سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

صندوق فروشگاهی: پخش، فروش و لیست قیمت خرید انواع صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی: پخش، فروش و لیست قیمت خرید انواع صندوق فروشگاهی


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش صندوق فروشگاهی ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی: پخش، فروش و لیست قیمت خرید انواع صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی یکی از تجهیزات و کالاهای ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی پاساک می‌باشد. صندوق فروشگاهی خود را مستقیم از ما به عنوان وارد کننده و همچنین بزرگترین پخش کننده تولید کنندگان صندوق فروشگاهی ایرانی تهیه نمائید.

صندوق های فروشگاهی در انواع مختلف در بازار موجود می‌باشند. صندوق های فروشگاهی سنتی غیر دیجیتال بدون امکان انتقال اطلاعات به یک کامپیوتر مرکزی برای انجام امور حاسبداری و مالیاتی. صندوق های فروشگاهی دیجیتال: صندوق های فروشگاهی دیجیتال خود به دو دسته سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می‍شوند. صندوق فروشگاهی دیجیتال سخت افزاری یک سیستم صندوق فروشگاهی به همراه حداقل یک بارکد خوان می‍باشد که قابلیت اتصال به شبکه و اینترنت را دارد. صندوق فروشگاهی دیجیتال نرم افزاری از یک کامپیوتر و نرم افزار فروشگاهی نصب شده بر روی آن (معمولا یک نرم افزار حسابداری به همراه ماژول صندوق فروشگاهی) و حداقل یک بارکد خوان برای انجام امور حسابداری و مالیاتی استفاده میشود.

فروشگاه اینترنتی پاساک در حال حاضر تنها واردات و پخش انواع صندوق فروشگاهی را در برنامه کاری خود دارد، از اینرو از تک فروشی انواع صندوق فروشگاهی اکیدا معذوریم و پیشاپیش از کسبه و فروشگاهیان ارجمند عذر خواهی میکنیم. به زودی محصولات صندوق فروشگاهی ما در دسترس عموم قرار خواهند گرفت و امکان خرید تکی و به صورت اینترنتی آنلاین برای تمامی فروشگاه داران فراهم خواهد شد.

کلیه افراد و شرکت های فعال در زمینه فروش و پشتیبانی کالاهای دیجیتال، تجهیزات فروشگاهی، گیت های فروشگاهی، صندوق فروشگاهی، لیبل پرینتر و بارکد خوان، برای دریافت لیست قیمت انواع صندوق فروشگاهی باید ابتدا در سایت فروشگاه ثبت نام نموده و سپس درخواست خود را در نامه سربرگ دار به آدرس ایمیل موجود در بخش تماس با ما ارسال نمایند. همکاران ما به درخواست های نمایندگی صندوق های فروشگاهی ارسال شده توسط شما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد و در صورت پذیرش نمیاندگی شما لیست قیمت صندوق های فروشگاهی برای شما ارسال خواهد شد.