سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

جت پرینتر صنعتی ثابت و جت پرینترهای دستی پرتابل: فروش جت پرینترهای صنعتی ریزنگار و جت پرینترهای درشت نگار و دستگاه تاریخزن دستی و تاریخ زن صنعتی شامل انواع جت پرینترهای صنعتی چاپ قیمت، تاریخ، لوگو، بارکد دو بعدی QR-CODE و انواع جت پرینتر چاپ بارکد میله ای

جت پرینتر صنعتی ثابت و جت پرینترهای دستی پرتابل: فروش جت پرینترهای صنعتی ریزنگار و جت پرینترهای درشت نگار و دستگاه تاریخزن دستی و تاریخ زن صنعتی شامل انواع جت پرینترهای صنعتی چاپ قیمت، تاریخ، لوگو، بارکد دو بعدی QR-CODE و انواع جت پرینتر چاپ بارکد میله ای


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش جت پرینتر ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

جت پرینتر - زیر شاخه‌ها :


جت پرینتر

جت پرینتر صنعتی و جت پرینتر دستی چاپ قیمت و پرینت مشخصات و دستگاه تاریخ زن محصولات ، چاپگرهای صنعتی از نوع جت پرینترهای صنعتی ثابت جوهر افشان پرسرعت غیرتماسی ثابت شده در کنار خط تولید ، و جت پرینترهای دستی-صنعتی پرظرفیت قابل نصب بر روی خطوط تولید و قابل استفاده به همراه دسته (به عنوان جت پرینتر دستی و پرتابل) و جت پرینترهای دستی پرتابل (دستگاه های کاملا دستی و قابل حمل و بدون قابلیت نصب بر روی خط تولید)؛ به همراه جوهر، حلال، لوازم جانبی، قطعات یدکی، و مواد مصرفی کارتریج (جوهر و حلال و اسپری شستشوی هد) انواع دستگاه جت پرینت صنعتی و دستی ریزنگار و درشت نگار ، توسط گروه بازرگانی پاساک در سراسر کشور ارائه می گردند.

گروه پاساک نمایندگی پخش و فروش بهترین پرینترهای صنعتی حرفه ای گرانقیمت و پرینترهای دستی ارزانقیمت در ایران، ارائه دهنده کلیه خدمات پخش، فروش، مشاوره خرید، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش جت پرینتر صنعتی و دستی به کلیه صنایع تولیدی کشور با تیراژ مختلف از 100 عدد تا خطوط تولید پر ظرفیت با تولید بیش از 1 میلیون محصول تولیدی برای یک خط تولید در یک روز می‌باشد. جت پرینت های گروه پاساک در انواع جت پرینتر ریزنگار و جت پرینتر درشت نگار، بسته به نوع خط تولید مشتریان ارائه می‌گردد.

برای دریافت مشاوره اولیه جهت انتخاب جت پرینتر صنعتی مناسب خط تولیدتان با کارشناس فنی ما (مهندس کشاورز 09124150046) تماس بگیرید.

جت پرینتر صنعتی و جت پرینتر دستی: جت پرینترهای صنعتی ریزنگار چاپ قیمت تاریخزن و جت پرینترهای دستی درشت نگار صنعتی

جت پرینتر صنعتی و جت پرینتر دستی شامل جت پرینترهای ریزنگار صنعتی چاپ قیمت و تاریخ 4 خط و 8 خط ، جت پرینترهای صنعتی درشت نگار دستی و صنعتی 4 خط و تک خط ، و انواع دستگاه تاریخ زن صنعتی و دستی، چاپگرهای صنعتی مورد استفاده برای چاپ قیمت، چاپ تاریخ تولید و تاریخ انقضاء، پرینت کد و مشخصات کالا، پرینت لوگو بر روی محصولات، چاپ بارکد میله ای و چاپ بارکد دو بعدی QR-CODE بر روی محصولات صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، پتروشیمی، خودرویی، پزشکی، خوراکی، درمانی، بسته بندی، ماشین سازی، خودرو سازی، صنایع تولید لوله و بشکه و سرامیک، و سایر صنایع و کارگاه ها و کارخانجات از قبیل صنایع سلولزی، آب معدنی، صنایع چوب و ام دی اف و نئوپان، نظامی و غیره می‌باشند.

