سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

کنترل اصالت دارو : سیستم طرح اصالت دارو مبتنی بر سیستم فایل XML ردیابی اصالت دارویی به همراه بارکد تشخیص اصالت دارو مبتنی بر کدهای رندوم یکتا جهت تشخیص داروهای تقلبی از داروهای اصلی با استفاده از سیستم نظام ردیابی مبتنی بر فایل XML و بارکد دو بعدی سلامت

کنترل اصالت دارو : سیستم طرح اصالت دارو مبتنی بر سیستم فایل XML ردیابی اصالت دارویی به همراه بارکد تشخیص اصالت دارو مبتنی بر کدهای رندوم یکتا جهت تشخیص داروهای تقلبی از داروهای اصلی با استفاده از سیستم نظام ردیابی مبتنی بر فایل XML و بارکد دو بعدی سلامت


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش سیستم طرح اصالت دارو ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

سیستم طرح اصالت دارو

کنترل اصالت دارو با استفاده از سیستم طرح اصالت دارو مبتنی بر سیستم فایل XML به همراه بارکد های میله ای و دو بعدی

کنترل اصالت دارو : سیستم طرح اصالت دارو مبتنی بر سیستم فایل XML ردیابی اصالت دارویی به همراه بارکد تشخیص اصالت دارو مبتنی بر کدهای رندوم یکتا جهت تشخیص داروهای تقلبی از داروهای اصلی با استفاده از سیستم ردیابی مبتنی بر فایل XML و بارکد دو بعدی

کنترل اصالت دارو و طرح ردیابی اصالت دارو اصلی از تقلبی طرح سازمان غذا و دارو

طرح کنترل اصالت دارو و ردیابی اصالت داروی اصلی از تقلبی طرحی از سازمان غذا و دارو کشور

کنترل اصالت دارو

کنترل اصالت دارو و نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فراورده های سلامت و دارو با استفاده از سیستم طرح اصالت دارو مبتنی بر ایجاد فایل XML ردیابی داروهای اصلی به همراه انواع بارکد دو بعدی QR-CODE مبتنی بر کدهای رندوم یکتا ، جهت رهگیری اصالت محصولات سلامت در نظام کنترل اصالت فراورده های دارویی، غذایی، بهداشتی، آرایشی و درمانی.

(سیستم تشخیص داروهای تقلبی از داروهای اصلی با استفاده از سیستم ردیابی مبتنی بر فایل XML و بارکد دو بعدی حاوی اعداد تصادفی تولیدی الگوریتم های رندوم)

نظام ردیابی ، رهگیری و کنترل اصالت فراورده های سلامت

امروزه با توجه به کثرت شرکت های تولید کننده فراورده های حوزه سلامت ارائه راهکارهای مناسب جهت اعتبارسنجی محصولات این شرکت ها بیش از هر زمان دیگری ضروری به نظر می رسد. راهکارهایی که ضمن حفظ منافع شرکت ها جهت جلوگیری از عرضه محصولات تقلبی ، مشتریان را در شناسایی محصولات اصیل که از مجاری قانونی وارد چرخه توزیع شده‌اند یاری می نماید.

طرح اصالت دارو

طرح اصالت دارو طرحی ارائه شده توسط سازمان غذا و داروی کشور جهت ردیابی و تشخیص داروهای اصلی از تقلبی می‌باشد.

در این طرح تاکید بر استفاده از روش های غیر متمرکز تعین اصالت دارو و روش های متمرکز تشخیص اصالت دارو می‌باشد.

در این طرح کلیه تولید کنندگان دارو و صنایع دارویی با در نظر گرفتن فرآیندی استاندارد جهت تعین اصالت داروهای تولیدی خود میتوانند از توزیع داروهای تقلبی با مارک و برند تولید کنندگان داخلی جلوگیری نمایند.

در طرح کنترل اصالت دارو باید بسته بندی دارو به نحوی ایجاد گردد که امکان شناسایی اصالت آنها در مراکز پخش و توزیع دارو فراهم باشد.

برای کنترل اصالت دارو، سیستم تشخیص یکپارچه توسط سازمان غذا و داروی کشور پیشنهاد شده است.

سیستم تشخیص یکپارچه پیشنهادی مستلزم همکاری تمامی تولید کنندگان دارو می‌باشد.

تولید کنندگان بر اساس سیستم طرح اصالت داروی پیشنهادی سازمان غذا و داروی ایران میتوانند در پیاده سازی گسترده کنترل داروهای تقلبی مشارکت نمایند.

سیستم طرح اصالت دارو و سیستم ردیابی اصالت دارو چیست؟

در سیستم طرح اصالت دارو، سیستم ردیابی منحصر به فرد به ازای هر یک از بسته بندی های دارویی در نظر گرفته میشود.

در این سیستم تولید کنندگان باید در خط تولید دارو اعدادی رندوم و کاملا تصادفی را به بسته های دارو تخصیص دهند.

سپس تمامی اعداد رندوم ایجاد شده به همراه مشخصات داروی تولیدی در قالب یک فایل XML ذخیره سازی شده و توسط تولید کنندگان در اختیار سازمان غذا و داروی ایران قرار میگیرند.

