سبد خرید شما خالی است!
پس از انتخاب کالا، تحویل کالا با پیک، پست پیشتاز و یا مراجعه حضوری امکان پذیر است. قبل از مراجعه حضوری حتما هماهنگ نمائید.

بارکد خوان فروشگاهی و بارکد اسکنر فروشگاهی: پخش، فروش و لیست قیمت خرید انواع بارکد خوان فروشگاهی

بارکد خوان فروشگاهی و بارکد اسکنر فروشگاهی: پخش، فروش و لیست قیمت خرید انواع بارکد خوان فروشگاهی


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش بارکد خوان و بارکد اسکنر ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:

بارکد خوان و بارکد اسکنر

بارکد خوان فروشگاهی و بارکد اسکنر فروشگاهی: پخش، فروش و لیست قیمت خرید انواع بارکد خوان فروشگاهی

بارکد خوان و بارکد اسکنر، یکی از تجهیزات فروشگاهی از دسته کالاهای دیجیتال می‌باشد، امروزه علاوه بر کاربرد به عنوان بارکد خوان فروشگاهی و بارکد اسکنر فروشگاهی کاربردهای رایج تر و عمومی تر نیز پیدا کرده اند. بارکد خوان های حرفه ای فروشگاهی از قبیل بارکد خوان دیتا لاجیک از یک دستگاه بارکد خوان و یک نرم افزار ویندوزی متصل به نرم افزار صندوق فروشگاهی تشکیل شده‌اند و قابلیت خواندن بارکدهای دو بعدی و سه بعدی را دارا می‌باشند.

بارکد خوان های اندرویدی نسل جدید بارکد اسکنرهای فروشگاهی و خانگی غیر حرفه ای می‌باشند که همانند بارکد خوان های حرفه ای فروشگاهی قادر به اسکن و پردازش بارکدهای دو بعدی و سه بعدی مندرج بر روی کالاهای مختلف می‌باشند. بارکد خوان های اندرویدی چندان جایگاهی در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها ندارند، مگر توسط خود مشتریان، آن هم برای بررسی مشخصات، محتویات و قیمت کالاهای دارای بارکد.

بارکد خوان های اندرویدی بسیار ساده و کاملا بدون هزینه می‌باشند. این بارکد اسکنرها با یک نرم افزار رایگان بارکد اسکنر که برای اسکن کردن بارکدها از دوربین خود گوشی موبایل استفاده می نماید، قادر به خواندن انواع بارکدهای میله ای خطی، دو بعدی و سع بعدی می‌باشند.

فروشگاه اینترنتی پاساک در حال حاضر تنها واردات و پخش انواع بارکد خوان فروشگاهی را در برنامه کاری خود دارد، از اینرو از تک فروشی انواع بارکد خوان اکیدا معذوریم و پیشاپیش از کسبه و فروشگاهیان ارجمند عذر خواهی میکنیم. به زودی محصولات بارکد خوان فروشگاهی ما در دسترس عموم قرار خواهند گرفت و امکان خرید تکی و به صورت اینترنتی آنلاین برای تمامی فروشگاه داران فراهم خواهد شد.

کلیه افراد و شرکت های فعال در زمینه فروش و پشتیبانی کالاهای دیجیتال، تجهیزات فروشگاهی، گیت های فروشگاهی، صندوق فروشگاهی، لیبل پرینتر و بارکد خوان، برای دریافت لیست قیمت انواع بارکد خوان فروشگاهی باید ابتدا در سایت فروشگاه ثبت نام نموده و سپس درخواست خود را در نامه سربرگ دار به آدرس ایمیل موجود در بخش تماس با ما ارسال نمایند. همکاران ما به درخواست های نمایندگی بارکد خوان های فروشگاهی ارسال شده توسط شما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد و در صورت پذیرش نمیاندگی شما لیست قیمت بارکد خوان های فروشگاهی برای شما ارسال خواهد شد.