برخی از کاربری های رایج جت پرینترهای ریزنگار صنعتی و جت پرینترهای درشت نگار دستی

چاپ برچسب اصالت و پرینت لیبل اصالت جهت کنترل اصالت دارو و کنترل اصالت کالا برای خطوط تولید صنایع دارویی و غذایی داخلی و همچنین وارد کنندگان محصولات وارداتی

جت پرینترهای مخصوص تخم مرغ: پرینترهای تک هد تا شش هد برای چاپ پرسرعت تاریخ تولید و تاریخ انقضاء و قیمت بر روی تخم مرغ ها

چاپگرهای صنایع غذایی و خوراکی: پرینترهای چاپ قیمت و تاریخ بر روی آب معدنی و نوشابه، شیر و خامه و کره و سایر لبنیات، چیپس و پفک و شکلات ، و سایر صنایع مواد غذایی

جت پرینترهای ریزنگار چاپ مشخصات بر روی انواع سیم و کابل و لوله

جت پرینترهای درشت نگار چاپ مشخصات بر روی انواع قوطی و گالن و بشکه

جت پرینترهای ریزنگار چاپ کد و مشخصات و بارکد و لوگو بر روی قطعات صنایع خودرویی و ماشین سازی

جت پرینتر صنعتی و جت پرینتر دستی - جت پرینترهای صنعتی ریزنگار چاپ قیمت و تاریخ زن و جت پرینترهای صنعتی دستی درشت نگار پرینت مشخصات

جت پرینتر صنعتی و جت پرینتر دستی - جت پرینترهای صنعتی ریزنگار چاپ قیمت و تاریخ زن و جت پرینترهای صنعتی دستی درشت نگار پرینت مشخصات

ادامه مطالب بخش جت پرینتر

جت پرینتر چیست ؟

شرایط کاری جت پرینتر ؟

تفاوت جت پرینترهای صنعتی با پرینترهای دیگر ؟

انواع دستگاه جت پرینتر کدامند ؟

بهترین جت پرینتر برای یک خط تولید کدام می‌باشد (بهترین نوع جت پرینتر) ؟

جت پرینتر چیست و شرایط کاری پرینترهای صنعتی

جت پرینتر چیست ؟ جت پرینتر یک پرینتر معمولی با کاربری خانگی، اداری و یا تجاری نیست، بلکه یک چاپگر صنعتی جوهر افشان غیر تماسی مقاوم با کاربری مداوم برای استفاده در کارگاه ها و کارخانجات جهت پرینت صنعتی پرسرعت تیراژ بالا و همزمان تاریخ و قیمت، برچسب و لیبل، لوگو و آرم، بارکد دو بعدی و بارکد میله ای، به همراه مشخصات کلیدی محصولات تولیدی بر روی خود محصول و یا بر روی بسته بندی آنها می‌باشد.

برای پرینت صنعتی پرسرعت بر روی محصولات در حال حرکت بر روی خط تولید، سیستم عملکرد جت پرینترهای صنعتی اساسا بر پایه پاشیدن آنلاین و غیر تماسی جوهر مخصوص به صورت بار دار شدن قطرات جوهر قبل از پاشش و چسبیدن ذرات جوهر بر روی محصول و یا بسته بندی آن به نحوی که نوشته چاپ شده در برابر رطوبت و استحکاک مقاوم بوده و به سادگی از روی محصول پاک نشود، می‌باشد. همچنین ، جت پرینتر مورد استفاده در صنایع مختلف ، از صنایع دارویی گرفته تا صنایع مرغ و طیور و بسته بندی گوشت ، باید حتما با شرایط صنعتی مورد استفاده هماهنگی کامل را داشته باشد.

