سبد خرید شما خالی است!
انتخاب محصول فقط اینترنتی امکان پذیر است. مراجعه حضوری فقط برای تحویل کالا امکان پذیر است.

آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل : دانلود آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و دانلود آموزش کلیه روش های انتقال تصویر دوربین مدار بسته بر روی انواع موبایل و تبلت اندرویدی و سیستم IOS آیفون و اپل آیپد

آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل : دانلود آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و دانلود آموزش کلیه روش های انتقال تصویر دوربین مدار بسته بر روی انواع موبایل و تبلت اندرویدی و سیستم IOS آیفون و اپل آیپد


پس از مشاهده محصولات موجود در بخش آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل ، برای اطلاع از محصولات بیشتر با شماره‌های ما تماس حاصل فرمائید.

آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل - سر شاخه‌ها :


آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل

آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل : دانلود آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و تبلت - در این بخش به ارائه آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل پرداخته شده است. علاوه بر توضیحات ارائه شده، برخی از فایل ها و مطالب مورد نیاز برای انتقال تصویر روی موبایل نیز ارائه شده‌اند - دانلود آموزش انتقال تصویر دوربین نظارتی روی موبایل و دانلود آموزش کلیه روش های انتقال تصویر دوربین مدار بسته بر روی انواع موبایل و تبلت اندرویدی و سیستم IOS آیفون و اپل آیپد.

آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل دانلود آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و تبلت

انتقال تصویر روی موبایل: انتقال تصویر دوربین نظارتی روی موبایل

آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل

آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل : دانلود آموزش انتقال تصویر دوربین نظارتی روی موبایل و دانلود آموزش روش های مبتنی بر آی پی استاتیک و بدون آی پی استاتیک انتقال تصویر انواع دوربین مداربسته بر روی موبایل و تبلت با سیستم عامل اندروید (برای موبایل و تبلت های سامسونگ، هواوی، لنوو، HTC و LG فون پد) و همچنین سیستم عامل IOS موبایل آیفون و تبلت های آیپد اپل.

امروزه در صنعت سیستم های نظارتی، انتقال تصاویر دوربین های مداربسته بر روی موبایل، خدمت درخواستی اکثر مشتریان می‌باشد. در این بخش به ارائه کلیه آموزش های لازم جهت انتقال تصویر سیستم های دوربین مداربسته بر روی انواع موبایل و تبلت می پردازیم. مطابق مقاله آموزش انتقال تصویر ، انتقال تصویر به معنی کلی رساندن تصویر دوربین مدار بسته از مبدا به مقصد می‌باشد.

سیستم های انتقال تصاویر دوربین های مداربسته بر روی موبایل

در یک سیستم انتقال تصویر روی موبایل، انتقال تصویر میتواند بر روی موبایل و یا بر روی تبلت صورت پذیرد. ولی مبداء انتقال تصویر می تواند متفاوت بوده و تصاویر از منباع مختلف انتقال پیدا نمایند.

منابع تولید تصویر برای انتقال تصویر روی موبایل:

1) انتقال تصویر دستگاه DVR بر روی موبایل

2) انتقال تصویر دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته HD بر روی موبایل

3) انتقا تصویر دستگاه DVR AHD روی موبایل

4) انتقال تصویر دستگاه NVR بر روی موبایل

5) انتقال تصویر دوربین آنالوگ بر روی موبایل

6) انتقال تصویر دوربین AHD بر روی تبلت و یا موبایل

7) انتقال تصویر دوربین TURBO HD دوربین HD-TVI دوربین HD-CVI و یا دوربین HD-SDI بر روی موبایل و یا تبلت

8) انتقال تصویر دوربین تحت شبکه بر روی موبایل

انتقال تصویر از انواع دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته بر روی موبایل و یا تبلت :

معمولا تمامی دستگاه های ضبط دارای پورت شبکه می‌باشند.