سازمان نیز با استفاده از سیستم یکپارچه کنترل و تشخیص اصالت دارو ، امکان تشخیص داروی اصلی و داروی تقلبی را برای توزیع کنندگان و فروشندگان مجاز دارو در کشور فراهم می آورد.

سیستم طرح اصالت مبتنی بر فایل XML و بارکد دو بعدی QR-CODE

سیستم طرح اصالت دارو - مبتنی بر فایل XML و سیستم بارکدهای چاپی QR-CODE

در این سیستم نام و مشخصات دارو به همراه عدد رندوم تخصیص داده شده به داروهای تولیدی در قالب بارکد دو بعدی بر روی بسته بندی دارو چاپ میگردد.

به طور همزمان، توسط سیستم نرم افزاری فایل XML از اعداد رندوم به همراه مشخصات تکمیلی مرتبط با دارو ایجاد می‌گردد.

در نهایت کافیست فایل تولیدی در اختیار سازمان قرار گیرد.

و تمامی توزیع کنندگان و فروشندگان و داروخانه ها با استفاده از بارکد خوان های دو بعدی متصل به سیستم یکپارچه کنترل اصالت دارو قادر به تعین و تشخیص داروی تقلبی خواهند بود.

سیستم طرح اصالت گروه پاساک

گروه هلیدینگ پاساک گروپ دارای مجموعه های تخصصی و با سابقه طولانی در زمینه سیستم های کدگذار و نشانه گذار، در صدد پاسخگویی به نیاز صنایع دارویی کشور برای سیستم ردیابی اصالت دارو بر آمده است.

بخش طرح اصالت گروه پاساک با التزام به قوانین و پروتکل های صادره از سوی سازمان غذا و دارو ایران، آماده اجرای نظام ردیابی رهگیری و کنترل اصالت فراورده های سلامت برای تمامی تولید کنندگان محترم دارو می‌باشد.

سیستم طرح اصالت ارائه شده توسط ما نیازهای تولیدکننده را در برآورده کردن تمام الزامات سازمان غذا و دارو پوشش می دهد.

همچنین، سیستم ارائه شده ضمن رفع محدودیت های احتمالی ، شرکت های دارویی را از سیاست های تشویقی سازمان بهره مند می‌سازد.

از آنجا که افزایش درآمد ناشی از اجرای طرح اصالت با توجه به سیاست های تشویقی مذکور، بسیار بیشتر از هزینه های طرح خواهد بود ، می توان چنین عنوان کرد که صرف هرگونه هزینه در اجرای نظام ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فراورده های سلامت به حق یک سرمایه گذاری زود بازده و ثمربخش خواهد بود.

از دیگر مزیت های اجرای این سیستم برای شرکت های تولیدی، امکان گردآوری داده های مرتبط با فرایند تولید و تجزیه و تحلیل این داده ها جهت بهینه سازی ، مدیریت و برنامه ریزی فرایند تولید خواهد بود که این مهم خود منجر به نظارت بر هزینه های تولید ، صرفه جویی در منابع ، اصلاح زمان بندی تولید ، شناسایی خطاهای سیستماتیک و کنترل خطای نیروی انسانی خواهد شد.

با توجه به مزیت های یاد شده ، منافع غیر قابل انکاری برای شرکت های دارویی در اجرای طرح اصالت نهفته است که اگر بزرگداشت حقوق مشتری را نیز به تمام این مزایا اضافه کنیم ، لزوم اجرای طرح اصالت فراتر از الزامات قانونی و به عنوان یک ابزار راهبردی در دستیابی به منافع همه جانبه، بیش از پیش نمایان می‌گردد.

سیستم طرح اصالت پاساک سیستم طرح اصالت شاتان ردیابی اصلت داروی اصلی تقلبی

سیستم پیاده سازی طرح اصالت داروی گروه پاساک

ویژگی های سیستم طرح اصالت پاساک با برند شاتان

سیستم طرح اصالت پاساک با برند سیستم طرح اصالت شاتان در دو قالب آنلاین و آفلاین ارائه می‌گردد.

سیستم آنلاین به سیستمی گفته می‌شود که قابلیت چاپ بر روی جعبه هایی که با دارو پر شده‌اند را دارد.

سیستم آفلاین سیستمی است که با استفاده از دستگاه کارتکش بر روی جعبه های خالی عملیات چاپ را انجام می دهد و عملیات کنترل ممکن است همزمان و یا بعدا در مکانی دیگر انجام پذیرد.

سیستم طرح اصالت شاتان، سیستمی نیمه خودکار تا تمام خودکار متناسب با شرایط خطوط تولید دارویی مستقر در ایران می‌باشد.

واحدهای این سیستم توسط یک نرم افزار یکپارچه و قدرتمند به زبان فارسی تحت ویندوز کنترل می‌شوند و امکان هرگونه به روز رسانی این سیستم بر اساس نیازهای اختصاصی هر خط تولید نیز وجود دارد.