شرایط صنعتی برای جت پرینتر چیست؟

منظور از شرایط صنعتی برای یک چاپگر صنعتی یعنی، در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، انواع لوله، صنایع پتروشیمی، صنایع سلولزی، آب معدنی، صنایع چوب و ام دی اف و نئوپان، نظامی و غیره از جت پرینترهای صنعتی برای چاپ صنعتی بر روی خود محصولات و یا بسته بندی محصولات استفاده میشود. معمولا در چنین صنایعی، حداقل یک یا چند خط تولید بسیار سریع وجود دارند که به صورت موازی و یا به صورت سری در حال تولید کالا و محصولات و معمولا بسته بندی آنها می‌باشند.

سرعت بالای چاپگرهای صنعتی

خطوط تولید صنایع بزرگ معمولا از سرعت بسیار بالای برخوردارند و محصولات بر روی خط تولید و یا تسمه نقاله با سرعت بالا در حال حرکت می‌باشند. در چنین سرعت های بالایی امکان توقف محصول برای درج و چاپ قیمت یا تاریخ و یا مشخصات بر روی آنها وجود ندارد، هر لحظه توقف در خط تولید، هر چند بسیار کوتاه، هزینه ها و خسارت بسیاری را برای صنایع بزرگ به همراه دارد.

از اینرو پرینتر صنعتی مورد استفاده در این صنایع معمولا از نوع جت پرینتر جوهر افشان صنعتی می‌باشد که با فاصله کمی از خط تولید به صورت ثابت قرار میگیرد. با حرکت سریع محصولات بر روی خط تولید، بدون توقف حرکت و یا حتی بدون کند شدن حرکت خط تولید، جت پرینتر صنعتی ثابت قرار گرفته در کنار خط تولید با تکنولوژی پیشرفته موقعیت کالاها را شناسایی نموده و بر اساس برنامه داده شده به دستگاه جت جوهر افشان ، جوهر را با فشار و سرعت بالا و بر اساس طرح داده شده به دستگاه بر روی محصول و یا بسته می پاشد و از این پاشش رنگ بر روی محصول یا بسته بندی طرحی که معمولا مشخصات محصول و یا قیمت محصول و یا تاریخ محصول می‌باشد بر روی محصول و یا بسته بندی آن شکل گرفته و به سرعت خشک و پایدار میشود. بنابراین یکی از ویژگی های مخصوص پرینترهای جت صنعتی سرعت آنها و دیگری دقت بالای آنها می‌باشد.

کارکرد 24/7 چاپگرهای صنعتی

شرایط دیگری که معمولا در خطوط تولید صنایع بزرگ برقرار است، کارکرد 24 ساعته خط تولید در 7 روز هفته می‌باشد، از اینرو، یک جت پرینتر صنعتی باید از مقاومت و دوام بالایی برخوردار باشد تا در اثر کارکرد مداوم و طولانی مدت با خرابی و مشکل مواجه نشود. شرایط دیگری که در خیلی از صنایع بزرگ وجود دارد، ممکن است همراه با غبار، گرمای بالا، لرزش های بدنه و خیلی از موارد مشابه باشد. جت پرینترهای صنعتی همچنین باید در برابر چنین شرایطی نیز مقاومت داشته باشند و دچار مشکل نشوند.

انواع جت پرینت های صنعتی و دستی

انواع پرینتر صنعتی توانایی چاپ همزمان و اتوماتیک تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، شیفت کاری، ساعت تولید، انواع بارکد دو بعدی QR-CODE و میله ای، لوگو و آرم استاندارد و دیگر موارد مورد نیاز برای چاپ بر روی تمامی محصولات را دارند. این پرینترهای صنعتی بر اساس پارمترهای مختلف از قبیل تکنولوژی به کار برده شده در آنها، اندازه و وزن و ابعاد، کاربری صنعتی با تیراژ بالا و کاربری دستی تیراژ پائین، قیمت دستگاه، وزن فونت قابل چاپ توسط دستگاه (ریزنگار و درشت نگار)، تعداد خطوط قابل چاپ همزمان، مارک و برند دستگاه، و پارامترهای دیگر ، مورد دسته بندی قرار میگیرند.