با اتصال مستقیم این دستگاه ها به مودم ADSL (مودم ای دی اس ال) و انجام تنظیمات لازم میتوان به سادگی تصاویر آنها را بر روی موبایل از طریق شبکه اینترنت و یا شبکه وای فای انتقال داد.

فایل های آموزشی تخصصی انتقال تصویر این نوع دستگاه ها در همین صفحه برای دانلود در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

انتقال تصاویر انواع دوربین مداربسته آنالوگ و سایر دوربین هایی که با کابل RG59 و سوکت BNC به سیستم متصل میشوند:

این نوع دوربین ها مستقیما امکان اتصال به شبکه های کامپیوتری را ندارند.

برای انتقال تصویر مستقیم چنین دوربین هایی باید ابتدا با استفاده مبدل ویدئو سرور دیتای خروجی دوربین را به دیتای دیجیتال تبدیل نمود، سپس تصویر را بر روی شبکه های کامپیوتری انتقال داد.

فایل های آموزشی تخصصی انتقال تصویر این نوع دوربین ها در همین صفحه برای دانلود در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

انتقال تصاویر دوربین مداربسته تحت شبکه :

انتقال تصویر این دوربین ها نیز بسیار ساده می‌باشد.

به سادگی و با استفاده از کابل شبکه و اتصال دوربین به مودم ADSL و یا مودم 4G (مودم وای فای همراه جیبی) میتوان تصاویر دوربین نظارتی را بر روی موبایل انتقال داد.

فایل های آموزشی تخصصی انتقال تصویر دوربین های تحت شبکه در همین صفحه برای دانلود در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

انتقال تصویر بر روی تبلت و موبایل اندرویدی و انواع موبایل آیفون و آیپد اپل

اندرویدی یا اپل بودن گوشی موبایل یا تبلت (آیفون و آیپد) تاثیری بر فرآیند انتقال تصویر ندارند، و تنها پیدا کردن

نرم افزار انتقال تصویر روی موبایل که منطبق بر نوع گوشی موبایل یا تبلت باشد و همچنین با دستگاه DVR یا

دستگاه NVR همخوانی داشته باشد مهم است.

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

لینک دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر روی موبایل - برای دسترسی به لینک دانلود نرم افزارهای انتقال تصویر اندرویدی به بخش دانلود نرم افزار اندروید انتقال تصویر مراجعه کنید.

انتقال تصویر بر روی موبایل

در این بخش به آموزش انواع روش های انتقال تصویر دوربین های مداربسته بر روی موبایل و تبلت میپردازیم.

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل در یک شبکه داخلی بیسیم ( انتقال تصویر در شبکه LAN)

در یک شبکه داخلی LAN کار بسیار ساده است و نیازی به استفاده از آی پی استاتیک و یا سیستم کلود برای انتقال تصویر وجود ندارد. در شبکه LAN محلی باید شبکه دارای حداقل یک اکسس پوینت (ACCESS POINT) یا مودم ADSL وایرلس باشد،

تا از طریق شبکه بیسیم، گوشی موبایل یا تبلت امکان اتصال به شبکه را داشته باشند و از طرف دیگر باید دستگاه ضبط را با استفاده از کابل شبکه به شبکه محلی متصل نمود.

پس از انجام تنظیمات و اختصاص آدرس آی پی داخلی به دستگاه ضبط دوربین مداربسته، و نصب نرم افزار انتقال تصویر بر روی موبایل یا تبلت، تنها کافیست درون نرم افزار انتقال تصویر موبایل، آدرس IP دستگاه ضبط به همراه نام کاربری و کلمه عبور دستگاه DVR یا دستگاه NVR را وارد نمائید و کار تمام است و به تصاویر دوربین ها از طریق موبایل دسترسی خواهید داشت.

انتقال تصویر روی موبایل از طریق اینترنت (انتقال تصویر در شبکه WAN)

در شبکه اینترنت کمی کار پیچیده تر است. برای انتقال تصویر روی موبایل از طریق اینترنت، مهمترین نکته یکی از اصول شبکه های کامپیوتری می‌باشد. مطابق این اصل، دسترسی راه دور به یک سیستم در شبکه اینترنت، تنها با دانستن آدرس آی پی آن

سیستم امکان پذیر است.

