر مجاز و تعریف سطح دسترسی

2) ثبت تاریخ و زمان تردد افراد، اشخاص، ماشین ها، خودروها و ...

3) شمارش ترددها

4) محاسبات بر روی الگوی ترددها (اعم از میانگین تردد در ساعت و میانگین تردد در روز و ...)

5) ثبت ویدئویی عبور و مرورها برای کاربردهای نظارتی، حفاظتی، حسابداری و غیره

6) اتوماتیک کردن فرآیندهای عبور و مرور بدون دخالت انسان و یا با کمترین دخالت

7) اتوماسیون حسابداری و تحقیق و توسعه و بررسی سیستم

8) هوشمندسازی حداکثری سیستم برای سهولت کاربری

9) مدیریت متمرکز و ساده

10) مدیریت و کنترل راه دور

انواع دستگاه ورود و خروج و تجهیزات سامانه کنترل تردد

برخی از انواع دستگاه ورود و خروج و تجهیزات مورد نیاز سامانه کنترل تردد عبارتند از:

انواع گیت کنترل تردد

انواع دستگاه حضور و غیاب

انواع دستگاه اکسس کنترل

انواع سیستم کنترل دسترسی

قفل های هوشمند الکترونیکی

انواع دستگیره دیجیتال

درب اتوماتیک

کرکره برقی

آیفون تصویری

تجهیزات تردد شمار

دستگاه های تردد شمار

تجهیزات تردد شمار رادیویی

و بسیاری دیگر از انواع تجهیزات و دستگاه های کنترل ورود و خروج

مجموعه های نرم افزاری مورد نیاز در سیستم های کنترل تردد

معمولا در یک سیستم جامع کنترل ورود و خروج و تردد از یک پکیج نرم افزاری کامل استفاده میشود که جمع آوری دیتا، ایجاد پایگاه داده و صدور مجوزهای تردد را بر عهده دارد.

این پکیج نرم افزاری میتواند شامل موارد زیر باشد:

نرم افزار کنترل تردد

نرم افزار ورود و خروج

و غیره

قیمت دستگاه های کنترل ورود و خروج و خرید تجهیزات سامانه کنترل تردد

در این بخش لیستی از تجهیزات کنترل ورود و خروج و دستگاه های مورد نیاز سامانه کنترل تردد به همراه قیمت آورده شده است.

برای خرید هر یک از این تجهیزات می توانید به صورت اینترنتی اقدام به واریز وجه و خریداری اجناس و کالاها نمائید.

در صورتیکه تجهیزات و یا سیستم مورد نظر خود را در این بخش نمی یابید، با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

لینک‌های مرتبط

گیت تردد نفر | گیت حضور و غیاب | گیت کنترل تردد شیشه ای | گیت شیشه ای | گیت باشگاهی | گیت بازرسی

قفل هوشمند | دستگیره هوشمند | دستگیره الکترونیکی | قفل الکترونیکی | قفل دیجیتال

راهبند | درب اتوماتیک سکشنال | درب اتوماتیک شیشه ای | درب اتوماتیک پارکینگی

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی | تجهیزات صنعتی | جت پرینترهای صنعتی | تجهیزات شبکه | مودم 4G | شبکه وایرلس

دوربین امنیتی | دوربین نظارتی | دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | خرید دوربین مداربسته | لیست قیمت دوربین مداربسته

سیستم های امنیتی | سیستم های حفاظتی | دزدگیر پوشاک | دزدگیر فروشگاهی | گیت فروشگاهی | اعلام حریق | ردیاب خودرو | دزدگیر اماکن | موتور برق | انرژی خورشیدی | یو پی اس