انواع تکنولوژی جت پرینت های صنعتی و پرتابل

3 تکنولوژی DOD , CIJ , TIJ اساس تولید پرینترهای جت امروزی می‌باشند. هرکدام از این تکنولوژی ها مزایا، معایب و کاربردهایی دارند. تولید کنندگان می توانند بر حسب نوع محصول ، تیراژ ، سرعت خط تولید و بودجه در نظر گرفته شده خود ، پرینتری با یکی از این تکنولوژی ها انتخاب نمایند، ولی باید با توجه به نوع محصول تولیدی خود بهترین انتخاب را برای خرید دستگاه جت پرینت خود انجام بدهند تا در آینده کمترین مشکل را در استفاده و خدمات پس از فروش داشته باشند.

انواع دستگاه جت پرینت جوهر افشان غیر تماسی بر اساس نحوه استفاده و اندازه دستگاه

1) جت پرینترهای صنعتی ثابت جهت نصب کنار خط تولید برای پرینت غیر تماسی با تیراژ بسیار بالا در اشل صنایع بزرگ (برای خطوط تولید با ظرفیت چند هزار تا چند ده و چند صد هزار تولید در روز) - جت پرینتر هیتاچی از جمله این دستگاه های صنعتی پرتیراژ می‌باشد.

2) جت پرینترهای دستی (جت پرینت پرتابل): جت پرینتر دستی کوچک به صورت پرتابل و قابل حمل توسط نیروی کار می‌باشد. پرینترهای دستی از قیمت پائین تری نسبت به انواع صنعتی خود برخوردارند و در صنایع کوچک و برای پرینت با تیراژ پائین (تا چند صد پرینت در روز) مورد استفاده قرار میگیرند.

3) دستگاه های دو حالته دستی و صنعتی تیراژ متوسط: این دستگاه ها از قیمت متوسط برخوردارند و برای صنایع متوسط با تیراژ متوسط مناسب می‌باشند. برخی از مدل های جت پرینتر اچ پی (جت پرینتر HP) از جمله این جت پرینترهای دستی و صنعتی دو حالته می‌باشند.

جت پرینترهای صنعتی

پرینترهای صنعتی برای پرینت در اشل صنعتی و تیراژ بالا مورد استفاده قرار میگیرند و سیستم کارکرد آنها به صورت کاملا برنامه ریزی شده، اتوماتیک و هوشمند می‌باشد. برای استفاده از این چاپگرها باید آنها را بر روی پایه ای مخصوص و مستحکم در کنار خط تولید و با فاصله بسیار اندک از خط تولید نصب و کالیبره کرد. هد این دستگاه ها که محل خروج جوهر می‌باشد باید نزدیک به محصولات روی خط تولید باشد. با عبور محصولات بر روی خط تولید و از کنار هد جت پرینتر، جوهر بر اساس تکنولوژی دستگاه از هد خارج شده و بر روی محصول و یا بسته بندی آن پاشیده شده و بلافاصله خشک میگردد.

انواع جت پرینت دستی

جت پرینترهای دستی از ابعاد و وزن پائین تری نسبت به انواع صنعتی خود برخوردارند، از اینرو میتوان به سادگی آنها را در دست گرفت و با کشیدن هد آنها بر روی محصول عملیات پرینت بر روی محصول را اجرا نمود. این دسته از چاپگرهای دستی، از امکانات کمتر، قابلیت چاپ با تیراژ بسیار پائین تر (حداکثر تا حدود 1000 پرینت در روز) و در نتیجه قیمت کمتر نسبت به انواع صنعتی خود برخوردارند.

انواع برند جت پرینترهای دستی و صنعتی و بهترین مارک جت پرینترهای صنعتی

جت پرینتر هیتاچی (Hitachi jet printer / جت پرینتر hitachi)

جت پرینتر اچ پی (جت پرینتر HP)

جت پرینترهای دومینو Domino

جت پرینتر LINX - پرینتر لینکس

جت پرینتر Bestmark پرینتر بست مارک

پرینتر صنعتی Bettermark

پرینترهای صنعتی Betterjet

پرینتر U2 - پرینتر دستی U2

جت پرینتر Sauven - جت پرینترهای صنعتی ساون

جت پرینتر Elfin

جت پرینتر ROTTWEIL

جت پرینتر ماکرو

انواع دستگاه تاریخ زن و دستگاه چاپ قیمت

چاپگر صنعتی جوهرافشان / چاپگر جوهر افشان صنعتی

جت پرینترهای دستی تاریخزن

دستگاه تاریخزن و دستگاه چاپ قیمت

دستگاه تاریخ زن تخم مرغ (چاپگر تخم مرغ / پرینتر تخم مرغ / تاریخزن تخم مرغ / پرینتر مخصوص تخم مرغ / و قیمت پرینتر تخم مرغ)