در سرویس های اینترنتی معمولی، آدرس IP تخصیص داده شده به کلاینت ها ثابت نیست و در حال تغییر می‌باشد، از اینرو تنها انتقال تصویر اینترنتی برای یک مدت کوتاه تا زمان تغییر آدرس آی پی امکان پذیر است و با تغییر آدرس IP باید مجددا تنظیمات نرم افزار روی موبایل را از نو انجام داد.

انتقال تصویر با آی پی استاتیک

برای رهایی از این مشکل، راهکار پیشنهادی استفاده از آی پی استاتیک که در بین عام به آدرس آی پی ولید و یا آدرس آی پی استیتک معروف است، می‌باشد. مشکل آدرس IP استاتیک، هزینه و گاهی اوقات عدم وجود چنین آدرس هایی برای برخی از ارائه دهندگان سرویس اینترنت ISP ها می‌باشد.

انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک یا انتقال تصویر کلود چیست؟

راهکار دیگری که برای انتقال تصویر روی موبایل بر روی بستر اینترنت وجود دارد، استفاده از سیستم کلود برای انتقال تصویر می‌باشد. به این روش انتقال تصویر روی موبایل، انتقال تصویر کلود یا انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک و یا انتقال تصویر P2P می‌باشد.

در روش انتقال تصویر کلود یا انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک یا آی پی ثابت، تولید کنندگان تجهیزات دوربین مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویر، سرویس کلود یا سرویس P2P را به صورت رایگان بر روی تجهیزات تولیدی خود فعال می نمایند، تا مشتریان بیشتری را از این طریق جذب کنند.

آموزش انتقال تصویر کلود یا انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک DVR بر روی موبایل

در انتقال تصویر روی موبایل با استفاده از سیستم کلود و بدون آی پی استاتیک، کار بسیار ساده تر خواهد بود. در این روش تنها کافیست ID یا شناسه دستگاه DVR یا دستگاه NVR را به همراه نام کاربری و کلمه عبور در نرم افزار کلود مخصوص انتقال تصویر بر روی موبایل وارد نمائید و به تصاویر دوربین ها دسترسی پیدا کنید.

انتقال تصویر روی موبایل - نرم افزار انتقال تصویر روی موبایل برای اندروید و نرم افزار انتقال تصویر روی موبایل آیفون

نکته مهم در مورد نرم افزارهای انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل، این است که، اکثر دستگاه های DVR و دستگاه های NVR نرم افزار اندروید انتقال تصویر مخصوص خود را نیاز دارند. از اینرو تعداد این نرم افزارهای اندرویدی انتقال تصویر، تقریبا به اندازه تعداد برندهای دوربین مداربسته موجود در بازار می‌باشد.

تعداد بسیاری از نرم افزارهای انتقال تصویر اندرویدی در بخش دانلود نرم افزار انتقال تصویر اندرویدی آورده شده است و به مرور به انواع این نرم افزارها افزوده خواهد شد. همچنین در این بخش علاوه بر نرم افزارهای اندرویدی، نرم افزارهای IOS مختص به گوشی های موبایل اپل آیفون و تبلت های اپل آیپد را نیز قرار خواهیم داد. انواع نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل آیفون و تبلت آیپد تفاوتی از لحاظ طرز کار و ظاهر با نسخه ها و ورژن های اندرویدی خود ندارند و تنها تفاوت آنها در وابستگی شان به سیستم عامل IOS اپل می‌باشد.

لینک‌های مفید

فروشگاه اینترنتی | تجهیزات صنعتی | ماشین آلات صنعتی | کالای دیجیتال | پاساک | دوربین مدار بسته | قیمت انواع دوربین مدار بسته | تجهیزات فروشگاهی | تجهیزات شبکه | مانیتور صنعتی | گیت فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی | آنتن وایرلس | دانلود کاتالوگ | دانلود فایل | دانلود نرم افزار تخصصی | دانلود اندروید | دانلود نرم افزار اندروید


هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.