همچنین سیستم شاتان به صورت فارغ از خطا (error free) طراحی گردیده است.

از دیگر ویژگی های مهم این سیستم می توان به امکان کنترل وضعیت کدهای چاپ شده به صورت آنلاین و آفلاین، امکان اتصال به یک یا چند سیستم از طریق شبکه ، امکان تعریف کاربرهای مختلف با سطوح دسترسی مورد نظر، امکان صدور فایل XML هنگام خروج محصولات از انبار و ... (همچنین ابزارهای مرتبط با عملیات تولید در صورت سفارش) اشاره کرد.

سیستم طرح اصالت شاتان شامل واحد های اصلی زیر می‌باشد که در ادامه تشریح شده‌اند

بدنه و چارچوب دستگاه

نوار نقاله

واحد چاپ

واحد کنترل

واحد داده پردازی

بدنه و چارچوب دستگاه

بدنه دستگاه یکپارچه و از جنس استیل بوده و شامل کابینت ویژه تجهیزات الکترونیک می‌باشد.

پایه های مخصوص جهت نصب تجهیزات مورد نظر بر روی شاسی و بدنه در پکیج ارائه شده موجود است.

نوار نقاله

نوار نقاله بدون لرزش با ابعاد سفارشی

اینورتر جهت تغییر و کنترل سرعت نوارنقاله

در مدل آفلاین نوار نقاله به سیستم کارتکش نیز تجهیز شده است

تسمه نقاله مدولار مجهز به مکنده نیز در هر دو مدل قابل سفارش است

واحد چاپ

* یک دستگاه جت پرینتر کیفیت بالا نوع جت پرینتر TIJ برند سوجت جهت درج بارکد های دوبعدی، مجهز به دو سنسور داخلی و اکسترنال و مانیتور لمسی رنگی با قابلیت چاپ با کیفیت تا 600dpi با بدنه فلزی و پورت شبکه، قابل ارائه با جوهر کارتریجی پایه آب در حجم های مختلف و یا جوهر کارتریجی ویژه سطوح غیر جاذب

** و یا یک دستگاه لیزر گازکربنیک برند سولاریس لهستان و یا داپنگ چین با کیفیت و سرعت و طول عمر بسیار بالا. بی نیاز از خدمات نگهداری و مواد مصرفی. با چاپ بسیار با کیفیت. به همراه اکسترودر جهت مکش و تصفیه دود حاصله در همان محل.

*** یک دستگاه لیبل پرینتر برند پوستک مجهز به رول گردان داخلی و اکسترنال ، قابلیت نصب و پرینت بر روی رول به پهنای از 25 میلیمتر تا 110 میلیمتر با کیفیت 200dpi (قابل ارائه با انواع پرینتر)

تجهیزات سیستم طرح اصالت جت پرینتر اصالت لیزر پرینتر بارکد اسکنر لیبل پرینتر پاساک شاتان

تجهیزات سیستم طرح اصالت شاتان (پاساک): بدنه، جت پرینتر، لیزر پرینتر، ریجکتور، بارکد اسکنر و لیبل پرینتر

واحد کنترل اطلاعات چاپ شده

یک دستگاه دوربین بارکدخوان هانیول صنعتی با سرعت و دقت بسیار بالا

دستگاه دوربین OCR جهت تجمیع همزمان همه بارکدهای سطح صفر که در کارتن سطح یک قرارگرفته اند قابل سفارش می‌باشد

یک عدد سنسور آتونیکس کره

سیستم ریجکتور به همراه نازل بادبزنی ( ایرجت )

جک پنوماتیک و سبد جمع آوری بسته های ریجکتی کمپرسور باد و ریجکتور قابل سفارش

چراغ هشدار سه وضعیته

واحد داده پردازی

نرم افزار یکپارچه و قدرتمند طرح اصالت دارو به زبان فارسی

رایانه منطبق با نیاز های سیستم و اتصالات شبکه

مدارها و تجهیزات الکترونیک سیستم

نمایشگر ال ای دی 20 اینچ ال جی

یو پی اس برند آلجا

لینک‌های مرتبط:

فروشگاه اینترنتی پاساک | جت پرینتر | پرینترهای صنعتی | پرینتر صنعتی | چاپگر صنعتی | تجهیزات صنعتی | کالای دیجیتال | فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال | دوربین مدار بسته | قیمت دوربین مداربسته | تجهیزات اداری | تجهیزات فروشگاهی | پرینتر چند کاره | دستگاه چند کاره | تجهیزات شبکه | جت پرینتر هیتاچی | انتقال تصویر | مانیتور صنعتی | گیت فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی | آنتن وایرلس | دانلود کاتالوگ | دانلود فایل | دانلود نرم افزار تخصصی | دانلود اندروید | دانلود نرم افزار اندروید | جت پرینترهای صنعتی | پرینترهای صنعتی | پرینتر هیتاچی | جت پرینترهیتاچی | جت پرینتر RX2 | پرینتر صنعتی RX2 | جت پرینتر دستی | جوهر جت پرینتر


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.