دستگاه تاریخ زن صنعتی و دستگاه تاریخ زن اتومایک و دستگاه تاریخزن دستی

پرینتر تاریخ زن صنعتی و پرینتر تاریخزن اتوماتیک و پرینتر تاریخزن دستی

تاریخزن دستی و تاریخ زن اتوماتیک و تاریخزن صنعتی

چاپگر تاریخ و چاپگر قیمت

مقایسه انواع تکنولوژی پرینترهای جت صنعتی و دستی

تکنولوژی های به کار رفته در پرینترهای صنعتی جوهر افشان هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود می‌باشند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم.

پرینترهای PiezoElectric که از پدیده پیزو الکتریک وارون برای پرینت صنعتی استفاده میکنند،

پرینترهای TIJ حرارتی که بر اساس سیستم پرینت صنعتی Thermal Inkjet Printing یا پرینت جوهر افشان صنعتی حرارتی می‌باشند،

پرینترهای DoD که بر اساس سیستم پرینت Drop On Demand Valve Jet Printing می‌باشند، و

پرینترهای CIJ که از سیستم پرینت جوهر افشان پیوسته Continuous Inkjet Printing استفاده میکنند.

جت پرینترهای Piezo

در پرینترهای صنعتی پیزو از پدیده ای به نام پیزو الکتریک وارون بهره گرفته می‌شود. برخی مواد مانند تعدادی از بلورها در اثر دریافت پالس الکتریکی ، نیروی فشاری ایجاد می کنند. پیزوالکتریک وارون به معنی تغییر شکل آنها بر اثر اعمال اختلاف پتانسیل الکتریکی است. اگر دو وجه روبرویی در هر یک از این بلورها را به اختلاف پتانسیل متناوب الکتریکی وصل کنیم، تغییر شکل متناوبی در آن رخ می دهد و به ارتعاش در می آید.

مزایا و معیب پرینترهای صنعتی Piezo

مزایا : کیفیت چاپ مناسب ( dpi 180 ) | قیمت اولیه مناسب

معایب : فاصله بسیار کم هد از محصول ( در حد چند میلیمتر ) | هزینه های مصرفی بالا ( جوهر و سرویس ) | نیاز به تعویض هد پس از زمان معین | شستشوی هد به صورت دستی | سرعت کم ( 35متر بر دقیقه) | امکانات نرافزاری ضعیف

جت پرینترهای T.I.J

در جت پرینتر های حرارتی نیز از ایجاد یک پالس فشاری جهت بیرون راندن جوهر از دهانه ( نازل ) استفاده می‌گردد. در این روش از یک مقاومت الکتریکی کوچک استفاده می‌شود. این مقاومت در تماس با باریکه ای از جوهر به نازکی یک دهم میکرون قرار دارد. مقاومت الکتریکی در یک لحظه کوتاه جوهر را به شدت گرم کرده و به جوش می آورد. در این حالت یک حباب به وجود می آید که تا هزار برابر حجم اولیه رشد کرده منبسط می‌شود و جوهر را از دهانه به بیرون می راند. سپس سرد شدهه منقبض می‌گردد و جای خالی آن دوباره با جوهر موجود در کارتریج پر می‌گردد و این روند ادامه می یابد.

مزایا و معیب پرینترهای صنعتی T.I.J

مزایا : کیفیت چاپ خوب ( تا dpi 300 ) | قیمت اولیه مناسب | کاربری آسان

معایب : هزینه مصرفی بالا ( جوهر کارتریجی ) | فاصله کم هد از محصول ( در حد میلیمتر ) | حد اکثر سرعت چاپ تا 60 متر بر دقیقه

جت پرینترهای DOD Valve Inkjet Printer

در این روش یک سری از دهانه های خروجی جوهر ( نازل ) توسط سوپاپ هایی کنترل می‌شوند. مخزن جوهر با اتصال به مخزن هوای فشرده تحت فشار قرار می گیرد و با باز و بسته شدن سو پاپ ها، جوهر از دهانه به بیرون پرتاب می‌گردد. قطره های پرتاب شده از دهانه های هد ، بر روی محصول در حال حرکت انواع کارکتر را به چاپ می رساند. پرینترهای درشت نگار از این روش استفاده می کنند.

مزایا و معیب پرینترهای صنعتی Valve Jet Prinetr

مزایا : چاپ درشت با ارتفاع زیاد | فاصله زیاد هد تا محصول ( تا 35 میلیمتر )

معایب : کیفیت چاپ نسبتا پایین | محدودیت در چاپ با اندازه ریز | نیاز به اتصال به سیتم هوای فشرده

جت پرینترهای ریزنگار و جت پرینترهای درشت نگار

ZANASI Z303 : Large Character Drop On Demand (DOD) Industrial Inkjet Printer

جت پرینترهای C.I.J

در جت پرینترهای CIJ جریان جوهر توسط یک پمپ فشار قوی از مخزن به سمت دهانه ( نازل ) به وجود می آید. در هد دستگاه یک کریستال پیزو الکتریک با ایجاد امواج صوتی جریان جوهر را به هزاران قطره پی در پی تقسیم می کند. قطرات جوهر در معرض یک میدان الکتریکی قرار گرفته باردار می‌شوند. این میدان با توجه به درجه انحراف مورد نظر برای قطرات جوهر، متغیر است. این قطرات از یک میدان الکتریکی دیگر عبور داده شده تا هر یک بر اساس بار الکتریکی که دارند به درجه انحراف مورد نظرر رسیده و پس از خروج از دهانه ( نازل ) بر روی سطح مورد نظر پرینت کنند.

مزایا و معیب جت پرینترهای C.I.J

مزایا : فاصله زیاد هد از محصول ( تا 35 میلیمتر ) | نرم افزار کاربری قوی | هزینه های مصرفی پایین | بدون خشک شدن جوهر در حالت آماده به کار | سیستم شستشوی خودکار داخلی

معایب : کیفیت چاپ نسبتا پایین

جت پرینتر هیتاچی (Hitachi Jet-Printer) قیمت جت پرینتر صنعتی هیتاچی ژاپن

نمونه ای از جت پرینترهای CIJ : جت پرینتر هیتاچی سری RX2

کمپانی هیتاچی ژاپن از بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات صنعتی با کیفیت در بازار می‌باشد. جت پرینتر هیتاچی RX2 یکی از بهترین جت پرینت های موجود در بازار می‌باشد. کاربری آسان، منوی در دسترس از طریق صفحه نمایش بزرگ تمام لمسی رنگی، و کیفیت ساخت و طول عمر مفید بالا از ویژگی های بارز جت پرینترهای هیتاچی می‌باشند.

فروش پرینترهای صنعتی به همراه مشاوره خرید جت پرینتر

گروه بازرگانی پاساک به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و پخش کنندگان و فروشنده برتر تجهیزات صنعتی و دارای نمایندگی انواع پرینترهای صنعتی در خدمت کلیه صنعتگران، کارخانجات و تولیدی های بزرگ و کوچک کشور می‌باشد. فروش جت پرینتر، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، و تعمیرات انواع پرینترهای صنعتی در سراسر کشور از سرویس های ارائه شده می‌باشند. از برندهای مطرح که گروه پاساک نمایندگی آنها را دارا می‌باشد میتوان به دستگاه جت هیتاچی و جت پرینتر اچ پی (جت پرینتر HP) و سایر مارک های معروف و معتبر پرینترهای صنعتی اشاره کرد.

خدمات گروه پاساک در زمینه جت پرینتر صنعتی

بازدید رایگان کارشناسان ما از شرکت و خط تولید محصولات مشتریان

ارائه مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع دستگاه جت صنعتی برای خط تولید مشتریان

ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش طلائی با پشتیبانی سطح بالا

فروش جت پرینتر دستی ارزان قیمت و پرینترهای پرسرعت صنعتی گرانقیمت

فروش انواع جت پرینت غیر تماسی جوهر افشان و جت پرینترهای چاپ برچسب و لیبل و بارکد

فروش جت پرینتر ثابت صنعتی، ارزان دستی و پرتابل دستی

محصولات، تجهیزات و لوازم پرینترهای صنعتی ارائه شده توسط گروه پاساک

جوهر و حلال جت پرینتر ، و قطعات یدکی و مواد مصرفی کارتریج جت پرینتر از قبیل جوهر جت پرینتر، حلال و اسپری شستشوی هد جت پرینترهای صنعتی از جمله تجهیزات پرینتر صنعتی می‌باشند که توسط گروه پاساک ارائه می‌شوند.

قیمت جت پرینتر صنعتی و خرید جت پرینتر

تولید کنندگان گرامی زمان خرید جت پرینتر برای خط تولیدتان باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید تا در طولانی مدت از خریدی که انجام داده اید راضی باشید. قیمت جت پرینتر به تنهایی نباید تنها عامل انتخاب شما باشد. نه یک دستگاه ارزان برای خط تولید شما مناسب است و نه یک دستگاه خیلی گرانقیمت، بلکه مناسب ترین دستگاه برای خط تولید شما بهترین دستگاه برای خرید می‌باشد.

برای خرید یک Jet Printer باید ابتدا به همخوانی دستگاه Jet Printer مورد نظر با خط تولید و محصول تولیدی و سطحی که قرار است بر روی آن عملیات پرینت صورت بگیرد توجه داشته باشید. عوامل مهم دیگر در انتخاب بهترین دستگاه جت برای خط تولید شما عبارتند از:

1) ریزنگار یا درشت نگار بودن دستگاه

2) تعداد خطوط قابل چاپ توسط پرینتر صنعتی

3) سرعت پرینت دستگاه (با واحد سانتی متر و متر بر ثانیه و در دقیقه) - سرعت دستگاه حتما باید با سرعت خط تولید شما قابل تطبیق باشد.

4) مرغوب بودن جنس خود دستگاه و کیفیت بالای چاپ آن بر روی سطح مورد نظر شما.

5) قیمت جوهر مخصوص دستگاه باید از دیگر پارامترهای مورد نظر شما باشد.

6) خرابی کم و مقاومت بالا و هزینه کم تعمیرات و پشتیبانی از دیگر موارد مهم می‌باشند.

7) قیمت لوزام جانبی و مواد مصرفی دستگاه مورد نظر حتما باید در نظر گرفته شوند.

8) گارانتی ، پشتیبانی مناسب و خدمات پس از فروش مهمترین پارامتر مورد نظر شما باید باشد.

9) پارامترهای مهم دیگری نیز وجود دارند که در آینده به ارائه آنها به شما عزیزان میپردازیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره جهت انتخاب مارک و مدل دستگاه مناسب برای خط تولید شما، با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

مشاوره، گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش گروه پاساک

کلیه جت پرینتهای صنعتی ارائه شده توسط گروه پاساک به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با خطوط تولید کارخانجات ارائه و پیشنهاد می گردند.

یکی از مزایای خرید از گروه پاساک برخورداری از قیمت مناسب، گارانتی معتبر و همچنین خدمات پس از فروش توسط واحد فنی و پشتیبانی ما می‌باشد.

دستگاه های جت ارائه شده ، بسته به نوع و مارک آنها، قابلیت استفاده به عنوان دستگاه پرینتر جت بسته بندی، دستگاه تاریخ زن و دستگاه چاپ مشخصات و دستگاه چاپ قیمت محصولات مستقیما بر روی خود محصول و یا بسته بندی محصول در صنایع غذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی، انواع لوله ، صنایع پتروشیمی ، صنایع سلولزی، آب معدنی، صنایع چوب و ام دی اف و نئوپان، نظامی و غیره را دارا می‌باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره جهت انتخاب مارک و مدل دستگاه مناسب برای خط تولید شما، با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

کلمات کلیدی

پرینتر پرسرعت صنعتی | پرینتر تاریخزن دستی | پرینتر صنعتی پرسرعت | پرینترهای صنعتی Continuous Inkjet Printer | پرینترهای صنعتی Thermal Inkjet Printer | پرینترهای صنعتی Valve Jet Printer | پرینترهای صنعتی پیزو | پرینترهای صنعتی حرارتی | تاریخ زن اتوماتیک | تاریخ زن | تاریخزن | تاریخزن دستی | تاریخ زن دستی | تاریخزن اتوماتیک | تاریخ زن اتوماتیک | تاریخ زن صنعتی | تاریخزن صنعتی | دستگاه ثابت | پرینتر ثابت

ادامه کلمات کلیدی

جت پرینترچیست | دومینو | جت دومینو | جت پرینترهای دومینو | جت پرینترهیتاچی | جت لینکس | لینکس اصفهان | آسیان تاک سپهر | آرسین صنعت ارشیا | فانه صنعت | دستگاه تاریخ زن | دستگاه تاریخ زن اتومایک | دستگاه تاریخ زن تخم مرغ | دستگاه تاریخزن | دستگاه تاریخزن دستی | دستگاه چاپ قیمت | چاپ روی محصولات | پرینتر پرتابل |

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی پاساک | تجهیزات صنعتی | کنترل اصالت دارو | کنترل اصالت کالا | دستگاه برش لیزری | دستگاه تاریخ زن لیزری دستی | دستگاه تاریخ زن لیزری | تبلیغات اینترنتی | دوربین مدار بسته | دوربین مداربسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | بهترین مارک دوربین مداربسته | دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته | اسپورت کمرا | اکشن کمرا | دوربین ورزشی | خرید دوربین جاسوسی | خرید دوربین مخفی | دوربین جاسوسی | دوربین مخفی | مینی کمرا | دوربین Mini DV | دوربین مینی دی وی

دوربین بیسیم | دوربین وایرلس | وای فای کمرا | دوربین سیم کارت خور | دوربین سیم کارتی | دوربین سیمکارت خور | دوربین سیمکارتی | دوربین مخفی سیم کارت خور | دوربین مخفی سیم کارتی | دوربین جاسوسی سیم کارت خور | دوربین جاسوسی سیم کارتی | دوربین مداربسته سیم کارت خور | دوربین مداربسته سیم کارتی | دوربین پرستار کودک | دوربین پرستار نوزاد | دوربین مخفی پرستار کودک | دوربین کنترل اتاق کودک | دوربین کنترل اتاق نوزاد | دوربین مراقبت از نوزاد | دوربین اتاق کودک | مانیتور اتاق کودک

ادامه لینک‌های مفید

تجهیزات شبکه | مودم 4G | مودم همراه جیبی | مودم وای فای ADSL | آنتن وایرلس | رادیو وایرلس | شبکه وایرلس | وای فای | دانلود | دانلود اندروید | دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر | دانلود مقاله | دانلود فایل | کاتالوگ | لیست قیمت | دانلود نرم افزار تخصصی | آموزش نصب دزدگیر اماکن | آموزش نصب دوربین مداربسته | آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل | انرژی برق | باتری | کابینت باطری | ژنراتور برق | موتور برق | برق اضطراری | انرژی خورشیدی | پنل خورشیدی | قیمت خرید UPS | یو پی اس | توربین بادی انرژی بادی | ویدئو پروژکتور | بارکد اسکنر | صندوق فروشگاهی | لیبل پرینتر

گیت حضور و غیاب | گیت کنترل تردد شیشه ای | قفل دیجیتال دستگیره دیجیتال درب | قفل دیجیتال سامسونگ | دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی | هارد دیسک | مانیتور صنعتی | ویدئو وال | سیستم های امنیتی | دزدگیر پوشاک | دزدگیر فروشگاهی | دزدگیر لباس | گیت امنیتی | گیت حفاظتی | گیت ضد سرقت فروشگاهی | گیت فروشگاهی | سیستم اطفاء حریق | سیستم اعلام حریق | ردیاب خودرو | دزدگیر اماکن | دزدگیر منزل | دزدگیر سیم کارتی | دزدگیر بیسیم | انتقال تصویر